Skąd dowiedziałeś się o firmie
BEST Nieruchomości?
A A A

O NAS

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami “Best” s.c.  powstało w 1996  roku.  Biuro prowadzi licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 599), będący również rzeczoznawcą majątkowym z uprawnieniami ministra (nr 2061) – Kazimierz Pochaba.

Jesteśmy członkami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach .  Przestrzegamy standardów zawodowych pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zasad opisanych w Karcie Praw Klienta. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 Nasze Biuro świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych oraz wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego z uprawnieniami państwowymi.

 Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości rynku nieruchomości oraz udziałowi w licznych szkoleniach i seminariach udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji.

     Współpracujemy z biurami notarialnymi, bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych, biurami geodezyjnymi i projektowymi, a także w wieloma biurami nieruchomości. Dysponujemy stale poszerzaną i weryfikowaną bazą ofert mieszkań, domów oraz gruntów z terenu powiatu cieszyńskiego.

           

           Działamy rzetelnie, profesjonalnie, etycznie, a co najważniejsze skutecznie, czego dowodem są zadowoleni klienci polecający nas innym. Znajomość rynku nieruchomości pozwala nam spełnić Państwa oczekiwania i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

O swoich klientów troszczymy się od momentu podpisania umowy pośrednictwa kupna bądź sprzedaży, aż do dnia przeniesienia własności. W tym czasie zbieramy komplet dokumentów, sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, pomagamy w uzyskaniu kredytów. Z naszymi klientami rozstajemy się dopiero w dniu przekazania kluczy i spisania protokołów zdawczo-odbiorczych dotyczących dostawy mediów.

 

Zaufali nam między innymi:

- ZBM Cieszyn

- Bank Spółdzielczy w Cieszynie

- PSS Cieszyn

- Hollybrook Sp. z o.o.

- Zeta Park Sp. z o.o.

- Dombud- Invest Sp. z o.o.

-Griffin real estate 

- i wiele innych firm, instytucji oraz niezliczona liczba  zadowolonych klientów prywatnych

           

     Pozostajemy do dyspozycji w głębokim przekonaniu, że przyczynimy się do Państwa sukcesów. Zapraszamy do współpracy.

 

UWAGA !!!

 

Aby świadczyć klientom usługi na najwyższym poziomie w swojej pracy wdrażamy różnorodne działania marketingowe a także korzystamy z nowoczesnych urządzeń uatrakcyjniających ofertę.

 

Dla klientów dokonujących zakupu nieruchomości oferujemy w okresie zimowym bezpłatną ocenę stanu izolacji cieplnej przy pomocy profesjonalnej kamery termowizyjnej amerykańskiej firmy FLIR oraz laserowego termometru pirometrycznego.

 

Dla wybranych nieruchomości, które ciężko jest wyeksponować na zdjęciach wykonanych aparatem cyfrowym wykonujemy prezentacje filmowe z ujęć nagranych z "lotu ptaka" za pomocą profesjonalnego drona wyposażonego w kamerę o wysokiej rozdzielczości.

Przykładowe realizacje: