A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Budynek

  Apartamenty z garażem w Cieszynie

  Cieszyn ul. Bucewicza

  Kolejne rezerwacje !!! Aktualne tylko 1 mieszkanie! W atrakcyjnym miejscu przy ul. Bucewicza w Cieszynie powstał oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym oraz windą !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA ORAZ PODATKU PCC !!! Zapraszamy na prezentacje ! PRZYJMUJEMY NIEZOBOWIĄZUJĄCE ZAPISY NA KOLEJNE INWESTYCJE DEWELOPERSKIE !!!

 • Pokój

  M/452 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 61,6 m²  położone na IV piętrze w bloku ( IV piętrowym) na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie charakteryzuje się korzystnym, niezależnym układem pomieszczeń oraz przestronnym balkonem z którego rozpościera się piękny widok na góry oraz okoliczne tereny. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju, jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 180.000 zł

 • Salon

  M/451 apartament z balkonem, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 65 m² położony na parterze w nowo wybudowanym budynku w Cieszynie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni  oraz łazienki z w.c. Lokal posiada balkon o powierzchni 6 m².

  Cena sprzedaży: 249.000 zł

 • Pokój

  M/450 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 62 m² z balkonem położone na IV piętrze w IV piętrowym bloku na os.Piastowskim. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Mieszkanie jest po częściowym remoncie.

  Cena sprzedaży: 185.000 zł

 • Pokój

  M/448 bezczynszowe mieszkanie

  Cieszyn

  Na sprzedaż dwa bezczynszowe mieszkania o powierzchni 89 m² i 21 m² położone odpowiednio na I piętrze i poddaszu w kamienicy w rejonie ulicy Stawowej w Cieszynie. Mieszkanie o powierzchni 89 m² składa się z trzech przestronnych pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz spiżarki. Dodatkowym atutem jest balkon. Lokal na poddaszu składa się natomiast z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Lokale znajdują się w zadbanej, niewielkiej kamienicy, która jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 290.000 zł

 • Pokój

  M/447 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 47 m² położone na 3 piętrze w bloku na osiedlu Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju w kształcie litery L. Mieszkanie posiada balkon. Lokal wymaga przeprowadzenia remontu łącznie z wymianą stolarki okiennej. 

  Cena sprzedaży: 149.000 zł

 • Kuchnia

  M/449 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż bardzo widokowe mieszkanie typu M3 o powierzchni 52,2 m² położone na 3 piętrze w bloku na osiedlu Podgórze. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych i ustawnych pokoi, powiększonej kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nadaje się do wprowadzenia od zaraz. Niewątpliwym atutem są liczne zabudowy wykonane na wymiar, które pozostają w cenie mieszkania.

  Cena sprzedaży: 180.000 zł

 • Pokój

  M/446 mieszkanie typu M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 62 m² położone na 2 piętrze w bloku na os. Podgórze w Cieszynie. Mieszkanie charakteryzuje się korzystnym układem pomieszczeń, mianowicie składa się z trzech niezależnych pokoi ( mieszkanie posiada dwa balkony), kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł

 • Budynek

  M/443 apartament z dużym balkonem

  Cieszyn 

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 74 m² położony na parterze w nowo wybudowanym budynku w Cieszynie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni ( jedna z garderobą), łazienki oraz w.c. Lokal posiada balkon o powierzchni 16 m².

  Cena sprzedaży: 298.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/437 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 56,9 m² położone na I piętrze w wieżowcu na os. Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi ( jeden z balkonem), kuchni oraz łazienki z w.c. i przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Wydanie lokalu nowemu nabywcy nastąpi w listopadzie.

  Cena sprzedaży: 169.000 zł

 • Pokój z aneksem

  M/445 mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m² położone na II piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z w.c. i przedpokoju. Mieszkanie kwalifikuje się do remontu kapitalnego. 

  Cena sprzedaży: 149.000 zł

 • Pokój

  M/436 mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m² położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Michejdy w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Lokal wymaga przeprowadzenia remontu.

  Cena sprzedaży: 149.000 zł

 • Osiedle

  Nowe mieszkania w Ustroniu

  Ustroń

  Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim położone w malowniczym i atrakcyjnym miejscu, w dzielnicy Hermanice zaledwie 2,5 kilometra od centrum Ustronia. Mieszkania znajdują się w 4- lokalowych budynkach, które wraz z domami w zabudowie szeregowej tworzą bardzo estetyczne i zadbane osiedle "Brama Beskidów". Dostępne są lokale o zróżnicowanych powierzchniach w zakresie od 52 m² do 83 m². W każdym budynku zlokalizowane są dwa mieszkania jednopoziomowe, dwa apartamenty dwupoziomowe oraz 4 garaże i komórki lokatorskie (przynależne do każdego mieszkania). Atrakcyjne mieszkanie z garażem i pomieszczeniem gospodarczym można nabyć już za 245.000 zł !!! Kupujący nieruchomość z tej oferty nie płaci prowizji dla biura nieruchomości !!!

  Coraz mniejszy wybór mieszkań !!! Zapraszamy do niezobowiązującej prezentacji !!!

 • Pokój

  M/429 mieszkanie w centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 125 m² położone na II piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Cieszyna. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju, jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nadaje się do wprowadzenia "od zaraz". 

  Cena sprzedaży: 239.000 zł

 • Bdynek

  M/404 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m ² położone na parterze w kilkumieszkaniowej willi w centrum Cieszyna. Mieszkanie składa się  z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z w.c. Lokal jest po częściowym remoncie, zostały wymienione instalacje oraz stolarka okienna. Mieszkanie jest lokalem bezczynszowym.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Salon

  M/398 mieszkanie, Cieszyn centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,25 m² położone na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy spokojnej i cichej ulicy w sąsiedztwie rynku. Mieszkanie składa się z dwóch  przestronnych pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki, w.c. oraz przedpokoju i balkonu ! Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym stylu, a remont generalny  wykonano w 2013 roku.

  Cena sprzedaży: 248.000 zł

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł