A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Budynek

  Apartamenty z garażem w Cieszynie

  Cieszyn ul. Bucewicza

  Nowa inwestycja deweloperska !!! W atrakcyjnym miejscu przy ul. Bucewicza w Cieszynie powstał oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym oraz windą !!! W budynku znajduje się 27 lokali mieszkalnych o powierzchni od 31,4 m² do 83,57 m² ( większość z balkonami), 28 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 9 komórek lokatorskich. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA ORAZ PODATKU PCC !!!    ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!!

  Coraz mniejszy wybór ! Aktualnych jest tylko 6 apartamentów !!!

 • Kuchnia z jadalnią

  M/417 mieszkanie 80mkw, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,4 m² położone na bardzo dobrym I piętrze w ocieplonym bloku na osiedlu Podgórze w Cieszynie. Mieszkanie ma bardzo korzystny i nowoczesny układ pomieszczeń. Składa się z dużego pokoju dziennego, 2 sypialni, przestronnej kuchni z jadalnią oraz łazienki i osobnego w.c. Mieszkanie posiada dwa balkony.

  Cena sprzedaży: 225.000 zł

 • Pokój

  M/416 niespotykane M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 46 m² o ciekawym i rzadko spotykanym układzie pomieszczeń. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego, sypialni, kuchni z balkonem oraz łazienki z w.c. Lokal usytuowany jest na ostatniej kondygnacji bloku w nowszej części osiedla Liburnia.

  Cena sprzedaży: 139.000 zł

 • Kuchnia

  M/415 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m² składające się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na IV piętrze bloku niedaleko centrum miasta, przy ul. Górnej w Cieszynie. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 159.000 zł

 • Pokój

  M/412 mieszkanie M4, Ustroń

  Ustroń

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 z balkonem położone na I piętrze w bloku na os. Cieszyńskim w Ustroniu. Mieszkanie o powierzchni 45 m² składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki z w.c. i przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 169.000 zł

 • Kuchnia

  M/410 mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,7 m²  składające się z dużej kuchni z jadalnią ( jeden z pokoi został połączony z kuchnią), pokoju dziennego, sypialni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu na osiedlu Liburnia. Dzięki usytuowaniu na ostatniej kondygnacji mieszkanie jest bardzo jasne i niezwykle widokowe.

  Cena sprzedaży: 165.000 zł

 • Kuchnia

  M/406 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie typu M4 o powierzchni 72 m² położone na IV piętrze w bloku na bardzo kameralnym osiedlu Bobrek Zachód w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym. 

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Salon

  M/407 nowe mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 70,13 m² położone na parterze w nowo powstałym, estetycznym, 2 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni oraz łazienki z w.c. Apartament jest wykończony i gotowy do zamieszkania. 

  Cena sprzedaży: 314.235 zł

 • Pokój

  M/403 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn 

  NOWA CENA !

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m² położone na III piętrze w reprezentacyjnej i wyremontowanej kamienicy z windą w ścisłym centrum Cieszyna. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z w.c. oraz niezależnego w.c.

  Cena sprzedaży: 190.000 zł

 • Salon

  M/405 mieszkanie z ogródkiem

  Cieszyn Krasna

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m² stanowiące poddasze w wolnostojącym budynku dwulokalowym. Mieszkanie składa się z dużego i przestronnego salonu z jadalnią, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym. Do lokalu przynależy udział w działce (ogródek) oraz pomieszczenie gospodarcze. 

  Cena sprzedaży: 109.000 zł

 • Bdynek

  M/404 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m ² położone na parterze w kilkumieszkaniowej willi w centrum Cieszyna. Mieszkanie składa się  z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z w.c. Lokal jest po częściowym remoncie, zostały wymienione instalacje oraz stolarka okienna. Mieszkanie jest lokalem bezczynszowym.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Pokój

  M/402 mieszkanie M5, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M5 o powierzchni 74 m² położone na wysokim parterze w IV piętrowym bloku na bardzo zielonym i kameralnym osiedlu Bobrek Zachód. Mieszkanie składa się z 4 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Mieszkanie posiada duży balkon.

  Cena sprzedaży: 209.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/409 mieszkanie M3, Pogwizdów

  Pogwizdów

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 49,34 m² położone na 3 piętrze w bloku na osiedlu w Pogwizdowie. Mieszkanie cechuje się bardzo dobrym układem pomieszczeń, składa się z dwóch ustawnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju z wnęką idealną do zabudowy. Mieszkanie posiada balkon.

  Cena sprzedaży: 105.000 zł

 • M/338 w kamienicy, Cieszyn

  Cieszyn

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczone jest wyremontowane, przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 138 m². Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze w bardzo ładnej, zadbanej i odremontowanej kamienicy niedaleko cieszyńskiej starówki. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Dodatkowym atutem jest fakt, że mieszkanie posiada balkon, który wychodzi na zadbane i zagospodarowane podwórko.

  Cena sprzedaży: 335.000 zł

 • Salon

  M/398 mieszkanie, Cieszyn centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,25 m² położone na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy spokojnej i cichej ulicy w sąsiedztwie rynku. Mieszkanie składa się z dwóch  przestronnych pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki, w.c. oraz przedpokoju i balkonu ! Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym stylu, a remont generalny  wykonano w 2013 roku.

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Kamienica

  M/382 stylowe mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 91 m² położone na parterze w pięknej i ciekawej architektonicznie kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, przestronnej kuchni z aneksem jadalnianym i spiżarką oraz łazienki z w.c. Lokal jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 219.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/389 mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Marklowice

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 41 m² ( mieszkanie 28 m² + zaadaptowany korytarz 13 m² ). Mieszkanie składa się z dużego pokoju ( z balkonem ), widnej dużej kuchni ( z balkonem ), pokoju bez okna zaadoptowanego z korytarza oraz łazienki z w.c. Mieszkanie położone jest na IV piętrze, posiada dwa balkony.

  Cena sprzedaży: 74.000 zł

 • Pokój

  M/356 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82 m² położone na I piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni z jadalnią oraz łazienki z w.c. Aktualnie mieszkanie jest w stanie deweloperskim i wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży: 207.000 zł

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł

 • Kamienica

  M/331 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn ul. Sienkiewicza

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 m²  położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z dwóch części rozdzielonych przedpokojem, który jest wspólny dla dwóch lokali. W jednej części mieszkania jest kuchnia ze spiżarką oraz łazienka z w.c., w drugiej natomiast 3 pokoje i przedpokój.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł