A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Kuchnia

  M/427 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie typu M3 o powierzchni 49 m² położone na IV piętrze w bloku na bardzo zielonym i cichym osiedlu Bobrek Zachód w Cieszynie. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi ( jeden z balkonem), kuchni, łazienki z w.c. i przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 175.000 zł

 • Pokój

  M/471 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m² położone na IV piętrze w bloku na osiedlu Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie dzięki usytuowaniu na ostatniej kondygnacji  i częściowej ekspozycji na stronę południową jest bardzo jasne, słoneczne i widokowe. Z balkonu rozpościera się bardzo ładny widok na panoramę miasta oraz góry.

  Cena sprzedaży: 169.000 zł

 • Budynek

  M/470 mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m² położone na parterze, dwu lokalowego, wolnostojącego budynku mieszkalnego przy ul. 3 Maja w Cieszynie. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, remont generalny został pzeprowadzony w 2010 roku. Pierwotny układ mieszkania został zmieniony- aktualnie lokal składa się z dwóch mieszkań. W zależności od potrzeb nowego właściciela można pozostać przy obecnym układzie (np. wynajmować jedno z mieszkań) lub powrócić do układu pierwotnego i korzystać z całej powierzchni parteru.

  Cena sprzedaży: 289.000 zł

 • Pokój

  M/469 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  Na sprzedaż jasne, słoneczne i widokowe mieszkanie o powierzchni 61 m² położone na IV piętrze w bloku na "nowszej' części bardzo dobrego osiedla Podgórze w Cieszynie. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo korzystnym, niezależnym układem pomieszczeń oraz sporym balkonem, z którego rozpościera się super widok na góry.

  Cena sprzedaży: 235.000 zł

 • Wizualizacja

  APARTAMENTY W USTRONIU

  APARTAMENTY INWESTYCYJNE W USTRONIU !!! KUP I ZARABIAJ !!!

  Zapraszamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowych apartamentów inwestycyjnych w USTRONIU. To właśnie w malowniczej dzielnicy Ustronia- Jaszowcu, w aktualnie remontowanym budynku powstaje 37 ekskluzywnych apartamentów na wynajem o wysokim standardzie wykończenie i powierzchni od 36 m² do 93 m². Na terenie inwestycji dostępne będą: basen, jacuzzi, luksusowe SPA, gabinety masażu i odnowy biologicznej. Co z pewnością zainteresuje przyszłych inwestorów to fakt iż istnieje możliwość zawarcia umowy najmu apartamentu, z gwarantowanym zyskiem 6 % od ceny netto zakupu !!!

 • Pokój

  M/468 mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn ul. Stalmacha

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115,89 m² położone na I piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Stalmacha w Cieszynie. Pierwotnie mieszkanie składało się z 3 pokoi, lecz aktualny właściciel podczas remontu zmienił układ i na chwilę obecną w lokalu znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka z w.c. oraz przedpokój. Niewątpliwym atutem lokalu jest balkon z ładnym widokiem na tereny zielone.

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Pokój

  M/467 mieszkanie typu M5, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie typu M5 (4 pokoje) o powierzchni 74,9 m² położone na parterze bloku na bardzo spokojnym osiedlu Bobrek Zachód w Cieszynie. Mieszkanie charakteryzuje się niezależnym układem pomieszczeń oraz balkonem "wychodzącym" na las. 

  Cena sprzedaży: 228.000 zł

 • NOWE MIESZKANIA W SKOCZOWIE

  SUPER WIADOMOŚĆ !!! Już niebawem rusza nowa inwestycja deweloperska na terenie Skoczowa - APARTAMENTY GÓRNY BÓR. W związku z bardzo małym wyborem mieszkań na terenie miasta, inwestycja z pewnością będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W atrakcyjnym miejscu powstanie wolnostojący- 3 piętrowy z poddaszem mieszkalnym budynek mieszczący 16 lokali mieszkalnych o powierzchni od 37 do 80 mkw. Budynek będzie charakteryzował się nowoczesną i estetyczną architekturą. JUŻ 10 LOKALI ZOSTAŁO ZAREZERWOWANYCH !!!

 • NOWE APARTAMENTY W CIESZYNIE

  CIESZYN OS. PODGÓRZE ( BANOTÓWKA )

  Już wkrótce rusza nowa inwestycja deweloperska na terenie Cieszyna !!! APARTAMENTY BESKIDZKIE !!! W bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na obrzeżach osiedla Podgórze ( Banotówka ) zostaną wzniesione 3 apartamentowce - w każdym budynku znajdzie się 18 mieszkań i parking podziemny. Dostępne będą lokale o szerokim wachlarzu metraży tj. od 41 do 81 mkw, każde mieszkanie z balkonem. Ceny mieszkań będą kształtowały się w granicach 3.979 zł - 4.500 zł w zależności od powierzchni i kondygnacji. 

  Wkrótce więcej szczegółowych informacji.

 • Pokój

  M/464 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,6 m² z fenomenalnym widokiem na panoramę miasta i Beskidy. Mieszkanie położone jest na IV piętrze w ocieplonym bloku ( 4 piętrowym), jest bardzo słoneczne ( południowa ekspozycja dwóch pokoi) i ciepłe. Mieszkanie posiada przestronny, widokowy balkon oraz piwnicę.

  Cena sprzedaży: 190.000 zł

 • Budynek

  Promienna Residence, Żory

  Żory

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych apartamentów zlokalizowanych w nowoczesnym budynku z windą i garażem podziemnym. Wszystkie lokale sprzedawane są w stanie deweloeprskim- do indywidualnego wykończenia wnętrz. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!!  AKTUALNYCH 8 MIESZKAŃ !!!

 • Budynek

  Nowe apartamenty w Rybniku

  Rybnik

  BUDOWA RUSZYŁA !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych, atrakcyjnych apartamentów, które budowane będą w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. Inwestycja Rajskie Tarasy będzie polegała na budowie trzech wolnostojących budynków mieszkalnych. W każdym budynku znajdzie się 15 mieszkań o powierzchni od 38 mkw do 76 mkw ( dwu, trzy- oraz czteropokojowe). Każdy z zaprojektowanych lokali będzie posiadał balkon lub taras. Budynki będą składały się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz kondygnacji podziemnej ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! Ceny mieszkań jak u dewelopera ! JUŻ 3 LOKALE ZAREZERWOWANE !!!

 • Apartamentowiec

  Atrakcyjne apartamenty w Bielsku

  Bielsko Biała

  Mamy zaszczyt zaprezentować nową inwestycję mieszkaniową realizowaną na terenie Bielska Białej. W bardzo atrakcyjnej i widokowej lokalizacji w dzielnicy Kamienica powstanie nowoczesny trzykondygnacyjny apartamentowiec mieszczący 39 lokali mieszkalnych ! W budynku nie zabraknie oczywiście miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz komórek lokatorskich. Apartamenty będą w szerokiej gamie metrażowej od 30 mkw do 73,5 mkw, tak aby każdy klient znalazł dla siebie odpowiedni lokal. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! JUŻ 10 LOKALI ZOSTAŁO ZAREZERWOWANYCH !!! 

 • Budynek

  Apartamenty w Cieszynie

  Cieszyn ul. Bucewicza

  OSTATNI APARTAMENT ZOSTAŁ SPRZEDANY !!! W atrakcyjnym miejscu przy ul. Bucewicza w Cieszynie powstał oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym oraz windą !!!  JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NOWYMI MIESZKANIAMI NA TERENIE CIESZYNA, SKOCZOWA LUB BIELSKA SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM BIUREM !!!

 • Holl

  M/457 mieszkanie w domu, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,35 m² ( parter w wolnostojącym budynku dwulokalowym). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, holu mieszkalnego, kuchni oraz łazienki i w.c. Do lokalu przynależy piwnica oraz udział do działki a także części wspólnych budynku. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu w zakresie wymiany stolarki okiennej, instalacji oraz wykończenia wnętrz.

  Cena sprzedaży: 99.000 zł

 • Osiedle

  Nowe mieszkania w Ustroniu

  Ustroń

  Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim położone w malowniczym i atrakcyjnym miejscu, w dzielnicy Hermanice zaledwie 2,5 kilometra od centrum Ustronia. Mieszkania znajdują się w 4- lokalowych budynkach, które wraz z domami w zabudowie szeregowej tworzą bardzo estetyczne i zadbane osiedle "Brama Beskidów". Dostępne są lokale o zróżnicowanych powierzchniach w zakresie od 52 m² do 83 m². W każdym budynku zlokalizowane są dwa mieszkania jednopoziomowe, dwa apartamenty dwupoziomowe oraz 4 garaże i komórki lokatorskie (przynależne do każdego mieszkania). Atrakcyjne mieszkanie z garażem i pomieszczeniem gospodarczym można nabyć już za 245.000 zł !!! Kupujący nieruchomość z tej oferty nie płaci prowizji dla biura nieruchomości !!!

  Coraz mniejszy wybór mieszkań !!! Zapraszamy do niezobowiązującej prezentacji !!!

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł