A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Osiedle

  Nowe mieszkania w Ustroniu

  Ustroń

  Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim położone w malowniczym i atrakcyjnym miejscu, w dzielnicy Hermanice zaledwie 2,5 kilometra od centrum Ustronia. Mieszkania znajdują się w 4- lokalowych budynkach, które wraz z domami w zabudowie szeregowej tworzą bardzo estetyczne i zadbane osiedle "Brama Beskidów". Dostępne są lokale o zróżnicowanych powierzchniach w zakresie od 52 m² do 83 m². W każdym budynku zlokalizowane są dwa mieszkania jednopoziomowe, dwa apartamenty dwupoziomowe oraz 4 garaże i komórki lokatorskie (przynależne do każdego mieszkania). Atrakcyjne mieszkanie z garażem i pomieszczeniem gospodarczym można nabyć już za 245.000 zł !!! Kupujący nieruchomość z tej oferty nie płaci prowizji dla biura nieruchomości !!!

 • Budynek

  Apartamenty z garażem w Cieszynie

  Cieszyn ul. Bucewicza

  Nowa inwestycja deweloperska !!! W atrakcyjnym miejscu przy ul. Bucewicza w Cieszynie powstał oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym oraz windą !!! W budynku znajduje się 27 lokali mieszkalnych o powierzchni od 31,4 m² do 83,57 m² ( większość z balkonami), 28 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 9 komórek lokatorskich. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA ORAZ PODATKU PCC !!!    ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!!

  Zwolnił się apartament nr 8 !!! Zapraszamy do prezentacji !

 • Pokój

  M/419 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  Na sprzedaż widokowe mieszkanie typu M4 z balkonem o powierzchni 61 m²  położone na III piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie cechuje się bardzo dobrym, całkowicie niezależnym układem pomieszczeń i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia kapitalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Kuchnia

  M/418 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 z balkonem o powierzchni 61,5 m² położone na parterze w IV piętrowym bloku na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo korzystnym układem pomieszczeń, mianowicie składa się z 3 niezależnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki oraz w.c.  Mieszkanie jest po remoncie, zadbane i dobrze utrzymane.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Kuchnia z jadalnią

  M/417 mieszkanie 80mkw, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,4 m² położone na bardzo dobrym I piętrze w ocieplonym bloku na osiedlu Podgórze w Cieszynie. Mieszkanie ma bardzo korzystny i nowoczesny układ pomieszczeń. Składa się z dużego pokoju dziennego, 2 sypialni, przestronnej kuchni z jadalnią oraz łazienki i osobnego w.c. Mieszkanie posiada dwa balkony.

  Cena sprzedaży: 225.000 zł

 • Kuchnia

  M/415 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m² składające się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na IV piętrze bloku niedaleko centrum miasta, przy ul. Górnej w Cieszynie. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 159.000 zł

 • Kuchnia

  M/410 mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,7 m²  składające się z dużej kuchni z jadalnią ( jeden z pokoi został połączony z kuchnią), pokoju dziennego, sypialni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu na osiedlu Liburnia. Dzięki usytuowaniu na ostatniej kondygnacji mieszkanie jest bardzo jasne i niezwykle widokowe.

  Cena sprzedaży: 165.000 zł

 • Kuchnia

  M/406 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie typu M4 o powierzchni 72 m² położone na IV piętrze w bloku na bardzo kameralnym osiedlu Bobrek Zachód w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym. 

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Salon

  M/407 nowe mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 70,13 m² położone na parterze w nowo powstałym, estetycznym, 2 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni oraz łazienki z w.c. Apartament jest wykończony i gotowy do zamieszkania. 

  Cena sprzedaży: 314.235 zł

 • Pokój

  M/403 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn 

  NOWA CENA !

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m² położone na III piętrze w reprezentacyjnej i wyremontowanej kamienicy z windą w ścisłym centrum Cieszyna. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z w.c. oraz niezależnego w.c.

  Cena sprzedaży: 185.000 zł

 • Bdynek

  M/404 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m ² położone na parterze w kilkumieszkaniowej willi w centrum Cieszyna. Mieszkanie składa się  z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z w.c. Lokal jest po częściowym remoncie, zostały wymienione instalacje oraz stolarka okienna. Mieszkanie jest lokalem bezczynszowym.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • M/338 w kamienicy, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż przeznaczone jest wyremontowane, przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 138 m². Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze w bardzo ładnej, zadbanej i odremontowanej kamienicy niedaleko cieszyńskiej starówki. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Dodatkowym atutem jest fakt, że mieszkanie posiada balkon, który wychodzi na zadbane i zagospodarowane podwórko.

  Cena sprzedaży: 335.000 zł

 • Salon

  M/398 mieszkanie, Cieszyn centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,25 m² położone na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy spokojnej i cichej ulicy w sąsiedztwie rynku. Mieszkanie składa się z dwóch  przestronnych pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki, w.c. oraz przedpokoju i balkonu ! Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym stylu, a remont generalny  wykonano w 2013 roku.

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Pokój

  M/356 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82 m² położone na I piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni z jadalnią oraz łazienki z w.c. Aktualnie mieszkanie jest w stanie deweloperskim i wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży: 207.000 zł

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł