A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Budynek

  Apartamenty z garażem w Cieszynie

  Cieszyn ul. Bucewicza

  Nowa inwestycja deweloperska !!! W atrakcyjnym miejscu przy ul. Bucewicza w Cieszynie powstanie oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym oraz windą !!! W budynku znajdować się będzie 27 lokali mieszkalnych o powierzchni od 31,4 m² do 83,57 m² ( większość z balkonami), 28 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 9 komórek lokatorskich. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC !!!

  Już 12 apartamentów zostało zarezerwowanych !!!

 • Pokój

  M/387 mieszkanie M3, I piętro

  Cieszyn os. Bobrek Wschód

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż bardzo ładne i stylowe mieszkanie typu M3 o powierzchni 50 m² położone na I piętrze w bloku w super lokalizacji na skraju osiedla Bobrek Wschód. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki z w.c., posiada balkon z którego rozpościera się ładny, niczym nie zasłonięty widok na okolicę i tereny zielone. Mieszkanie jest wyremontowane i dobrze utrzymane.

  Cena sprzedaży: 159.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/383 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 47,8 m² położone na III piętrze w ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi ( jeden z balkonem ), kuchni, łazienki oraz w.c. 

  Cena sprzedaży: 129.000 zł

 • Kamienica

  M/382 stylowe mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 91 m² położone na parterze w pięknej i ciekawej architektonicznie kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, przestronnej kuchni z aneksem jadalnianym i spiżarką oraz łazienki z w.c. Lokal jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 243.000 zł

 • Pokój

  M/380 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn ul. Hallera

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie typu M4 o powierzchni 53,8 m² zlokalizowane na II piętrze w ocieplonym bloku przy ul. Hallera w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden przejściowy), kuchni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie posiada balkon, który wychodzi na tereny zielone. Lokal jest do częściowego remontu.

  Cena sprzedaży: 149.000 zł

 • Kuchnia

  M/373 mieszkanie M4, Ustroń

  Ustroń os. Centrum

  Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie typu M4 o powierzchni 60,89 m². Mieszkanie znajduje się na bardzo dobrym I piętrze w bloku niedaleko ustrońskiego rynku. Lokal jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 279.000 zł

 • Kuchnia

  M/350 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze II

  Na sprzedaż ładne, widokowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 61,5 m² położone na IV piętrze w ocieplonym bloku na osiedlu Podgórze II.  Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju, posiada duży balkon. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga dużych nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 175.000 zł

 • M/338 w kamienicy, Cieszyn

  Cieszyn

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczone jest wyremontowane, przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 138 m². Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze w bardzo ładnej, zadbanej i odremontowanej kamienicy niedaleko cieszyńskiej starówki. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Dodatkowym atutem jest fakt, że mieszkanie posiada balkon, który wychodzi na zadbane i zagospodarowane podwórko.

  Cena sprzedaży: 429.000 zł

 • Pokój

  M/368 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych i ustawnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki oraz w.c. o łącznej powierzchni 60 m². Mieszkanie położone jest na parterze w IV piętrowym bloku na cichym i spokojnym osiedlu Bobrek.

  Cena sprzedaży: 165.000 zł

 • Pokój

  M/367 bezczynszowe 70mkw, Cieszyn

  Cieszyn ul. Górna

  Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni około 70 m² położone na wysokim parterze w budynku 4 lokalowym. Mieszkanie składa się z dwóch dużych i ustawnych pokoi, przestronnej kuchni ze spiżarką oraz łazienki z w.c. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie w budynku gospodarczym ( nadające się na garaż lub pod działalność ), piwnica, a także niezależna działka do wyłącznej dyspozycji. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu.

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Salon

  M/334 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn ul. Paderewskiego

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni około 105 m² składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku, posiada balkon. Dodatkowo do mieszkania przynależy garaż.

  Cena sprzedaży: 259.000 zł

 • Pokój

  M/356 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82 m² położone na I piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni z jadalnią oraz łazienki z w.c. Aktualnie mieszkanie jest w stanie deweloperskim i wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży: 207.000 zł

 • Pokój

  M/355 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy o powierzchni 87,14 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, otwartej kuchni z jadalnią oraz łazienki z w.c. Aktualnie mieszkanie jest w stanie deweloperskim i wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży: 218.000 zł

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł

 • Kamienica

  M/331 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn ul. Sienkiewicza

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 m²  położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z dwóch części rozdzielonych przedpokojem, który jest wspólny dla dwóch lokali. W jednej części mieszkania jest kuchnia ze spiżarką oraz łazienka z w.c., w drugiej natomiast 3 pokoje i przedpokój.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł 

 • Kamienica

  M/322 mieszkanie w Centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż lokal o powierzchni 81 m² położony na I piętrze niewielkiej kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni ze spiżarką, przedpokoju oraz łazienki z w.c. Lokal posiada własne etażowe ogrzewanie ( nowy piec i instalacja).

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Budynek

  M/321 mieszkanie w centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż/ do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 57,7 m² położony na I piętrze w kamienicy, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Lokal jest po remoncie, nowe okna, nowe centralne ogrzewanie ( etażowe gazowe).

  Cena sprzedaży: 200.000 zł

  Cena wynajmu: 1.000 zł netto miesięcznie

 • Kamienica

  M/314 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn ul. Mennicza

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 127 m² położony na I piętrze w dwu piętrowej kamienicy przy ul. Menniczej ( naprzeciwko teatru). Lokal rozdzielony jest na 2 mieszkania, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Wymaga przeprowadzenia generalnego remontu ( łącznie z wykonaniem ogrzewania, wymiany stolarki oraz instalacji).

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Kamienica

  M/296 mieszkanie do remontu

  Cieszyn ul. Sienkiewicza

  Mieszkanie zlokalizowane w przyziemiu  kamienicy o powierzchni 41 m², składające się z jednego dużego pokoju oraz kuchni. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia generalnego remontu, łącznie z wymianą okien, skuciem tynków, a także wykonaniem ogrzewania.

  Cena sprzedaży: 55.000 zł

 • Pokój

  M/256 4-pokoje, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  NOWA CENA !!!

  Mieszkanie o powierzchni 80m² składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c.  Mieszkanie położone jest na II piętrze w IV piętrowym ocieplonym bloku.

  Cena sprzedaży: 209.000 zł

 • Budynek

  M/256 nowe mieszkania, Ustroń

  Ustroń

  Na sprzedaż 5 lokali mieszkalnych położonych w nowym budynku wolnostojącym. Na sprzedaż przeznaczone są 2 mieszkania położone na parterze, 1 mieszkanie położone na I piętrze oraz 2 mieszkania znajdujące się na poddaszu budynku.

  Cena sprzedaży: 300.000 zł

 • Pokój

  M/191 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Mieszkanie położone na parterze w kamienicy składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i w.c. o łącznej powierzchni około 82m².

  Cena sprzedaży: 246.000 zł