A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Pokój

  M/464 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m² położone na IV piętrze w bloku w rejonie ul. Bielskiej w Cieszynie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienka z w.c. oraz przedpokoju, posiada balkon.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Pokój

  M/463 duże mieszkanie w bloku

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż duże, 4 pokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie o powierzchni 84,77 m² składa się z 3 sypialni, pokoju dziennego, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon oraz loggie, położone jest na przed ostatnim piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie jest w dobrym stanie, dzięki usytuowaniu jest jasne i słoneczne.

  Cena sprzedaży: 339.000 zł

 • Lokal

  M/462 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m² położone na wysokim parterze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz pomieszczenia gospodarczego (spiżarki). Dzięki swemu położeniu lokal idealnie nadaje się również pod działalność gospodarczą ( gabinety, biura, pracownia itp.).

  Cena sprzedaży: 265.000 zł

 • M/461 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m² położone na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Górnej w Cieszynie. Lokal składa się z dwóch pokoi (układ przejściowy), kuchni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. 

  Cena sprzedaży: 279.000 zł

 • Pokój

  M/456 ładne mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

   

  Na sprzedaż bardzo zadbane i dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 66 m² położone na I piętrze w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 259.000 zł

 • Pokój

  M/458 pół domu, Pogwizdów

  Pogwizdów

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na I piętrze, stanowiący połowę budynku mieszkalnego dwulokalowego. Mieszkanie ma powierzchnię 71 m² i  składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 119.000 zł

 • Kuchnia

  M/452 mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,5 m² składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju i spiżarki. Mieszkanie położone jest na I piętrze kamienicy w centrum miasta. 

  Cena sprzedaży: 199.000 zł

 • NOWE MIESZKANIA W SKOCZOWIE

  Nowa inwestycja deweloperska na terenie Skoczowa - APARTAMENTY GÓRNY BÓR. W związku z bardzo małym wyborem mieszkań na terenie miasta, inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W atrakcyjnym miejscu powstaje wolnostojący- 3 piętrowy z poddaszem mieszkalnym budynek mieszczący 16 lokali mieszkalnych o powierzchni od 37 do 80 mkw. Budynek będzie charakteryzował się nowoczesną i estetyczną architekturą. 

 • Pokój

  M/453 mieszkanie, Kończyce

  Kończyce Małe

  DUŻA OBNIŻKA !!!

  Na sprzedaż ładnie wyremontowane, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m² położone na parterze budynku w Kończycach Małych. W budynku znajdują się cztery, niezależne lokale mieszkalne. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nadaje się do wprowadzenia "od zaraz", jest częściowo umeblowane.

  Cena sprzedaży: 165.000 zł

 • Pokój

  M/457 atrakcyjne mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 63 m² składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Lokal posiada mały balkonik dostępny z kuchni. Mieszkanie jest po generalnym remoncie wykonanym kilka lat temu, w bardzo dobrym stanie technicznym, wykończone zostało materiałami wysokiej jakości.

  Cena sprzedaży: 270.000 zł

 • Budynek

  Apartamenty w Chybiu, II etap

  RUSZYŁA SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W DRUGIM BUDYNKU !!! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nowych, komfortowych apartamentów znajdujących się w nowoczesnym czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wzniesionym praktycznie w centrum Chybia. Ceny apartamentów od 4.300 zł/mkw do 4.600 zł/mkw. Apartamenty sprzedawane będą w tzw. stanie deweloperskim. W atrakcyjnym architektonicznie budynku, zaplanowano 11 bezczynszowych mieszkań 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 44 do 70 mkw. Jeden z budynków jest już ukończony ( wszystkie mieszkania zostały sprzedane).

 • Wizualizacja

  APARTAMENTY W USTRONIU

  LUKSUSOWY APARTHOTEL Z WIDOKIEM NA GWARANTOWANY ZYSK !!!

  Zapraszamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowych apartamentów w USTRONIU. To właśnie w malowniczej dzielnicy Ustronia- Jaszowcu, w aktualnie remontowanym i modernizowanym budynku powstaje kilkadziesiąt ekskluzywnych apartamentów o wysokim standardzie wykończenie. Co z pewnością zainteresuje przyszłych inwestorów to fakt iż istnieje możliwość zawarcia umowy najmu apartamentu, z gwarantowanym zyskiem 6 % od ceny netto zakupu !!!

 • Budynek

  Nowe apartamenty w Rybniku

  Rybnik

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych, atrakcyjnych apartamentów, które budowane będą w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. Inwestycja Rajskie Tarasy będzie polegała na budowie trzech wolnostojących budynków mieszkalnych. W każdym budynku znajdzie się 15 mieszkań o powierzchni od 38 mkw do 76 mkw ( dwu, trzy- oraz czteropokojowe). Każdy z zaprojektowanych lokali będzie posiadał balkon lub taras. Budynki będą składały się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz kondygnacji podziemnej ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! Ceny mieszkań jak u dewelopera ! DOSTĘPNYCH TYLKO 7 LOKALI !!!

 • Apartamentowiec

  Atrakcyjne apartamenty w Bielsku

  Bielsko Biała

  Mamy zaszczyt zaprezentować nową inwestycję mieszkaniową realizowaną na terenie Bielska Białej. W bardzo atrakcyjnej i widokowej lokalizacji w dzielnicy Kamienica powstanie nowoczesny trzykondygnacyjny apartamentowiec mieszczący 39 lokali mieszkalnych ! W budynku nie zabraknie oczywiście miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz komórek lokatorskich. Apartamenty będą w szerokiej gamie metrażowej od 30 mkw do 73,5 mkw, tak aby każdy klient znalazł dla siebie odpowiedni lokal. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! 

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł