A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Osiedle

  Nowe mieszkania w Ustroniu

  Ustroń

  Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim położone w malowniczym i atrakcyjnym miejscu, w dzielnicy Hermanice zaledwie 2,5 kilometra od centrum Ustronia. Mieszkania znajdują się w 4- lokalowych budynkach, które wraz z domami w zabudowie szeregowej tworzą bardzo estetyczne i zadbane osiedle "Brama Beskidów". Dostępne są lokale o zróżnicowanych powierzchniach w zakresie od 52 m² do 83 m². W każdym budynku zlokalizowane są dwa mieszkania jednopoziomowe, dwa apartamenty dwupoziomowe oraz 4 garaże i komórki lokatorskie (przynależne do każdego mieszkania). Atrakcyjne mieszkanie z garażem i pomieszczeniem gospodarczym można nabyć już za 245.000 zł !!! Kupujący nieruchomość z tej oferty nie płaci prowizji dla biura nieruchomości !!!

  Coraz mniejszy wybór mieszkań !!! Zapraszamy do niezobowiązującej prezentacji !!!

 • Budynek

  Apartamenty z garażem w Cieszynie

  Cieszyn ul. Bucewicza

  Nowa inwestycja deweloperska !!! W atrakcyjnym miejscu przy ul. Bucewicza w Cieszynie powstał oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym oraz windą !!! W budynku znajduje się 27 lokali mieszkalnych o powierzchni od 31,4 m² do 83,57 m² ( większość z balkonami), 28 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 9 komórek lokatorskich. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA ORAZ PODATKU PCC !!!    ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!!

  NOWOROCZNA OBNIŻKA CEN DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW !!!

 • Budynek

  M/432 nowe mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn ul. Przepilińskiego

  Na sprzedaż nowo powstałe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 62,21 m² położone na parterze świeżo wyremontowanego dwu lokalowego budynku mieszkalnego. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe oraz ogródek za budynkiem. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo dobrym układem pomieszczeń i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z w.c. oraz wiatrołapu. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim- wnętrza do wykończenia.

  Cena sprzedaży: 199.000 zł

 • Budynek

  M/431 nowe mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn ul. Przepilińskiego

  Na sprzedaż nowo powstałe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni około 65 m² położone na parterze świeżo wyremontowanego dwu lokalowego budynku mieszkalnego. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe oraz ogródek za budynkiem. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo dobrym układem pomieszczeń i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z w.c. oraz wiatrołapu. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim- wnętrza do wykończenia.

  Cena sprzedaży: 219.000 zł

 • Salon

  M/430 mieszkanie do wykończenia

  Cieszyn

  Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 47,51 m² położone na parterze w nowym budynku w Cieszynie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z w.c. Lokal posiada balkon o powierzchni 8,92 m².

  Cena sprzedaży: 197.941 zł

 • Pokój

  M/429 mieszkanie w centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 125 m² położone na II piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Cieszyna. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju, jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nadaje się do wprowadzenia "od zaraz". 

  Cena sprzedaży: 1.992 zł/m²

 • Budynek

  M/428 nowe mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 31,74 m² położone na I piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu w Cieszynie. Mieszkanie składa się z jednego przestronnego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z w.c. W budynku jest winda oraz garaż podziemny.

  Cena sprzedaży: 138.194 zł 

 • Pokój z balkonem

  M/426 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie typu M4 o powierzchni 57 m² położone na 8 piętrze w wieżowcu na osiedlu Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie cechuje się korzystnym, nie przejściowym układem pomieszczeń i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym. Wydanie lokalu nabywcy nastąpi na przełomie czerwca i lipca 2017 r.

  Cena sprzedaży: 169.000 zł

 • Pokój dzienny

  M/424 mieszkanie M5, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  Na sprzedaż mieszkanie typu M5 o powierzchni 70 m² położone na II piętrze w wieżowcu na osiedlu Piastowskim w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni bez okna- istnieje możliwość otwarcia na pokój dzienny, łazienki z w.c. oraz przedpokoju, posiada dwa balkony.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Kuchnia

  M/406 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie typu M4 o powierzchni 72 m² położone na IV piętrze w bloku na bardzo kameralnym osiedlu Bobrek Zachód w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym. 

  Cena sprzedaży: 189.000 zł

 • Salon

  M/407 nowe mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 70,13 m² położone na parterze w nowo powstałym, estetycznym, 2 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni oraz łazienki z w.c. Apartament jest wykończony i gotowy do zamieszkania. 

  Cena sprzedaży: 314.235 zł

 • Budynek

  M/421 pół domu, Zabłocie

  Zabłocie gm. Strumień

  Na sprzedaż wyodrębniony lokal mieszkalny o powierzchni 65 m² stanowiący połowę wolnostojącego budynku mieszkalnego. Lokal składa się z pomieszczeń na parterze jak i na piętrze budynku rozdzielonych klatką schodową, dzięki czemu istnieje możliwość utworzenia z lokalu dwóch niezależnych małych mieszkań. Lokal przeznaczony jest do generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 43.000 zł

 • Kuchnia z jadalnią

  M/417 mieszkanie 80mkw, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  RZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,4 m² położone na bardzo dobrym I piętrze w ocieplonym bloku na osiedlu Podgórze w Cieszynie. Mieszkanie ma bardzo korzystny i nowoczesny układ pomieszczeń. Składa się z dużego pokoju dziennego, 2 sypialni, przestronnej kuchni z jadalnią oraz łazienki i osobnego w.c. Mieszkanie posiada dwa balkony.

  Cena sprzedaży: 225.000 zł

 • Budynek

  M/422 bezczynszowe 41mkw , Cieszyn

  Cieszyn ul. Frysztacka

  Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy przy ul. Frysztackiej w Cieszynie. Mieszkanie o powierzchni 41 m² składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie nadaje się do kapitalnego remontu. Do lokalu przynależy niezależna działka o powierzchni 144 m², która znajduje się za budynkiem.

  Cena sprzedaży: 89.000 zł

 • Bdynek

  M/404 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m ² położone na parterze w kilkumieszkaniowej willi w centrum Cieszyna. Mieszkanie składa się  z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z w.c. Lokal jest po częściowym remoncie, zostały wymienione instalacje oraz stolarka okienna. Mieszkanie jest lokalem bezczynszowym.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Salon

  M/398 mieszkanie, Cieszyn centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,25 m² położone na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy spokojnej i cichej ulicy w sąsiedztwie rynku. Mieszkanie składa się z dwóch  przestronnych pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki, w.c. oraz przedpokoju i balkonu ! Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym stylu, a remont generalny  wykonano w 2013 roku.

  Cena sprzedaży: 248.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/389 mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Marklowice

  Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 41 m² ( mieszkanie 28 m² + zaadaptowany korytarz 13 m² ). Mieszkanie składa się z dużego pokoju ( z balkonem ), widnej dużej kuchni ( z balkonem ), pokoju bez okna zaadoptowanego z korytarza oraz łazienki z w.c. Mieszkanie położone jest na IV piętrze, posiada dwa balkony.

  Cena sprzedaży: 74.000 zł

 • Pokój

  M/356 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82 m² położone na I piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni z jadalnią oraz łazienki z w.c. Aktualnie mieszkanie jest w stanie deweloperskim i wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży: 207.000 zł

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł