A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Budynek

  Apartamenty z garażem w Cieszynie

  Cieszyn ul. Bucewicza

  Nowa inwestycja deweloperska !!! W atrakcyjnym miejscu przy ul. Bucewicza w Cieszynie powstanie oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym oraz windą !!! W budynku znajdować się będzie 27 lokali mieszkalnych o powierzchni od 31,4 m² do 83,57 m² ( większość z balkonami), 28 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 9 komórek lokatorskich. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC !!!

  Już 13 apartamentów zostało zarezerwowanych !!!

 • Kuchnia

  M/401 mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Marklowice

  Na sprzedaż mieszkanie położone na II piętrze w bloku przy ul. Frysztackiej w Cieszynie Marklowicach. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, dużej widnej kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, posiada dwa balkony.

  Cena sprzedaży: 86.000 zł

 • Łazienka

  M/400 wyremontowane M3, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie typu M3 o powierzchni 45 m² położone na parterze w bloku w Kaczycach. Mieszkanie jest wolne " od zaraz ", a niewątpliwym atutem są niskie miesięczne koszty utrzymania.

  Cena sprzedaży: 71.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/399 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn Marklowice

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,6 m² składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki z w.c. i przedpokoju. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w ocieplonym bloku. 

  Cena sprzedaży: 109.000 zł

 • Salon

  M/398 mieszkanie, Cieszyn centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,25 m² położone na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy spokojnej i cichej ulicy w sąsiedztwie rynku. Mieszkanie składa się z dwóch  przestronnych pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki, w.c. oraz przedpokoju i balkonu ! Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym stylu, a remont generalny  wykonano w 2013 roku.

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Pokój dzienny

  M/396 mieszkanie M5, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m² położone na X piętrze w wieżowcu na osiedlu Piastowskim w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 3 sypialni, pokoju dziennego z kuchnią bez okna ( można zrobić salon z aneksem kuchennym), łazienki z w.c. oraz przedpokoju. 

  Cena sprzedaży: 159.000 zł

 • Kuchnia

  M/393 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m² położone na II piętrze w bloku na cichym i spokojnym osiedlu Bobrek Zachód w Cieszynie. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych i ustawnych pokoi, przestronnej kuchni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, sprzedawane jest bez umeblowania i wyposażenia.

  Cena sprzedaży: 155.000 zł

 • Pokój

  M/392 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn ok. Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 54 m² o bardzo dobrym, całkowicie niezależnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju, położone jest na II piętrze w bloku praktycznie w centrum miasta.

  Cena sprzedaży: 147.000 zł

 • Łazienka

  M/391 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o bardzo dobrym układzie pomieszczeń, składające się z dużego pokoju z widokowym balkonem, przestronnej i ustawnej sypialni, dużej i widnej kuchni, a także łazienki z w.c. oraz przedpokoju z wnęką do zabudowy. Mieszkanie położone jest na IV piętrze, dzięki czemu jest bardzo jasne, słoneczne i ciche. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia częściowego remontu.

  Cena sprzedaży: 135.000 zł

 • Kamienica

  M/382 stylowe mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn

  OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 91 m² położone na parterze w pięknej i ciekawej architektonicznie kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, przestronnej kuchni z aneksem jadalnianym i spiżarką oraz łazienki z w.c. Lokal jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 219.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/389 mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Marklowice

  Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 41 m² ( mieszkanie 28 m² + zaadaptowany korytarz 13 m² ). Mieszkanie składa się z dużego pokoju ( z balkonem ), widnej dużej kuchni ( z balkonem ), pokoju bez okna zaadoptowanego z korytarza oraz łazienki z w.c. Mieszkanie położone jest na IV piętrze, posiada dwa balkony.

  Cena sprzedaży: 79.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/388 mieszkanie M3, parter

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż ustawne i bardzo przestronne mieszkanie typu M3 z balkonem położone na parterze budynku. Mieszkanie zlokalizowane jest na skraju bardzo kameralnego i spokojnego osiedla Bobrek Zachód. Balkon mieszkania "wychodzi" na tereny zielone. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu.

  Cena sprzedaży: 135.000 zł

 • Pokój

  M/380 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn ul. Hallera

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie typu M4 o powierzchni 53,8 m² zlokalizowane na II piętrze w ocieplonym bloku przy ul. Hallera w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden przejściowy), kuchni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie posiada balkon, który wychodzi na tereny zielone. Lokal jest do częściowego remontu.

  Cena sprzedaży: 149.000 zł

 • M/338 w kamienicy, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż przeznaczone jest wyremontowane, przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 138 m². Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze w bardzo ładnej, zadbanej i odremontowanej kamienicy niedaleko cieszyńskiej starówki. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Dodatkowym atutem jest fakt, że mieszkanie posiada balkon, który wychodzi na zadbane i zagospodarowane podwórko.

  Cena sprzedaży: 429.000 zł

 • Pokój

  M/367 bezczynszowe 70mkw, Cieszyn

  Cieszyn ul. Górna

  Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni około 70 m² położone na wysokim parterze w budynku 4 lokalowym. Mieszkanie składa się z dwóch dużych i ustawnych pokoi, przestronnej kuchni ze spiżarką oraz łazienki z w.c. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie w budynku gospodarczym ( nadające się na garaż lub pod działalność ), piwnica, a także niezależna działka do wyłącznej dyspozycji. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu.

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Pokój

  M/356 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82 m² położone na I piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni z jadalnią oraz łazienki z w.c. Aktualnie mieszkanie jest w stanie deweloperskim i wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży: 207.000 zł

 • Pokój

  M/355 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy o powierzchni 87,14 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, otwartej kuchni z jadalnią oraz łazienki z w.c. Aktualnie mieszkanie jest w stanie deweloperskim i wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży: 218.000 zł

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł

 • Kamienica

  M/331 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn ul. Sienkiewicza

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 m²  położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z dwóch części rozdzielonych przedpokojem, który jest wspólny dla dwóch lokali. W jednej części mieszkania jest kuchnia ze spiżarką oraz łazienka z w.c., w drugiej natomiast 3 pokoje i przedpokój.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł 

 • Pokój

  M/256 4-pokoje, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  Mieszkanie o powierzchni 80m² składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c.  Mieszkanie położone jest na II piętrze w IV piętrowym ocieplonym bloku.

  Cena sprzedaży: 209.000 zł

 • Budynek

  M/256 nowe mieszkania, Ustroń

  Ustroń

  Na sprzedaż 5 lokali mieszkalnych położonych w nowym budynku wolnostojącym. Na sprzedaż przeznaczone są 2 mieszkania położone na parterze, 1 mieszkanie położone na I piętrze oraz 2 mieszkania znajdujące się na poddaszu budynku.

  Cena sprzedaży: 300.000 zł

 • Pokój

  M/191 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Mieszkanie położone na parterze w kamienicy składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i w.c. o łącznej powierzchni około 82m².

  Cena sprzedaży: 246.000 zł