A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Budynek

  M/156 Apartamenty, Cieszyn

  Apartamenty, Cieszyn Rynek

  DUŻA OBNIŻKA CEN !!! już od 3 tys /m²

  Na sprzedaż ekskluzywne apartamenty w kamienicy Rynek 20 w Cieszynie. Inwestycja zlokalizowana jest w reprezentacyjnej kamienicy gdzie dawniej znajdował się Hotel Pod Brunatnym Jeleniem. Aktualnie dostępne są 32 apartamenty jedno- i dwupoziomowe, o powierzchni od 53 do 171 m2. Do każdego apartamentu przynależy komórka lokatorska- GRATIS !!! Na parterze budynku znajduje się bank oraz ekskluzywna i stylowa restauracja. Mieści się w nim również kancelaria notarialna. Budynek jest w idealnym stanie technicznym. Więcej informacji oraz rzuty mieszkań dostępne w biurze. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

  Ceny apartamentów już od 220.000 zł

 • Łazienka

  M/346 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Zor

  Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 51 m² położone na parterze w niewielkim bloku na os. Zor w Cieszynie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z w.c. W całym mieszkaniu okna wymienione na PCV. Łazienka po generalnym remoncie.

  Cena sprzedaży: 149.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/345 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  Na sprzedaż bardzo dobrze położone mieszkanie typu M3 o powierzchni 49m², zlokalizowane na I piętrze w  ocieplonym IV piętrowym bloku na skraju  osiedla Piastowskiego. Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne, z balkonu rozpościera się ładny widok na góry i panoramę miasta. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju z wnęką do zabudowy. 

  Cena sprzedaży: 145.000 zł

 • Pokój

  M/343 mieszkanie M6, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  Na sprzedaż rzadko spotykane na rynku wtórnym (tylko 5 mieszkań w Cieszynie), niesamowicie przestronne mieszkanie typu M6 o powierzchni 89 m² składające się z 5 niezależnych pokoi, dużej kuchni, łazienki, w.c., przedpokoju oraz długiego balkonu z ładnym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie znajduje się na IV (ostatnim) piętrze w ocieplonym bloku na skraju osiedla Podgórze II. Całe mieszkanie jest po generalnym remoncie wykonanym w 2008 roku.

  Cena sprzedaży: 239.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/342 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 60 m² o bardzo dobrym układzie pomieszczeń składające się z 3 niezależnych przestronnych pokoi, ustawnej kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w bloku, dzięki czemu jest bardzo ciche i nasłonecznione. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu, co daje nabywcy wykończenia go według własnych upodobań i gustu. W całym mieszkaniu okna PCV. Mieszkanie posiada duży balkon.

  Cena sprzedaży: 159.000 zł

 • Kuchnia

  M/341 mieszkanie M4, ok.Cieszyna

  ok. Cieszyna

  NOWA CENA !!! 

  OKAZJA !!! Na sprzedaż wyremontowane i ładnie utrzymane mieszkanie o powierzchni 67 m².  Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju, posiada balkon. W całym mieszkaniu okna PCV. Atutem mieszkania są niskie koszty utrzymania ( czynsz wraz z wodą i ogrzewaniem wynosi około 430 zł).

  Cena sprzedaży: 120.000 zł

 • Pokój

  M/340 mieszkanie w centrum, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² położone na I piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi,  dużej kuchni, łazienki z w.c. i przedpokoju. W mieszkaniu wymienione okna na PCV oraz nowy piec etażowy gazowy. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia częściowego remontu.

  Cena sprzedaży: 165.000 zł

 • Łazienka

  M/339 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  Na sprzedaż bardzo ładne, wyremontowane mieszkanie typu M4 o powierzchni 62 m² położone na ostatnim 3 piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Lokal jest po remoncie i nie wymaga  nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł

 • M/338 w kamienicy, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż przeznaczone jest wyremontowane, przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 138 m². Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze w bardzo ładnej, zadbanej i odremontowanej kamienicy niedaleko cieszyńskiej starówki. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Dodatkowym atutem jest fakt, że mieszkanie posiada balkon, który wychodzi na zadbane i zagospodarowane podwórko.

  Cena sprzedaży: 496.000 zł

 • Łazienka

  M/337 mieszkanie w centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż duże i przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m². Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze w niewielkiej, dobrze utrzymanej kamienicy, w której są tylko 4 lokale mieszkalne. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, przy cichej uliczce.

  Cena sprzedaży: 173.000 zł

 • Pokój

  M/335 kawalerka, Cieszyn Marklowice

  Cieszyn Marklowice

  Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19 m² składająca się z jednego pokoju, kuchni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze budynku. W pokoju wymienione okno na PCV, na podłodze panele, ściany malowane. Atutem mieszkania są bardzo niskie koszty utrzymania, czynsz miesięczny z ogrzewaniem wynosi zaledwie 150 zł.

  Cena sprzedaży: 52.000 zł

 • Pokój

  M/334 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni około 105 m² składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku, posiada balkon.

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Kuchnia

  M/333 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 48 m² położone na I piętrze w IV piętrowym, ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden z wykafelkowanym balkonem), kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 139.500 zł

 • Kamienica

  M/331 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn ul. Sienkiewicza

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 m²  położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z dwóch części rozdzielonych przedpokojem, który jest wspólny dla dwóch lokali. W jednej części mieszkania jest kuchnia ze spiżarką oraz łazienka z w.c., w drugiej natomiast 3 pokoje i przedpokój.

  Cena sprzedaży: 199.000 zł 

 • Budynek

  M/158 lokal mieszkalny, Cieszyn

  Cieszyn ok. Centrum

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej około 150 m² ( parter 70 m², poddasze 80 m²). Lokal stanowi pół domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość znajduje się niedaleko centrum miasta.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł

 • Kamienica

  M/322 mieszkanie w Centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż lokal o powierzchni 81 m² położony na I piętrze niewielkiej kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni ze spiżarką, przedpokoju oraz łazienki z w.c. Lokal posiada własne etażowe ogrzewanie ( nowy piec i instalacja).

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Budynek

  M/321 mieszkanie w centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż/ do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 57,7 m² położony na I piętrze w kamienicy, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Lokal jest po remoncie, nowe okna, nowe centralne ogrzewanie ( etażowe gazowe).

  Cena sprzedaży: 200.000 zł

  Cena wynajmu: 1.000 zł netto miesięcznie

 • Kamienica

  M/314 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn ul. Mennicza

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 127 m² położony na I piętrze w dwu piętrowej kamienicy przy ul. Menniczej ( naprzeciwko teatru). Lokal rozdzielony jest na 2 mieszkania, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Wymaga przeprowadzenia generalnego remontu ( łącznie z wykonaniem ogrzewania, wymiany stolarki oraz instalacji).

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Pokój

  M/307 mieszkanie M3, Kaczyce

  Kaczyce

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczone jest mieszkanie o powierzchni 31 m² składające się z dwóch pokoi, łazienki z w.c. oraz umeblowanego aneksu kuchennego. Mieszkanie zlokalizowane jest na IV piętrze w ostatnim bloku z widokiem na las i tereny zielone. Przed blokiem wygodny i przestronny parking.

  Cena sprzedaży: 49.000 zł

 • Pokój

  M/306 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn ul. Limanowskiego

  Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie typu M3 o powierzchni 41 m²  zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku, w ścisłym centrum miasta przy ul. Limanowskiego. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni oraz łazienki z w.c.

  Cena sprzedaży: 119.000 zł

 • Budynek

  M/150 nowe budownictwo, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  REZERWACJA !!!

  Nowe budownictwo w centrum miasta. Ostatnie takie mieszkanie. Na sprzedaż przeznaczone jest mieszkanie  o powierzchni 75 m² składające się z salonu z otwartą kuchnią, 2 sypialni, łazienki z w.c. oraz przestronnego przedpokoju, położone w nowej kamienicy w odległości 100 metrów od rynku.

  Cena sprzedaży: 249.000 zł

 • Kamienica

  M/296 mieszkanie do remontu

  Cieszyn ul. Sienkiewicza

  Mieszkanie zlokalizowane w przyziemiu  kamienicy o powierzchni 41 m², składające się z jednego dużego pokoju oraz kuchni. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia generalnego remontu, łącznie z wymianą okien, skuciem tynków, a także wykonaniem ogrzewania.

  Cena sprzedaży: 55.000 zł

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  REZERWACJA !!!

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł

 • Pokój

  M/256 4-pokoje, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  NOWA CENA !!!

  Mieszkanie o powierzchni 80m² składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c.  Mieszkanie położone jest na II piętrze w IV piętrowym ocieplonym bloku.

  Cena sprzedaży: 209.000 zł

 • Budynek

  M/256 nowe mieszkania, Ustroń

  Ustroń

  Na sprzedaż 5 lokali mieszkalnych położonych w nowym budynku wolnostojącym. Na sprzedaż przeznaczone są 2 mieszkania położone na parterze, 1 mieszkanie położone na I piętrze oraz 2 mieszkania znajdujące się na poddaszu budynku.

  Cena sprzedaży: 300.000 zł

 • Pokój

  M/191 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Mieszkanie położone na parterze w kamienicy składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i w.c. o łącznej powierzchni około 82m².

  Cena sprzedaży: 246.000 zł

 • Kuchnia

  M/118 M4, Czeski Cieszyn

  M4, Czeski Cieszyn.

  Cena sprzedaży: 1.500.000 koron czeskich.