A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Budynek

  Nowe apartamenty w Rybniku

  Rybnik

  BUDOWA RUSZYŁA !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych, atrakcyjnych apartamentów, które budowane będą w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. Inwestycja Rajskie Tarasy będzie polegała na budowie trzech wolnostojących budynków mieszkalnych. W każdym budynku znajdzie się 15 mieszkań o powierzchni od 38 mkw do 76 mkw ( dwu, trzy- oraz czteropokojowe). Każdy z zaprojektowanych lokali będzie posiadał balkon lub taras. Budynki będą składały się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz kondygnacji podziemnej ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! Ceny mieszkań jak u dewelopera ! ZAPRASZAMY DO WSTĘPNYCH REZERWACJI 

 • Apartamentowiec

  Atrakcyjne apartamenty w Bielsku

  Bielsko Biała

  Mamy zaszczyt zaprezentować nową inwestycję mieszkaniową realizowaną na terenie Bielska Białej. W bardzo atrakcyjnej i widokowej lokalizacji w dzielnicy Kamienica powstanie nowoczesny trzykondygnacyjny apartamentowiec mieszczący 39 lokali mieszkalnych ! W budynku nie zabraknie oczywiście miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz komórek lokatorskich. Apartamenty będą w szerokiej gamie metrażowej od 30 mkw do 73,5 mkw, tak aby każdy klient znalazł dla siebie odpowiedni lokal. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! ZAPRASZAMY DO WSTĘPNYCH REZERWACJI

 • Pokój

  M/465 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn 

  Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,34 m² położone na IV piętrze w bloku na bardzo dobrym osiedlu Bobrek Zachód w Cieszynie. Mieszkanie charakteryzuje się korzystnym, całkowicie niezależnym układem pomieszczeń i składa się z 3 pokoi ( jeden z dużym balkonem), kuchni w kształcie prostokąta, łazienki, w.c. oraz przedpokoju z zabudowaną wnęką.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Pokój

  M/464 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,6 m² z fenomenalnym widokiem na panoramę miasta i Beskidy. Mieszkanie położone jest na IV piętrze w ocieplonym bloku ( 4 piętrowym), jest bardzo słoneczne ( południowa ekspozycja dwóch pokoi) i ciepłe. Mieszkanie posiada przestronny, widokowy balkon oraz piwnicę.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Pokój

  M/458 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 44m² położone na 8 piętrze w wieżowcu na osiedlu Liburnia. Mieszkanie charakteryzuje się korzystnym, niezależnym układem pomieszczeń oraz widokowym balkonem. Lokal jest w dobrym stanie technicznym, nadaje sie do wprowadzenia "od zaraz".

  Cena sprzedaży: 155.000 zł

 • Budynek

  Apartamenty w Cieszynie

  Cieszyn ul. Bucewicza

  OSTATNI APARTAMENT ZOSTAŁ SPRZEDANY !!! W atrakcyjnym miejscu przy ul. Bucewicza w Cieszynie powstał oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym oraz windą !!!  JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NOWYMI MIESZKANIAMI NA TERENIE CIESZYNA, SKOCZOWA LUB BIELSKA SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM BIUREM !!!

 • Holl

  M/457 mieszkanie w domu, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,35 m² ( parter w wolnostojącym budynku dwulokalowym). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, holu mieszkalnego, kuchni oraz łazienki i w.c. Do lokalu przynależy piwnica oraz udział do działki a także części wspólnych budynku. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu w zakresie wymiany stolarki okiennej, instalacji oraz wykończenia wnętrz.

  Cena sprzedaży: 99.000 zł

 • Pokój z aneksem

  M/445 mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m² położone na II piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z w.c. i przedpokoju. Mieszkanie kwalifikuje się do remontu kapitalnego. 

  Cena sprzedaży: 149.000 zł

 • Osiedle

  Nowe mieszkania w Ustroniu

  Ustroń

  Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim położone w malowniczym i atrakcyjnym miejscu, w dzielnicy Hermanice zaledwie 2,5 kilometra od centrum Ustronia. Mieszkania znajdują się w 4- lokalowych budynkach, które wraz z domami w zabudowie szeregowej tworzą bardzo estetyczne i zadbane osiedle "Brama Beskidów". Dostępne są lokale o zróżnicowanych powierzchniach w zakresie od 52 m² do 83 m². W każdym budynku zlokalizowane są dwa mieszkania jednopoziomowe, dwa apartamenty dwupoziomowe oraz 4 garaże i komórki lokatorskie (przynależne do każdego mieszkania). Atrakcyjne mieszkanie z garażem i pomieszczeniem gospodarczym można nabyć już za 245.000 zł !!! Kupujący nieruchomość z tej oferty nie płaci prowizji dla biura nieruchomości !!!

  Coraz mniejszy wybór mieszkań !!! Zapraszamy do niezobowiązującej prezentacji !!!

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł