A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Wizualizacja

  Apartamenty Podgórze Cieszyn

   

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań z inwestycji Apartamenty Podgórze, która to obecnie realizowana jest w jednej z lepszych lokalizacji w Cieszynie na obrzeżach osiedla Podgórze, bezpośrednio przy ulicy Karola Stryi. W pierwszym etapie powstanie jeden budynek mieszczący 24 lokale mieszkalne- 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni w przedziale od 44 mkw do 78 mkw. 

  Ceny apartamentów od 5.500 zł/mkw

 • Apartamenty Zacisze Cieszyn, II etap !!!

  Nowa inwestycja mieszkaniowa w Cieszynie- APARTAMENTY ZACISZE II etap !!! 27 nowych lokali mieszkalnych.  Zapraszamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży nowych lokali mieszkalnych, zlokalizowanych w cichym i spokojnym miejscu, na obrzeżach osiedla Bobrek Zachód, przy ul. Kościuszki w Cieszynie. W drugim etapie inwestycji wzniesione zostaną 3 budynki o trzech kondygnacjach nadziemnych. W każdym budynku będzie się mieścić zaledwie dziewięć apartamentów o powierzchniach od 47,47 mkw do 68,17 mkw. JUŻ 15 MIESZKAŃ ZOSTAŁO ZAREZERWOWANYCH !!!

  Cena lokalu w stanie deweloperskim od 4.885 zł/mkw.

 • Budynek

  Apartamenty w Chybiu, II etap

  RUSZYŁA SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W DRUGIM BUDYNKU !!! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nowych, komfortowych apartamentów znajdujących się w nowoczesnym czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wzniesionym praktycznie w centrum Chybia. Ceny apartamentów od 4.300 zł/mkw do 4.600 zł/mkw. Apartamenty sprzedawane będą w tzw. stanie deweloperskim. W atrakcyjnym architektonicznie budynku, zaplanowano 11 bezczynszowych mieszkań 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 44 do 70 mkw. Jeden z budynków jest już ukończony ( wszystkie mieszkania zostały sprzedane). AKTUALNE OSTATNIE 3 MIESZKANIA !!!

 • Pokój

  M/485 atrakcyjne M2, Pogwizdów

  Pogwizdów

  REZERWACJA !

  Na sprzedaż ładne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 31 m², położone na korzystnym 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu w Pogwizdowie. Mieszkanie składa się z dużego i ustawnego pokoju, kuchni z oknem, łazienki z w.c. oraz przedpokoju z wnęką na szafę. Mieszkanie posiada przestronny balkon (ekspozycja południowa). Mieszkanie do wprowadzenia "od zaraz". Podpisana umowa przedwstępna !

  Cena sprzedaży: 144.000 zł

 • Pokój

  M/484 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,1 m² położone na wysokim parterze w 3 lokalowym budynku (kamienicy) w rejonie ulicy Hażlaskiej w Cieszynie. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, salonu z jadalnią i kuchnią, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 349.000 zł

 • Pokój

  M/469 atrakcyjne mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  REZERWACJA !

  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40,27 m² położone na IV piętrze w bloku na "nowszej" części osiedla Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z dwoma oknami ( możliwość przedzielenia), niezależnej kuchni, łazienki oraz w.c. Podpisana umowa przedwstępna !

  Cena sprzedaży: 169.000 zł

 • Pokój

  M/478 apartament, Wisła

  Wisła 

   

  Na sprzedaż całkowicie wykończony i urządzony apartament o powierzchni 76 m² położony na I piętrze budynku przy ul. Kopdyło w Wiśle. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Aktualnie lokal jest wynajmowany ( najem krótkoterminowy).

  Cena sprzedaży: 459.000 zł

 • M/477 pół domu, Cieszyn

  Cieszyn 

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na I piętrze i poddaszu budynku, stanowiący połowę budynku mieszkalnego dwulokalowego. Do lokalu prowadzi niezależna klatka schodowa. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów o powierzchni użytkowej 96,15 mkw + 22 mkw ( powierzchnia po podłogach 105,36 mkw + 47 mkw). Dodatkowo do lokalu przynależy pomieszczenie na parterze o powierzchni 43,40 mkw, które można zaadaptować na dowolny cel, np. garaż. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Podpisana umowa przedwstępna !

  Cena sprzedaży: 395.000 zł 

 • M/480 atrakcyjne mieszkanie

  Cieszyn Centrum

   

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 63 m² składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Lokal posiada mały balkonik dostępny z kuchni. Mieszkanie jest po generalnym remoncie wykonanym kilka lat temu, w bardzo dobrym stanie technicznym, wykończone zostało materiałami wysokiej jakości. 

  Cena sprzedaży: 289.000 zł

 • Pokój

  M/467 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,34 mkw położone na 3 piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Piastowskim w Cieszynie. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, ustawnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Lokal posiada balkon na stronę południową.

  Cena sprzedaży: 255.000 zł

 • Lokal

  M/462 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m² położone na wysokim parterze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz pomieszczenia gospodarczego (spiżarki). Dzięki swemu położeniu lokal idealnie nadaje się również pod działalność gospodarczą ( gabinety, biura, pracownia itp.).

  Cena sprzedaży: 265.000 zł

 • M/461 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m² położone na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Górnej w Cieszynie. Lokal składa się z dwóch pokoi (układ przejściowy), kuchni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. 

  Cena sprzedaży: 279.000 zł

 • NOWE MIESZKANIA W SKOCZOWIE

  Nowa inwestycja deweloperska na terenie Skoczowa - APARTAMENTY GÓRNY BÓR. W związku z bardzo małym wyborem mieszkań na terenie miasta, inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W atrakcyjnym miejscu powstaje wolnostojący- 3 piętrowy z poddaszem mieszkalnym budynek mieszczący 16 lokali mieszkalnych o powierzchni od 37 do 80 mkw. Budynek będzie charakteryzował się nowoczesną i estetyczną architekturą.