A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Budynek

  Nowe apartamenty w Rybniku

  Rybnik

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych, atrakcyjnych apartamentów, które budowane będą w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. Inwestycja Rajskie Tarasy będzie polegała na budowie trzech wolnostojących budynków mieszkalnych. W każdym budynku znajdzie się 15 mieszkań o powierzchni od 38 mkw do 76 mkw ( dwu, trzy- oraz czteropokojowe). Każdy z zaprojektowanych lokali będzie posiadał balkon lub taras. Budynki będą składały się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz kondygnacji podziemnej ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! Ceny mieszkań jak u dewelopera ! ZAPRASZAMY DO WSTĘPNYCH REZERWACJI 

 • Apartamentowiec

  Atrakcyjne apartamenty w Bielsku

  Bielsko Biała

  Mamy zaszczyt zaprezentować nową inwestycję mieszkaniową realizowaną na terenie Bielska Białej. W bardzo atrakcyjnej i widokowej lokalizacji w dzielnicy Kamienica powstanie nowoczesny trzykondygnacyjny apartamentowiec mieszczący 39 lokali mieszkalnych ! W budynku nie zabraknie oczywiście miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz komórek lokatorskich. Apartamenty będą w szerokiej gamie metrażowej od 30 mkw do 73,5 mkw, tak aby każdy klient znalazł dla siebie odpowiedni lokal. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! ZAPRASZAMY DO WSTĘPNYCH REZERWACJI

 • Pokój

  M/461 M2 do remontu, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m² położone na parterze w wieżowcu na os. Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z w.c. Mieszkanie nie posiada balkonu, nadaje się do generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 96.000 zł

 • Pokój I

  M/460 M4 po remoncie, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 z balkonem o powierzchni 46,3 m² położone na I piętrze w niskim bloku na osiedlu Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden pokój przejściowy), kuchni z oknem, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont, łącznie z wymianą stolarki okiennej, drzwiowej, instalacji oraz grzejników. Niewątpliwym atutem mieszkania są stosunkowo niskie koszty utrzymania oraz korzystna lokalizacja.

  Cena sprzedaży: 183.000 zł

 • Pokój

  M/453 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie typu M4 z balkonem o powierzchni 61 m² położone na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Piastowskim w Cieszynie. Mieszkanie charakteryzuje się całkowicie niezależnym układem pomieszczeń i bardzo ładnym widokiem na góry ( balkon z ekspozycją południową). Mieszkanie nadaje się do zamieszkania lub odświeżenia w zależności od upodobań nowego nabywcy.

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Pokój

  M/458 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 44m² położone na 8 piętrze w wieżowcu na osiedlu Liburnia. Mieszkanie charakteryzuje się korzystnym, niezależnym układem pomieszczeń oraz widokowym balkonem. Lokal jest w dobrym stanie technicznym, nadaje sie do wprowadzenia "od zaraz".

  Cena sprzedaży: 159.500 zł

 • Budynek

  Apartamenty w Cieszynie

  Cieszyn ul. Bucewicza

  OSTATNI APARTAMENT ZOSTAŁ ZAREZERWOWANY !!! W atrakcyjnym miejscu przy ul. Bucewicza w Cieszynie powstał oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym oraz windą !!! PRZYJMUJEMY NIEZOBOWIĄZUJĄCE ZAPISY NA KOLEJNE INWESTYCJE DEWELOPERSKIE !!! WYSTARCZY PODAĆ NUMER TELEFONU LUB E-MAIL ABY BYĆ POINFORMOWANYM W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI O NOWYCH INWESTYCJACH !!!

 • Holl

  M/457 mieszkanie w domu, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,35 m² ( parter w wolnostojącym budynku dwulokalowym). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, holu mieszkalnego, kuchni oraz łazienki i w.c. Do lokalu przynależy piwnica oraz udział do działki a także części wspólnych budynku. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu w zakresie wymiany stolarki okiennej, instalacji oraz wykończenia wnętrz.

  Cena sprzedaży: 99.000 zł

 • Pokój

  M/455 mieszkanie w kamienicy,Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,9 m² położone na I piętrze w kamienicy w rejonie ul. Chrobrego. Mieszkanie na chwilę obecną składa się z jednego dużego pokoju oraz kuchni ( konieczne jest wykonanie łazienki oraz w.c.). Mieszkanie wymaga przeprowadzenia kapitalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 75.000 zł

 • Salon

  M/451 apartament z balkonem, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 65 m² położony na parterze w nowo wybudowanym budynku w Cieszynie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni  oraz łazienki z w.c. Lokal posiada balkon o powierzchni 6 m².

  Cena sprzedaży: 249.000 zł

 • Pokój z aneksem

  M/445 mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m² położone na II piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z w.c. i przedpokoju. Mieszkanie kwalifikuje się do remontu kapitalnego. 

  Cena sprzedaży: 149.000 zł

 • Pokój

  M/436 mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m² położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Michejdy w Cieszynie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Lokal wymaga przeprowadzenia remontu.

  Cena sprzedaży: 149.000 zł

 • Osiedle

  Nowe mieszkania w Ustroniu

  Ustroń

  Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim położone w malowniczym i atrakcyjnym miejscu, w dzielnicy Hermanice zaledwie 2,5 kilometra od centrum Ustronia. Mieszkania znajdują się w 4- lokalowych budynkach, które wraz z domami w zabudowie szeregowej tworzą bardzo estetyczne i zadbane osiedle "Brama Beskidów". Dostępne są lokale o zróżnicowanych powierzchniach w zakresie od 52 m² do 83 m². W każdym budynku zlokalizowane są dwa mieszkania jednopoziomowe, dwa apartamenty dwupoziomowe oraz 4 garaże i komórki lokatorskie (przynależne do każdego mieszkania). Atrakcyjne mieszkanie z garażem i pomieszczeniem gospodarczym można nabyć już za 245.000 zł !!! Kupujący nieruchomość z tej oferty nie płaci prowizji dla biura nieruchomości !!!

  Coraz mniejszy wybór mieszkań !!! Zapraszamy do niezobowiązującej prezentacji !!!

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł