A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Pokój

  M/451 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m² i bardzo korzystnym, całkowicie niezależnym układzie pomieszczeń. Lokal znajduje się na I piętrze w bloku IV piętrowym na kameralnym osiedlu Bobrek Zachód w Cieszynie. 

  Cena sprzedaży: 259.000 zł

 • Pokój

  M/450 mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 74,5 m² położone na I piętrze kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz pomieszczeń przynależnych. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 259.000 zł

 • M/449 mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie o powierzchni 150 m² położone na 2 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się 4 dużych pokoi, dwóch kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 385.000 zł

 • Budynek

  Apartamenty w Chybiu

  Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nowych, komfortowych apartamentów znajdujących się w nowoczesnym czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wzniesionym praktycznie w centrum Chybia. Ceny apartamentów od 3.900 zł/mkw do 4.350 zł/mkw. Apartamenty sprzedawane będą w tzw. stanie deweloperskim. Docelowo powstaną dwa atrakcyjne architektonicznie budynki, w każdym zaplanowano 11 bezczynszowych mieszkań 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 44 do 70 mkw. Jeden z budynków jest już na ukończeniu- zapraszamy na prezentacje. 

 • Pokój

  M/448 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m² składające się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w bloku, blisko centrum miasta w rejonie ulicy Bielskiej w Cieszynie. Lokal wymaga przeprowadzenia remontu.

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Pokój

  M/443 kawalerka, os. Podgórze

  Cieszyn os. Podgórze

  Zamienimy za dopłatą mieszkanie typu M2 ( kawalerka) o powierzchni 29 m² na mieszkanie 2 lub 3 pokojowe w Cieszynie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon.

 • NOWE MIESZKANIA W SKOCZOWIE

  Nowa inwestycja deweloperska na terenie Skoczowa - APARTAMENTY GÓRNY BÓR. W związku z bardzo małym wyborem mieszkań na terenie miasta, inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W atrakcyjnym miejscu powstaje wolnostojący- 3 piętrowy z poddaszem mieszkalnym budynek mieszczący 16 lokali mieszkalnych o powierzchni od 37 do 80 mkw. Budynek będzie charakteryzował się nowoczesną i estetyczną architekturą. 

 • Wizualizacja

  APARTAMENTY W USTRONIU

  LUKSUSOWY APARTHOTEL Z WIDOKIEM NA GWARANTOWANY ZYSK !!!

  Zapraszamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowych apartamentów w USTRONIU. To właśnie w malowniczej dzielnicy Ustronia- Jaszowcu, w aktualnie remontowanym i modernizowanym budynku powstaje kilkadziesiąt ekskluzywnych apartamentów o wysokim standardzie wykończenie. Co z pewnością zainteresuje przyszłych inwestorów to fakt iż istnieje możliwość zawarcia umowy najmu apartamentu, z gwarantowanym zyskiem 6 % od ceny netto zakupu !!!

 • Budynek

  M/438 parter domu, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż wyodrębniony lokal mieszkalny o powierzchni 88,8 m² stanowiący parter budynku 3 lokalowego. Przedmiotowy lokal składa się z 3 przestronnych pokoi, kuchni z wyjściem na ogródek, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy garaż dwustanowiskowy o powierzchni 33,7 m² oraz część działki, na której posadowiony jest budynek. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 279.000 zł

 • APARTAMENTY BESKIDZKIE

  CIESZYN OS. PODGÓRZE ( BANOTÓWKA ) ul. Karola Stryi

  Już wkrótce rusza nowa inwestycja deweloperska na terenie Cieszyna !!! APARTAMENTY BESKIDZKIE !!! W bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na obrzeżach osiedla Podgórze ( Banotówka ) zostaną wzniesione 3 apartamentowce - w każdym budynku znajdzie się 18 mieszkań i parking podziemny. Dostępne będą lokale o szerokim wachlarzu metraży tj. od 41 do 81 mkw, każde mieszkanie z balkonem. Ceny mieszkań będą zróżnicowane ze względu na powierzchnię lokalu oraz kondygnację.

  DEWELOPER NABYŁ TEREN ----> TRWAJĄ PRACE PROJEKTOWE !!! SZCZEGÓŁY NIEBAWEM !!!

 • Budynek

  Nowe apartamenty w Rybniku

  Rybnik

  BUDOWA RUSZYŁA !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych, atrakcyjnych apartamentów, które budowane będą w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. Inwestycja Rajskie Tarasy będzie polegała na budowie trzech wolnostojących budynków mieszkalnych. W każdym budynku znajdzie się 15 mieszkań o powierzchni od 38 mkw do 76 mkw ( dwu, trzy- oraz czteropokojowe). Każdy z zaprojektowanych lokali będzie posiadał balkon lub taras. Budynki będą składały się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz kondygnacji podziemnej ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! Ceny mieszkań jak u dewelopera ! JUŻ 3 LOKALE ZAREZERWOWANE !!!

 • Apartamentowiec

  Atrakcyjne apartamenty w Bielsku

  Bielsko Biała

  Mamy zaszczyt zaprezentować nową inwestycję mieszkaniową realizowaną na terenie Bielska Białej. W bardzo atrakcyjnej i widokowej lokalizacji w dzielnicy Kamienica powstanie nowoczesny trzykondygnacyjny apartamentowiec mieszczący 39 lokali mieszkalnych ! W budynku nie zabraknie oczywiście miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz komórek lokatorskich. Apartamenty będą w szerokiej gamie metrażowej od 30 mkw do 73,5 mkw, tak aby każdy klient znalazł dla siebie odpowiedni lokal. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! JUŻ 10 LOKALI ZOSTAŁO ZAREZERWOWANYCH !!! 

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł