A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • Budynek

  Apartamenty z garażem w Cieszynie

  Cieszyn ul. Bucewicza

  Nowa inwestycja deweloperska !!! W atrakcyjnym miejscu przy ul. Bucewicza w Cieszynie powstanie oryginalny architektonicznie, trzy kondygnacyjny apartamentowiec z jedynym w Cieszynie parkingiem podziemnym oraz windą !!! W budynku znajdować się będzie 27 lokali mieszkalnych o powierzchni od 31,4 m² do 83,57 m² ( większość z balkonami), 28 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 9 komórek lokatorskich. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC !!!

 • Budynek

  M/156 Apartamenty, Cieszyn

  Apartamenty, Cieszyn Rynek

  DUŻA OBNIŻKA CEN !!! już od 3 tys /m²

  Na sprzedaż ekskluzywne apartamenty w kamienicy Rynek 20 w Cieszynie. Inwestycja zlokalizowana jest w reprezentacyjnej kamienicy gdzie dawniej znajdował się Hotel Pod Brunatnym Jeleniem. Aktualnie dostępne są 32 apartamenty jedno- i dwupoziomowe, o powierzchni od 53 do 171 m2. Do każdego apartamentu przynależy komórka lokatorska- GRATIS !!! Na parterze budynku znajduje się bank oraz ekskluzywna i stylowa restauracja. Mieści się w nim również kancelaria notarialna. Budynek jest w idealnym stanie technicznym. Więcej informacji oraz rzuty mieszkań dostępne w biurze. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

  Ceny apartamentów już od 220.000 zł

 • Pokój

  M/379 kawalerka, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona kawalerka z balkonem o powierzchni 29,7 m². Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z w.c. Lokal znajduje się na II piętrze w IV piętrowym ocieplonym bloku na osiedlu Podgórze. 

  Cena sprzedaży: 89.500 zł

 • Kuchnia

  M/378 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  Na sprzedaż bardzo ładne, jasne i ustawne mieszkanie typu M3 o powierzchni 49 m² położone na atrakcyjnym I piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi ( jeden z balkonem), przestronnej kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju z zabudowaną wnęką. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, zostało odświeżone i przygotowane jest do natychmiastowego wprowadzenia.

  Cena sprzedaży: 155.000 zł

 • Pokój

  M/377 M4 do wprowadzenia, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  Na sprzedaż bardzo ładne, ustawne mieszkanie typu M4 o powierzchni 62 m² położone na IV piętrze. Dzięki lokalizacji na ostatniej kondygnacji mieszkanie jest niezwykle słoneczne, a z okien pokoju rozpościera się niczym nie zasłonięty widok na góry. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nadaje się do wprowadzenia " od zaraz". 

  Cena sprzedaży: 182.000 zł

 • Pokój

  M/376 mieszkanie M4, Skoczów

  Skoczów

  Na sprzedaż mieszkanie z balkonem typu M4 o powierzchni 46 m² położone na III piętrze. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym i nadaje się do wprowadzenia "od zaraz". Wszystkie okna wymienione na PCV, łazienka wykafelkowana z wanną, w pokojach na podłodze parkiety.

  Cena sprzedaży: 145.000 zł

 • Pokój

  M/375 wyremontowane M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Wschód

  Na sprzedaż bardzo ładne, wyremontowane i zadbane mieszkanie typu M4 o powierzchni 64 m². Mieszkanie znajduje się na parterze w ocieplonym bloku, posiada balkon. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z w.c. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia " od zaraz". 

  Cena sprzedaży: 205.000 zł

 • Kuchnia z jadalnią

  M/374 pół domu, okolice Cieszyna

  okolice Cieszyna

  Na sprzedaż duże mieszkanie stanowiące połowę budynku mieszkalnego dwulokalowego. Mieszkanie o powierzchni 89 m² składa się z 3 niezależnych pokoi (jeden z dużym balkonem), kuchni ze spiżarką oraz łazienki z w.c. Mieszkanie położone jest na parterze budynku, przynależy do niego garaż, piwnica oraz udział do działki.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł

 • Kuchnia

  M/373 mieszkanie M4, Ustroń

  Ustroń os. Centrum

  Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie typu M4 o powierzchni 60,89 m². Mieszkanie znajduje się na bardzo dobrym I piętrze w bloku niedaleko ustrońskiego rynku. Lokal jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 279.000 zł

 • Pokój

  M/371 tanie M3, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,44 m² położone na IV piętrze w bloku. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym i nie wymaga większych nakładów finansowych. 

  Cena sprzedaży: 55.000 zł

 • Pokój

  M/368 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych i ustawnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki oraz w.c. o łącznej powierzchni 60 m². Mieszkanie położone jest na parterze w IV piętrowym bloku na cichym i spokojnym osiedlu Bobrek.

  Cena sprzedaży: 165.000 zł

 • Pokój

  M/367 bezczynszowe 70mkw, Cieszyn

  Cieszyn ul. Górna

  Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni około 70 m² położone na wysokim parterze w budynku 4 lokalowym. Mieszkanie składa się z dwóch dużych i ustawnych pokoi, przestronnej kuchni ze spiżarką oraz łazienki z w.c. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie w budynku gospodarczym ( nadające się na garaż lub pod działalność ), piwnica, a także niezależna działka do wyłącznej dyspozycji. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu.

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Salon

  M/366 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Piastowskie

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 60 m² położone na III piętrze w IV piętrowym ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, w.c., posiada duży balkon. Mieszkanie jest po remoncie. 

  Cena sprzedaży: 175.000 zł

 • Pokój z balkonem

  M/365 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Bobrek Zachód

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 49 m² położone na II piętrze w IV piętrowym bloku na os. Bobrek Zachód. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych i ustawnych pokoi ( jeden z balkonem), dużej kuchni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym. Niewątpliwym atutem mieszkania są niskie koszty utrzymania, miesięczne opłaty wraz z ogrzewaniem i wodą kształtują się w granicach 370 zł.

  Cena sprzedaży: 146.000 zł

 • Pokój

  M/356 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82 m² położone na I piętrze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni z jadalnią oraz łazienki z w.c. Aktualnie mieszkanie jest w stanie deweloperskim i wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży: 207.000 zł

 • Pokój

  M/355 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy o powierzchni 87,14 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, otwartej kuchni z jadalnią oraz łazienki z w.c. Aktualnie mieszkanie jest w stanie deweloperskim i wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży: 218.000 zł

 • Budynek

  M/353 mieszkanie z ogródkiem

  Pogwizdów

  Na sprzedaż przestronne, niezależne mieszkanie o powierzchni 80 m²  składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Mieszkanie stanowi parter w wolnostojącym budynku dwu lokalowym.  Do mieszkania dodatkowo przynależy garaż o powierzchni 18 m², piwnica oraz ogródek. Nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym miejscu przy asfaltowej drodze gminnej. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w Cieszynie.

  Cena sprzedaży: 155.000 zł

 • Kuchnia

  M/350 mieszkanie M4, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze II

  Na sprzedaż ładne, widokowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 61,5 m² położone na IV piętrze w ocieplonym bloku na osiedlu Podgórze II.  Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju, posiada duży balkon. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga dużych nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł

 • M/338 w kamienicy, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż przeznaczone jest wyremontowane, przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 138 m². Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze w bardzo ładnej, zadbanej i odremontowanej kamienicy niedaleko cieszyńskiej starówki. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Dodatkowym atutem jest fakt, że mieszkanie posiada balkon, który wychodzi na zadbane i zagospodarowane podwórko.

  Cena sprzedaży: 496.000 zł

 • Pokój

  M/334 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni około 105 m² składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku, posiada balkon.

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Kamienica

  M/331 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn ul. Sienkiewicza

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 m²  położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z dwóch części rozdzielonych przedpokojem, który jest wspólny dla dwóch lokali. W jednej części mieszkania jest kuchnia ze spiżarką oraz łazienka z w.c., w drugiej natomiast 3 pokoje i przedpokój.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł 

 • Kamienica

  M/322 mieszkanie w Centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż lokal o powierzchni 81 m² położony na I piętrze niewielkiej kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni ze spiżarką, przedpokoju oraz łazienki z w.c. Lokal posiada własne etażowe ogrzewanie ( nowy piec i instalacja).

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Budynek

  M/321 mieszkanie w centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż/ do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 57,7 m² położony na I piętrze w kamienicy, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Lokal jest po remoncie, nowe okna, nowe centralne ogrzewanie ( etażowe gazowe).

  Cena sprzedaży: 200.000 zł

  Cena wynajmu: 1.000 zł netto miesięcznie

 • Kamienica

  M/314 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn ul. Mennicza

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 127 m² położony na I piętrze w dwu piętrowej kamienicy przy ul. Menniczej ( naprzeciwko teatru). Lokal rozdzielony jest na 2 mieszkania, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c. Wymaga przeprowadzenia generalnego remontu ( łącznie z wykonaniem ogrzewania, wymiany stolarki oraz instalacji).

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Kamienica

  M/296 mieszkanie do remontu

  Cieszyn ul. Sienkiewicza

  Mieszkanie zlokalizowane w przyziemiu  kamienicy o powierzchni 41 m², składające się z jednego dużego pokoju oraz kuchni. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia generalnego remontu, łącznie z wymianą okien, skuciem tynków, a także wykonaniem ogrzewania.

  Cena sprzedaży: 55.000 zł

 • Pokój

  M/256 4-pokoje, Cieszyn

  Cieszyn os. Podgórze

  NOWA CENA !!!

  Mieszkanie o powierzchni 80m² składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz w.c.  Mieszkanie położone jest na II piętrze w IV piętrowym ocieplonym bloku.

  Cena sprzedaży: 209.000 zł

 • Budynek

  M/256 nowe mieszkania, Ustroń

  Ustroń

  Na sprzedaż 5 lokali mieszkalnych położonych w nowym budynku wolnostojącym. Na sprzedaż przeznaczone są 2 mieszkania położone na parterze, 1 mieszkanie położone na I piętrze oraz 2 mieszkania znajdujące się na poddaszu budynku.

  Cena sprzedaży: 300.000 zł

 • Pokój

  M/191 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn Centrum

  Mieszkanie położone na parterze w kamienicy składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i w.c. o łącznej powierzchni około 82m².

  Cena sprzedaży: 246.000 zł