A A A
RSS

Mieszkania

Lokale mieszkalne

 • M/461 mieszkanie w kamienicy

  Cieszyn

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m² położone na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Górnej w Cieszynie. Lokal składa się z dwóch pokoi (układ przejściowy), kuchni oraz łazienki z w.c. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. 

  Cena sprzedaży: 279.000 zł

 • Przedpokój

  M/460 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m² położone na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nadaje się do wprowadzenia "od zaraz". 

  Cena sprzedaży: 219.000 zł

 • Pokój

  M/459 zamiana mieszkania, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Do zamiany przeznaczone jest jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w bloku z windą na osiedlu Liburnia w Cieszynie. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Właściciela interesuje zamiana na mieszkanie 2 lub 3 pokojowe na osiedlu Podgórze w Cieszynie.

 • Pokój

  M/458 pół domu, Pogwizdów

  Pogwizdów

  Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na I piętrze, stanowiący połowę budynku mieszkalnego dwulokalowego. Mieszkanie ma powierzchnię 71 m² i  składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 129.000 zł

 • Pokój

  M/457 atrakcyjne mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 63 m² składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Lokal posiada mały balkonik dostępny z kuchni. Mieszkanie jest po generalnym remoncie wykonanym kilka lat temu, w bardzo dobrym stanie technicznym, wykończone zostało materiałami wysokiej jakości.

  Cena sprzedaży: 270.000 zł

 • Pokój

  M/456 ładne mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż bardzo zadbane i dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 66 m² położone na I piętrze w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 259.000 zł

 • Pokój

  M/453 mieszkanie, Kończyce

  Kończyce Małe

  Na sprzedaż ładnie wyremontowane, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m² położone na parterze budynku w Kończycach Małych. W budynku znajdują się cztery, niezależne lokale mieszkalne. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nadaje się do wprowadzenia "od zaraz", jest częściowo umeblowane.

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Kuchnia

  M/452 mieszkanie w centrum

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,5 m² składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju i spiżarki. Mieszkanie położone jest na I piętrze kamienicy w centrum miasta. 

  Cena sprzedaży: 199.000 zł

 • Pokój

  M/448 mieszkanie M3, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m² składające się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w bloku, blisko centrum miasta w rejonie ulicy Bielskiej w Cieszynie. Lokal wymaga przeprowadzenia remontu.

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Budynek

  Apartamenty w Chybiu

  Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nowych, komfortowych apartamentów znajdujących się w nowoczesnym czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wzniesionym praktycznie w centrum Chybia. Ceny apartamentów od 3.900 zł/mkw do 4.350 zł/mkw. Apartamenty sprzedawane będą w tzw. stanie deweloperskim. Docelowo powstaną dwa atrakcyjne architektonicznie budynki, w każdym zaplanowano 11 bezczynszowych mieszkań 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 44 do 70 mkw. Jeden z budynków jest już na ukończeniu- zapraszamy na prezentacje. AKTUALNE TYLKO 2 MIESZKANIA !!!

 • NOWE MIESZKANIA W SKOCZOWIE

  Nowa inwestycja deweloperska na terenie Skoczowa - APARTAMENTY GÓRNY BÓR. W związku z bardzo małym wyborem mieszkań na terenie miasta, inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W atrakcyjnym miejscu powstaje wolnostojący- 3 piętrowy z poddaszem mieszkalnym budynek mieszczący 16 lokali mieszkalnych o powierzchni od 37 do 80 mkw. Budynek będzie charakteryzował się nowoczesną i estetyczną architekturą. 

 • Wizualizacja

  APARTAMENTY W USTRONIU

  LUKSUSOWY APARTHOTEL Z WIDOKIEM NA GWARANTOWANY ZYSK !!!

  Zapraszamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowych apartamentów w USTRONIU. To właśnie w malowniczej dzielnicy Ustronia- Jaszowcu, w aktualnie remontowanym i modernizowanym budynku powstaje kilkadziesiąt ekskluzywnych apartamentów o wysokim standardzie wykończenie. Co z pewnością zainteresuje przyszłych inwestorów to fakt iż istnieje możliwość zawarcia umowy najmu apartamentu, z gwarantowanym zyskiem 6 % od ceny netto zakupu !!!

 • APARTAMENTY BESKIDZKIE

  CIESZYN OS. PODGÓRZE ( BANOTÓWKA ) ul. Karola Stryi

  Już wkrótce rusza nowa inwestycja deweloperska na terenie Cieszyna !!! APARTAMENTY BESKIDZKIE !!! W bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na obrzeżach osiedla Podgórze ( Banotówka ) zostaną wzniesione 3 apartamentowce - w każdym budynku znajdzie się 18 mieszkań i parking podziemny. Dostępne będą lokale o szerokim wachlarzu metraży tj. od 41 do 81 mkw, każde mieszkanie z balkonem. Ceny mieszkań będą zróżnicowane ze względu na powierzchnię lokalu oraz kondygnację.

  DEWELOPER NABYŁ TEREN ----> TRWAJĄ PRACE PROJEKTOWE !!! SZCZEGÓŁY NIEBAWEM !!!

 • Budynek

  Nowe apartamenty w Rybniku

  Rybnik

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych, atrakcyjnych apartamentów, które budowane będą w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. Inwestycja Rajskie Tarasy będzie polegała na budowie trzech wolnostojących budynków mieszkalnych. W każdym budynku znajdzie się 15 mieszkań o powierzchni od 38 mkw do 76 mkw ( dwu, trzy- oraz czteropokojowe). Każdy z zaprojektowanych lokali będzie posiadał balkon lub taras. Budynki będą składały się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz kondygnacji podziemnej ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! Ceny mieszkań jak u dewelopera ! DOSTĘPNYCH TYLKO 7 LOKALI !!!

 • Apartamentowiec

  Atrakcyjne apartamenty w Bielsku

  Bielsko Biała

  Mamy zaszczyt zaprezentować nową inwestycję mieszkaniową realizowaną na terenie Bielska Białej. W bardzo atrakcyjnej i widokowej lokalizacji w dzielnicy Kamienica powstanie nowoczesny trzykondygnacyjny apartamentowiec mieszczący 39 lokali mieszkalnych ! W budynku nie zabraknie oczywiście miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz komórek lokatorskich. Apartamenty będą w szerokiej gamie metrażowej od 30 mkw do 73,5 mkw, tak aby każdy klient znalazł dla siebie odpowiedni lokal. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC !!! 

 • Kamienica

  M/278 duże mieszkanie, Cieszyn

  Cieszyn Centrum ul. Głęboka

  Przestronne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w kamienicy położonej w samym centrum miasta przy ul. Głębokiej. Mieszkanie ma powierzchnię 132 m² i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz dużego przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 340.000 zł