A A A
RSS

Lokale użytkowe

 • LU/210 lokal usługowy, Cieszyn

  Cieszyn ul. Michejdy

  Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 64 m² położony na parterze kamienicy przy ul. Michejdy w Cieszynie. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz zaplecza sanitarnego. Wejście do lokalu z korytarza.

  Cena wynajmu: 2.200 zł 

 • LU/209 lokal usługowy, Cieszyn

  Cieszyn ul. Katowicka

  Do wynajęcia lokal biurowo- usługowy o powierzchni 115 m² położony na parterze nowego budynku przy głównej drodze - ul. Katowickiej w Cieszynie. Do lokalu prowadzi niezależne wejście, przed budynkiem zlokalizowany jest wygodny parking dla samochodów.

  Cena wynajmu: 3.500 zł netto

 • Lokal

  LU/207 lokal, Skoczów

  Skoczów

  Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m² położony na poddaszu niedużej kamienicy w centrum Skoczowa. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz zaplecza sanitarnego. Lokal nadaje się na prowadzenie dowolnej działalności.

  Cena wynajmu: 800 zł netto + media

 • Lokal

  LU/206 lokal 120 mkw, Skoczów

  Skoczów Centrum

  Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 120 m² położony na I piętrze niedużej kamienicy w centrum Skoczowa. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz dwóch mniejszych, niezależnych pomieszczeń, a także zaplecza sanitarnego. Lokal nadaje się na prowadzenie dowolnej działalności.

  Cena wynajmu: 1.500 zł netto + media  

 • Lokal

  LU/200 lokal gastronomiczny

  Cieszyn Rynek

  Do wynajęcia dwupoziomowy lokal o powierzchni 178 m² położony w kamienicy, bezpośrednio na Rynku w Cieszynie. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, zaplecza kuchennego oraz zaplecza sanitarnego. W lokalu prowadzona była działalność gastronomiczna, lecz istnieje możliwość wykorzystania lokalu w dowolnym, nieuciążliwym celu. 

  Cena wynajmu: 4.500 zł + media

 • Lokal

  LU/198 lokal, Rynek, Cieszyn

  Cieszyn Rynek

  Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 55 mkw, położony na parterze kamienicy na Rynku w Cieszynie ( wejście do lokalu przez korytarz). Lokal składa się z jednego pomieszczenia oraz zaplecza socjalnego i sanitarnego. 

  Cena wynajmu: 1.800 zł netto

 • Budynek

  LU/197 lokal użytkowy, Cieszyn

  Cieszyn ul. Górna

  Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 174,65 m² położony na parterze budynku przy ul. Górnej w Cieszynie. Lokal składa się z trzech przestronnych pomieszczeń biurowych, zaplecza socjalnego oraz sanitarnego. Lokal idealnie nadaje się na siedzibę firmy, jego niewątpliwym atutem jest bliskość centrum miasta oraz bardzo dobra ekspozycja od strony głównej ulicy.

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • Lokal

  LU/196 lokal handlowo-usługowy

  Pogwizdów

  Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 130 m² położony na parterze nowo wybudowanego pawilonu handlowego w Pogwizdowie. Lokal przygotowany jest pod dowolną działalność, składa się z części handlowej, zaplecza sanitarnego oraz pomieszczeń magazynowych.

  Cena wynajmu: 25 zł/m² netto

 • Lokal

  LU/213 dawne RETRO, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 398 m², położony w piwnicach kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ul. Głębokiej. W lokalu przez długie lata funkcjonował club Retro, który co weekend przyciągał rzeszę klientów. Lokal jest w dobrym stanie technicznym, nadaje się do prowadzenia działalności rozrywkowej "od zaraz". Istnieje możliwość adaptacji lokalu na dowolny cel.

  Cena sprzedaży: 700.000 zł

 • LU/212 lokal na sprzedaż,Żory

  Żory

  Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,32 m² położony na 1 piętrze w budynku usługowo-handlowym w centrum Żor. Lokal składa się z sali sprzedaży, newielkiego zaplecza oraz dużej witryny na parterze budynku. Lokal idealnie nadaje się na działalność biurową, usługową lub handlową. 

  Cena sprzedaży: 190.000 zł

 • Lokal

  LU/209 lokal handlowy, Trzyniec

  Trzyniec

  Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 100 m² położony na parterze budynku bezpośrednio na rynku w Trzyńcu. Lokal składa się z pomieszczenia sprzedaży, w.c., szatni oraz małej kuchenki. Witryna lokalu wychodzi na rynek. Lokal nadaje się pod dowolną działalność.

  Cena wynajmu: 20.000 Kc/miesięcznie + media

 • Lokal

  LW/183 lokal handlowy, Cieszyn

  Cieszyn

  Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 110 m² położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowym. Lokal znajduje się na parterze kamienicy ( wejście bezpośrednio z chodnika po kilku schodach),  okna wystawowe wychodzą na ulicę.

  Cena wynajmu: 25 zł/ m²