A A A
RSS

Lokale użytkowe

 • Lokal

  LU/207 lokal, Skoczów

  Skoczów

  Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m² położony na poddaszu niedużej kamienicy w centrum Skoczowa. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz zaplecza sanitarnego. Lokal nadaje się na prowadzenie dowolnej działalności.

  Cena wynajmu: 800 zł netto + media

 • Lokal

  LU/206 lokal 120 mkw, Skoczów

  Skoczów Centrum

  Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 120 m² położony na I piętrze niedużej kamienicy w centrum Skoczowa. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz dwóch mniejszych, niezależnych pomieszczeń, a także zaplecza sanitarnego. Lokal nadaje się na prowadzenie dowolnej działalności.

  Cena wynajmu: 1.500 zł netto + media  

 • Lokal

  LU/205 dochodowa firma, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż dochodowa firma- dobrze prosperujący lokal gastronomiczny położony w ścisłym centrum Cieszyna. Przedmiotem sprzedaży jest całkowite wyposażenie lokalu, umożliwiające prowadzenie działalności gastronomicznej "od zaraz".  Lokal, w którym prowadzona jest działalność ma powierzchnię około 100 mkw ( na dwóch poziomach), jest w bardzo dobrym stanie technicznym, wynajmowany jest od właściciela kamienicy za cenę 2.000 zł miesięcznie. Przedmiotowy lokal gastronomiczny działa w Cieszynie nieprzerwanie od 2007 roku.

  Cena sprzedaży: 100.000 zł netto

 • Lokal

  LU/203 lokal użytkowy, Cieszyn

  Cieszyn ul. Katowicka

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 32,32 m² położony na parterze budynku bezpośrednio przy rondach na ul. Katowickiej w Cieszynie. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz toalety, nadaje się na prowadzenie dowolnej działalności. Istnieje możliwość zmiany przeznaczenia na lokal mieszkalny z niezależnym wejściem.

  Cena sprzedaży: 95.000 zł

 • Lokal

  LU/202 lokal usługowy, Cieszyn

  Cieszyn ul. Bielska

  Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 90 mkw, położony na I piętrze w nowym budynku. Lokal idealnie nadaje się na biuro lub na inną nie uciążliwą działalność. Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe.

  Cena wynajmu: odstępne 1.500 zł netto + media ( ok. 300 zł )

 • Lokal

  LU/200 lokal gastronomiczny

  Cieszyn Rynek

  Do wynajęcia dwupoziomowy lokal o powierzchni 178 m² położony w kamienicy, bezpośrednio na Rynku w Cieszynie. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, zaplecza kuchennego oraz zaplecza sanitarnego. W lokalu prowadzona była działalność gastronomiczna, lecz istnieje możliwość wykorzystania lokalu w dowolnym, nieuciążliwym celu. 

  Cena wynajmu: 4.500 zł + media

 • Lokal

  LU/199 lokal biurowy, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 45 m² położony na parterze kamienicy przy ul. Górnej w Cieszynie. Lokal składa się z sekretariatu (recepcji), pomieszczenia biurowego oraz zaplecza socjalno- sanitarnego. Lokal wykończony jest w wysokim standardzie, idealnie nadaje się na kancelarię, biuro rachunkowe, bądź inną działalność biurową.

  Cena wynajmu: 25 zł netto/ m²

 • Lokal

  LU/198 lokal, Rynek, Cieszyn

  Cieszyn Rynek

  Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 55 mkw, położony na parterze kamienicy na Rynku w Cieszynie ( wejście do lokalu przez korytarz). Lokal składa się z jednego pomieszczenia oraz zaplecza socjalnego i sanitarnego. 

  Cena wynajmu: 1.800 zł netto

 • Budynek

  LU/197 lokal użytkowy, Cieszyn

  Cieszyn ul. Górna

  Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 174,65 m² położony na parterze budynku przy ul. Górnej w Cieszynie. Lokal składa się z trzech przestronnych pomieszczeń biurowych, zaplecza socjalnego oraz sanitarnego. Lokal idealnie nadaje się na siedzibę firmy, jego niewątpliwym atutem jest bliskość centrum miasta oraz bardzo dobra ekspozycja od strony głównej ulicy.

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • Lokal

  LU/196 lokal handlowo-usługowy

  Pogwizdów

  Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 130 m² położony na parterze nowo wybudowanego pawilonu handlowego w Pogwizdowie. Lokal przygotowany jest pod dowolną działalność, składa się z części handlowej, zaplecza sanitarnego oraz pomieszczeń magazynowych.

  Cena wynajmu: 25 zł/m² netto

 • Lokal

  LU/213 dawne RETRO, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 398 m², położony w piwnicach kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ul. Głębokiej. W lokalu przez długie lata funkcjonował club Retro, który co weekend przyciągał rzeszę klientów. Lokal jest w dobrym stanie technicznym, nadaje się do prowadzenia działalności rozrywkowej "od zaraz". Istnieje możliwość adaptacji lokalu na dowolny cel.

  Cena sprzedaży: 700.000 zł

 • LU/212 lokal na sprzedaż,Żory

  Żory

  Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,32 m² położony na 1 piętrze w budynku usługowo-handlowym w centrum Żor. Lokal składa się z sali sprzedaży, newielkiego zaplecza oraz dużej witryny na parterze budynku. Lokal idealnie nadaje się na działalność biurową, usługową lub handlową. 

  Cena sprzedaży: 190.000 zł

 • Lokal

  LU/209 lokal handlowy, Trzyniec

  Trzyniec

  Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 100 m² położony na parterze budynku bezpośrednio na rynku w Trzyńcu. Lokal składa się z pomieszczenia sprzedaży, w.c., szatni oraz małej kuchenki. Witryna lokalu wychodzi na rynek. Lokal nadaje się pod dowolną działalność.

  Cena wynajmu: 20.000 Kc/miesięcznie + media

 • Lokal

  LW/183 lokal handlowy, Cieszyn

  Cieszyn

  Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 110 m² położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowym. Lokal znajduje się na parterze kamienicy ( wejście bezpośrednio z chodnika po kilku schodach),  okna wystawowe wychodzą na ulicę.

  Cena wynajmu: 25 zł/ m²