A A A
RSS

Lokale użytkowe

 • LU/210 lokal usługowy, Cieszyn

  Cieszyn ul. Michejdy

  Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 64 m² położony na parterze kamienicy przy ul. Michejdy w Cieszynie. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz zaplecza sanitarnego. Wejście do lokalu z korytarza.

  Cena wynajmu: 2.200 zł 

 • LU/209 lokal usługowy, Cieszyn

  Cieszyn ul. Katowicka

  Do wynajęcia lokal biurowo- usługowy o powierzchni 115 m² położony na parterze nowego budynku przy głównej drodze - ul. Katowickiej w Cieszynie. Do lokalu prowadzi niezależne wejście, przed budynkiem zlokalizowany jest wygodny parking dla samochodów.

  Cena wynajmu: 3.500 zł netto

 • Lokal

  LU/207 lokal, Skoczów

  Skoczów

  Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m² położony na poddaszu niedużej kamienicy w centrum Skoczowa. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz zaplecza sanitarnego. Lokal nadaje się na prowadzenie dowolnej działalności.

  Cena wynajmu: 800 zł netto + media

 • Lokal

  LU/206 lokal 120 mkw, Skoczów

  Skoczów Centrum

  Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 120 m² położony na I piętrze niedużej kamienicy w centrum Skoczowa. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz dwóch mniejszych, niezależnych pomieszczeń, a także zaplecza sanitarnego. Lokal nadaje się na prowadzenie dowolnej działalności.

  Cena wynajmu: 1.500 zł netto + media  

 • Lokal

  LU/200 lokal gastronomiczny

  Cieszyn Rynek

  Do wynajęcia dwupoziomowy lokal o powierzchni 178 m² położony w kamienicy, bezpośrednio na Rynku w Cieszynie. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, zaplecza kuchennego oraz zaplecza sanitarnego. W lokalu prowadzona była działalność gastronomiczna, lecz istnieje możliwość wykorzystania lokalu w dowolnym, nieuciążliwym celu. 

  Cena wynajmu: 4.500 zł + media

 • Lokal

  LU/213 dawne RETRO, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 398 m², położony w piwnicach kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ul. Głębokiej. W lokalu przez długie lata funkcjonował club Retro, który co weekend przyciągał rzeszę klientów. Lokal jest w dobrym stanie technicznym, nadaje się do prowadzenia działalności rozrywkowej "od zaraz". Istnieje możliwość adaptacji lokalu na dowolny cel.

  Cena sprzedaży: 700.000 zł