A A A
RSS

Działki mieszkaniowe

 • Nieruchomość

  DM/563 6 działek bud. Cieszyn

  Cieszyn Marklowice

  Na sprzedaż 6 działek budowlanych o powierzchni 11-12 arów położonych w rejonie ulicy Bukowej w Cieszynie Marklowicach. Działki stanowią teren o nieznacznym nachyleniu w kierunku zachodnim, każda z działek ma kształt prostokąta o wymiarach około 23 x 52 m. Dojazd drogą prywatną, media do "podciągnięcia".

  Cena sprzedaży: 65 zł/m²

 • DM/562 dwie działki po 10 ar, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1013 m² i 1027 m² położone w rejonie ulicy Katowickiej w Cieszynie Kalembicach. Działki znajdują się w drugiej linii zabudowy, dojazd drogą prywatną- utwardzoną. 

  Cena sprzedaży: 79 zł/m²

 • DM/561 działka, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 1500 m². Działka stanowi teren o regularnym kształcie i wymiarach około 36 x 44 m. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnym i zielonym miejscu, przy ul. Kamiennej w Dzięgielowie.

  Cena sprzedaży: 97.000 zł

 • DM/558 działka, Cieszyn ul.Wiejska

  Cieszyn ul. Wiejska

  Na sprzedaż działka o powierzchni 1657 m² położona w rejonie ul. Wiejskiej w Cieszynie. Działka stanowi teren o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 21 x 75 m i nachyleniu w kierunku zachodnim. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego część działki (ok. 2/3 ) przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

  Cena sprzedaży: 85.000 zł

 • Działka

  DM/557 działka 16 ar, Puńców

  Puńców

  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1656 m² położona w rejonie ulicy Rzecznej w Puńcowie ( Puńców Dawid). Działka stanowi teren o regularnym kształcie, wymiarach około 47 x 34 m i nachyleniu w kierunku południowym. Dojazd do działki częściowo utwardzony i częściowo nieurządzony.

  Cena sprzedaży: 62 zł/m²

 • Działka

  DM/556 dwie działki 12 ar, Dębowiec

  Dębowiec

  Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane o powierzchni 1290 m² i 1291 m². Działki położone są bezpośrednio przy ulicy Żniwnej w Dębowcu. Działki stanowią teren płaski o regularnym kształcie.

  Cena sprzedaży: 70 zł/m²

 • Działka

  DM/554 widokowa działka, Goleszów

  Goleszów 

  REZERWACJA !

  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1219 m² położona bezpośrednio przy ul. Lotniczej w Goleszowie. Działka stanowi teren o regularnym kształcie i wymiarach około 30 x 40 m. W sąsiedztwie działki niezabudowane i rozproszona zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Z terenu działki rozpościerają się ładne widoki na okolicę oraz góry.

  Cena sprzedaży: 89.000 zł 

 • Działka

  DM/553 działka 30 ar, Kończyce M.

  Kończyce Małe

  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3002 m² położona bezpośrednio przy ul. Janusza Korczaka w Kończycach Małych. Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie i wymiarach około 56 m x 50 m.

  Cena sprzedaży: 110.000 zł 

 • Działka

  DM/552 działka o pow. 15 arów

  Puńców

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż działka o powierzchni 1546 m² położona bezpośrednio przy ul. Cieszyńskiej w Puńcowie (Puńców Dawid). Działka stanowi teren o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 34 m x 45 m. Nieruchomość  położona jest zaledwie 4,5 kilometra od cieszyńskiej starówki.

  Cena sprzedaży: 70 zł/m²

 • Działka

  DM/551 duża działka, Ustroń

  Ustroń

  Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 8685 m² położone w bardzo atrakcyjnym miejscu w Ustroniu. Nieruchomość stanowi teren płaski o regularnym kształcie i wymiarach około 145 m ( wzdłuż drogi ) x 55 m. Działki położone są bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, w sąsiedztwie rozproszona zabudowa mieszkaniowa. Idealna ofera dla dewelopera.

  Cena sprzedaży: 160 zł/m²

 • Działki

  DM/550 widokowe działki, Zamarski

  Zamarski

  Na sprzedaż atrakcyjnie położone działki budowlane o zróżnicowanej powierzchni. Nieruchomość położona jest w spokojnym i bardzo widokowym miejscu, niedaleko centrum Zamarsk. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

  Cena sprzedaży: 69 zł/m²

 • DM/548 działka, Cieszyn Pastwiska

  Cieszyn Pastwiska

  Na sprzedaż działka o powierzchni około 800 m² ( do wydzielenia z większej powierzchni ) położona w rejonie ul. Wrzosów w Cieszynie.

  Cena sprzedaży: 119 zł/m²

 • DM/545 super działka budowlana

  Zamarski/ Gumna

  Na sprzedaż bardzo ładna, zadbana i malowniczo położona działka o powierzchni 4760 mkw. Nieruchomość znajduje się na granicy Zamarsk i Gumien, bezpośrednio przy ul. Pasieki. Działka stanowi teren o niewielkim nachyleniu i kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 72 m x 64 m. Istnieje możliwość podziału działki i kupna np. 10 arów.

  Cena sprzedaży: 79 zł/m²

 • Działka

  DM/543 duża działka, Kaczyce

  Kaczyce Dolne

  Na sprzedaż duża działka budowlano-rolna o powierzchni 35 arów położona w Kaczycach Dolnych przy ul. Tuwima ( niedaleko granicy z Czechami). Działka położona jest w spokojnym miejscu, zgodnie z planem zagospodarowania częściowo przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową, częściowo stanowi tereny rolne oraz tereny leśne. 

  Cena sprzedaży: 69.000 zł

 • Działka

  DM/542 działka, Cieszyn Pastwiska

  Cieszyn Pastwiska

  Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 1596 m² położone w rejonie ul. Wrzosów w Cieszynie. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, sąsiedztwo stanowią wolnostojące domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie szeregowej. Media w sąsiedztwie nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 119 zł/m²

 • Działka

  DM/540 działka, Goleszów Równia

  Goleszów Równia

  Na sprzedż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni 1323 m². Działka stanowi teren o regularnym kształcie - prostokąt o wymiarach około 28 x 49 m. Z części działki rozpościera się ładny widok na okolicę i góry. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa mieszkaniowa oraz tereny nie zabudowane. Dojazd drogą asfaltową.

  Cena sprzedaży: 80 zł/m²

 • Działka

  DM/538 działka, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż działka o powierzchni 1281 m² znajdująca się w bardzo dobrej lokalizacji, w rejonie ul. Spacerowej i ul. Pieszej. Działka stanowi teren o regularnym kształcie i lekkim nachyleniu. Nieruchomość położona jest w spokojnym i ustronnym miejscu.

  Cena sprzedaży: 105.000 zł

 • Działka

  DM/537 piękna działka, Cieszyn

  Cieszyn Kalembice

   

  Na sprzedaż przeznaczona jest działka o powierzchni 10 arów położona w rejonie ulicy Majowej w Cieszynie. Na działce znajduje się drewniany domek letniskowy. Nieruchomość jest niezwykle zadbana i dobrze utrzymana. 

  Cena sprzedaży: 140.000 zł

 • Działka

  DM/534 działka, Puńców

  Puńców

  Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1297 m² położone przy ul. Rzecznej w Puńcowie. Działki stanowią teren o regularnym kształcie. Do nieruchomości prowadzi utwardzona droga. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa mieszkaniowa oraz działki niezabudowane.

  Cena sprzedaży: 80.000 zł

 • Działka

  DM/533 działka, Cieszyn os. Szarotka

  Cieszyn os. Szarotka

  Na sprzedaż działka o powierzchni 1636 m² położona w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu w rejonie ul. Osiedlowej w Cieszynie. Działka stanowi teren o regularnym kształcie, jest lekko nachylona, graniczy z lasem.

  Cena sprzedaży: 50 zł/m²

 • Działka

  DM/532 siedlisko na sprzedaż, Hażlach

  Hażlach

  Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 3,3 ha położona w Hażlachu, niedaleko Cieszyna, w rejonie drogi Hażlach- Zebrzydowice. Nieruchomość składa się z kilku działek o różnym przeznaczeniu terenu ( zabudowa mieszkaniowa, zabudowa zagrodowa, tereny rolne oraz tereny korytarzy ekologicznych). Na działce znajduje się stary budynek mieszkalny nadający się do wyburzenia oraz zabudowania gospodarcze. 

  Cena sprzedaży: 380.000 zł

 • Działka

  DM/511 działka, Cieszyn ul. Dębowa

  Cieszyn 

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni 1500 m². Działka znajduje się bezpośrednio przy ul. Długiej w Cieszynie ( boczna od ul. Dębowej) i stanowi teren płaski o regularnym kształcie i wymiarach około 25x 60 m. Media w granicach nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 100 zł/m²

 • Nieruchomość

  DM/526 duża działka, Zebrzydowice

  Zebrzydowice

  Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum Zebrzydowic, składająca się z nie zabudowanej działki o powierzchni 1,3 ha. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w spokojnym miejscu, a zarazem blisko całej infrastruktury. Odległość od Urzędu Gminy to około 400 metrów. Staw rekreacyjny w Zebrzydowicach oddalony również jest o niecałe 400 metrów. Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego działka w części położona jest w terenach zabudowy mieszkaniowej i częściowo w terenach zieleni leśnej.

  Cena sprzedaży: 450.000 zł

 • Działki

  DM/525 działki, Cieszyn ul. Otwarta

  Cieszyn ul. Otwarta

  Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1454 m² i 1299 m² położone przy ul. Otwartej w Cieszynie. Działki stanowią teren o regularnym kształcie, posiadają dostęp do drogi gminnej dzięki drodze prywatnej utwardzonej tłuczniem. W sąsiedztwie nieruchomości kanalizacja, reszta mediów do podciągnięcia.

  Cena sprzedaży: 85 zł/m²

 • Działka

  DM/521 super działka, Cieszyn

  Cieszyn Błogocice

  Na sprzedaż działka o powierzchni 3634 m² położona w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Reymonta w Cieszynie. Działka o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 30 x 120 m. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa mieszkaniowa oraz działki nie zabudowane.

  Cena sprzedaży: 95 zł/m²

 • Działka

  DM/520 malownicza działka, Pierściec

  Pierściec 

  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2697 m² położona w malowniczym i bardzo spokojnym miejscu. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa mieszkaniowa, pola uprawne, łąki oraz stawy hodowlane. Działka stanowi teren płaski o regularnym kształcie. Media w zasięgu nieruchomości, dojazd częściowo drogą utwardzoną, ostanie metry drogi do urządzenia.

  Cena sprzedaży: 158.000 zł

 • Działka

  DM/514 działka, ul. Orzeszkowej

  Cieszyn ul. Orzeszkowej

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż działka o powierzchni 763 m² położona bezpośrednio przy ul. Elizy Orzeszkowej w Cieszynie. Działka stanowi teren o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach 18 m x 36 m. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

  Cena sprzedaży: 90.000 zł 

 • Działka

  DM/500 działka, Pruchna

  Pruchna 

  Na sprzedaż ładna, płaska działka o powierzchni 858 m². Działka położona jest w drugiej linii zabudowy, w sąsiedztwie wolnostojących budynków mieszkalnych. Działka stanowi teren o regularnym kształcie- prostokąt o wymiarach około 26 x 32 m. Z terenu nieruchomości rozpościera się ładny widok na okoliczne pola uprawne oraz las.

  Cena sprzedaży: 45.000 zł

 • Działka

  DM/508 działka blisko centrum

  Cieszyn

  Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów położona bezpośrednio przy ul. Wiejskiej w Cieszynie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach około 19 x 52 m, położona jest na nachylonym terenie, który w ostatnim czasie został częściowo zniwelowany. Media w granicach nieruchomości. 

  Cena sprzedaży: 55 zł/m²

 • Działka

  DM/504 działka, Cieszyn ul. Kępna

  Cieszyn ul. Kępna

  NOWA  CENA !!!

  Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 1334 m² położona bezpośrednio przy ul. Kępnej w Cieszynie. Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy między wolnostojącymi budynkami mieszkalnymi a z jej terenu ropościera się piękny widok na góry i okoliczne tereny. 

  Cena sprzedaży: 105.000 zł 

 • Działka

  DM/498 działka budowlana, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 824 m² położona bezpośrednio przy głównej drodze prowadzącej do centrum Brennej w odległości około 150 metrów od rzeki Brennicy. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa mieszkaniowa.

  Cena sprzedaży: 110 zł/mkw

 • Działka

  DM/486 ładna działka, Cieszyn

  Cieszyn ul. Długa

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość  składająca się z dwóch działek o powierzchni 15 arów każda. Działki położone są w bardzo atrakcyjnym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze -ul. Długiej w Cieszynie. Działki stanowią teren płaski o regularnym kształcie. Istnieje możliwość kupna całości- 30 arów lub jednej z działek. 

  Cena sprzedaży: 100 zł/m²

 • Działki

  DM/479 działki, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1096 m² oraz 1085 m² położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Przepilińskiego w Cieszynie. Obie działki mają regularny kształt zbliżony do kwadratu. Media znajdują się w granicy nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 140 zł/m²

 • Działka

  DM/461 działka, Cieszyn

  Cieszyn ul. Zamarska

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch niezabudowanych działek o łącznej powierzchni 965 m². Nieruchomość znajduje się w spokojnym i cichym miejscu w rejonie ulicy Zamarskiej w Cieszynie. 

  Cena sprzedaży: 67.000 zł

 • Działka

  DM/459 ładna działka, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż atrakcyjnie i malowniczo położona działka o powierzchni 1250 m². Nieruchomość położona jest na granicy Cieszyna i Puńcowa, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Do działki prowadzi asfaltowa droga gminna, ostatnie 40 metrów droga prywatna do urządzenia. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajdują się działki nie zabudowane i rozproszona zabudowa jednorodzinna. Z terenu działki rozpościera się ładny widok na las i tereny zielone.

  Cena sprzedaży: 120 zł/m²

 • Widok

  DM/446 działka budowlana, Cieszyn

  Cieszyn Krasna

  NOWA CENA !!!

  Działka budowlana o powierzchni 1724 m² położona bezpośrednio przy ul. Wiosennej w Cieszynie (Krasna). Działka o kształcie prostokąta, ogrodzona, media w granicach nieruchomości. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość zamiany działki na mieszkanie w Cieszynie ( za dopłatą ).

  Cena sprzedaży: 135.000 zł

 • Działka

  DM/443 działka, Cieszyn os.Bobrek

  Cieszyn os. Bobrek

  Działka o powierzchni 1931 m² położona w rejonie ul. Marii Konopnickiej w Cieszynie. Działka ma kształt prostokąta, znajduje się w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu na południowym stoku. W sąsiedztwie nieruchomości rozproszona zabudowa jednorodzinna.

  Cena sprzedaży: 95 zł/m²