A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Budynek

  BM/485 piękny dom wolnostojący

  Goleszów

  Na sprzedaż efektowny, wolnostojący dom o reprezentacyjnej sylwetce, którego powierzchnia użytkowa wynosi 159 m². Dom został posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 13 arów. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym i garażem dwustanowiskowym w bryle budynku ( powierzchnia garażu 32 m²). Dom jest w znakomitym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych, sprzedawany jest wraz z wyposażeniem i umeblowaniem, w związku z czym nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

  Cena sprzedaży: 969.000 zł

 • Budynek

  BM/484 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż nieruchomość położona niedaleko centrum miasta, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji- rejon Zoru w Cieszynie. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 143 m² wzniesiony w 1995 roku, posadowiony na działce o powierzchni 678 m². Budynek jest domem jednorodzinnym o atrialnym układzie pomieszczeń. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 529.000 zł

 • BM/483 dom dwurodzinny, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż duży, wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 5,5 arowej działce w super lokalizacji, blisko centrum miasta. Dom idealnie nadaje się do zamieszkania przez dwie lub nawet trzy rodziny ( dwa niezależne wejścia). Budynek jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 549.000 zł

 • BM/482 dom w centrum Cieszyna

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum miasta, składająca się z działki o powierzchni 253 mkw zabudowanej budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej ( skrajny segment) o powierzchni około 160 mkw. Dom wzniesiony został w latach 70-tych, jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • BM/481 dom wolnostojący, Hażlach

  Hażlach k. Cieszyna

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 22 arów zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 90 m² oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni około 100 m². Budynek mieszkalny został wzniesiony końcem lat 60-tych, jest niezamieszkały i wymaga przeprowadzenia generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 249.000 zł

 • BM/480 dom wolnostojący, Skoczów

  Skoczów

  NOWA CENA !

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 160 m² posadowiony na 9 arowej działce w Skoczowie. Budynek jest domem piętrowym, podpiwniczonym wzniesionym w 1959 roku. Dom wymaga przeprowadzenia częściowego remontu.

  Cena sprzedaży: 359.000 zł

 • BM/474 dom do remontu, Kończyce W.

  Kończyce Wielkie

  REZERWACJA !

  Na sprzedaż malowniczo położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 47 arów, zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 90 mkw oraz budynkiem gospodarczym i stodołą. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji, wzniesionym w latach 30-tych i wymagającym przeprowadzenia generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 199.000 zł

 • BM/477 dom, ok. Cieszyna

  Puńców

  REZERWACJA !!! 

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 1922 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wzniesionym w 1960 roku. Budynek o powierzchni 147 m² jest domem piętrowym, całkowicie podpiwniczonym. Podpisana umowa przedwstępna !

  Cena sprzedaży: 349.000 zł

 • Osiedle Brzozowa Aleja- Strumień

  Strumień

  Rusza sprzedaż TRZECIEGO etapu inwestycji jaką jest budowa domów w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Brzozowa Aleja w Strumieniu. Z racji bardzo atrakcyjnej lokalizacji pierwszy i drugi etap cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Zapraszamy do rezerwacji poszczególnych budynków ! 

  Cena sprzedaży: 425.000 zł

 • Budynek

  Osiedle LEŚNE ZACISZE II

  Gumna/ Cieszyn

  Osiedle LEŚNE ZACISZE II. Zapraszamy do zapoznania się z NOWĄ inwestycją deweloperską polegającą na budowie 14-stu wolnostojących budynków mieszkalnych w bardzo atrakcyjnym i widokowym miejscu w Gumnach pod Cieszynem !!! Położenie nieruchomości na niewielkim wzniesieniu, wśród okolicznych pól gwarantuje czyste powietrze, dobre nasłonecznienie a także co jest ogromnym atutem  piękne widoki na pasmo Beskidów i okoliczne tereny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ! NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ !!!

   

  Cena domu z garażem jednostanowiskowym: na zapytanie (II etap)

  Cena domu z garażem dwustanowiskowym: na zapytanie ( II etap)

 • Kamienica

  BM/391 kamienica w Cieszynie

  Cieszyn Rynek

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż IV piętrowa kamienica położona bezpośrednio przy płycie Rynku w jego centralnym punkcie. Kamienica składa się z lokalu użytkowego usytuowanego na parterze oraz 7 lokali mieszkalnych a także strychu do adaptacji na cele mieszkaniowe. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 1.850.000 zł

 • Dom

  BM/353 dom wolnostojący, Bąków

  Bąków gm. Strumień

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Bąkowie składająca się z działki o powierzchni 15 ar zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość położona przy drodze gminnej utwardzonej asfaltem niedaleko drogi nr 81 Katowice – Wisła. 

  Cena sprzedaży: 350.000 zł