A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Elewacja frontowa

  nowe, tanie domy w Strumieniu

  Strumień

  NOWA INWESTYCJA MIESZKANIOWA !!! W bardzo atrakcyjnej lokalizacji powstanie 8 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Będą to budynki parterowe z poddaszem mieszkalnym i garażem jednostanowiskowym na poziomie parteru o powierzchni całkowitej 135,62 m² ( użytkowej 111,16 m² ). Bardzo dużym atutem oferty jest położenie nieruchomości praktycznie w centrum miejscowości, a zarazem w miejscu niezwykle spokojnym i zielonym. Nie bez znaczenia pozostaje fakt bliskości przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum, a także dobra komunikacja z drogą ekspresową 81 ( tzw. "wiślanką"). Rezerwacji poszczególnych budynków dokonywać można poprzez podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku w wysokości 10.000 zł. Pozostała do zapłaty cena sprzedaży płacona jest w momencie podpisywania umowy przeniesienia własności gotowego budynku.

 • Budynek c-n 2

  nowe osiedle domków w Cieszynie !!!

  Cieszyn Błogocice

  Nowa inwestycja mieszkaniowa w Cieszynie !!! W bardzo atrakcyjnej lokalizacji- Błogocicach powstaje nowe osiedle wolnostojących, jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Będzie to kompleks 12 budynków parterowych z poddaszem mieszkalnym o powierzchni od 143 m² do 178 m² posadowionych na działkach od 9- 14 arów. Już teraz można dokonywać rezerwacji poprzez podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku w wysokości 10.000 zł. WSZYSTKIE BUDYNKI ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE !!!

 • Budynki z elewacją

  nowe domy w Skoczowie

  Skoczów ul. Jodłowa

  Na sprzedaż 5 nowych budynków mieszkalnych położonych w atrakcyjnej lokalizacji na ładnym osiedlu szeregowych domów jednorodzinnych. Są to budynki parterowe z poddaszem mieszkalnym oraz garażem o powierzchni użytkowej 135 m²  w różnym stopniu zaawansowania robót budowlanych.

  Cena sprzedaży: od 197.000 zł

 • Budynek

  BM/375 super lokalizacja, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 220 m² posadowiony na działce o powierzchni 790 m². Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko centrum miasta, a zarazem w  spokojnej i cichej dzielnicy budynków mieszkalnych. Budynek składa się z trzech poziomów mieszkalnych, nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny.

  Cena sprzedaży: 468.000 zł

 • Budynek

  BM/374 dom do wykończenia, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 757 m² zabudowanej wolnostojącym, jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym wymagającym prac wykończeniowych. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym i widokowym miejscu z bardzo dobrym dojazdem.

  Cena sprzedaży: 249.000 zł

 • Budynek

  BM/373 okazały dom, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż okazały, wolnostojący budynek mieszkalny z 2002 roku położony w super lokalizacji. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym i przyziemiem/ piwnicą o powierzchni użytkowej 218 m². Dom posadowiony jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 711 m² w bardzo atrakcyjnym miejscu, niedaleko centrum miasta ( ok. 2 km od Rynku ).

  Cena sprzedaży: 595.000 zł

 • Budynek

  BM/372 ładny dom, Zamarski

  Zamarski

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż bardzo ładny, wolnostojący budynek mieszkalny z garażem, posadowiony na 15 arowej działce w atrakcyjnym miejscu z bardzo dobrym dojazdem gminną drogą asfaltową. Jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony o powierzchni około 160 m². Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym, jest zadbany i dobrze utrzymany.

  Cena sprzedaży: 329.000 zł

 • Budynek

  BM/371 dom wolnostojący, Bąków

  Bąków

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny położony na 8 arowej działce w spokojnym i atrakcyjnym miejscu z bardzo dobrym dojazdem asfaltową drogą gminną. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym o powierzchni 120 m² oraz grażem o powierzchni 25 m². Budynek cechuje się bardzo dobrym układem pomieszczeń, mianowicie na parterze znajduje się salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia, pokój oraz łazienka z w.c. Poddasze nastomiast stanowią 3 pokoje, łazienka z w.c. oraz garderoba.

  Cena sprzedaży: 329.000 zł

 • Budynek

  BM/370 nowy dom, Goleszów

  Goleszów

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny w trakcie budowy posadowiony na 10 arowej działce w niesamowicie widokowym miejscu, na zboczu góry Chełm. Z terenu nieruchomości, a także z  balkonów rozpościera się przepiękny, niczym nie zasłonięty widok na góry i okoliczne tereny. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczonym aktualnie w stanie surowym otwartym co daje nowemu nabywcy możliwość wykończenia go według własnego gustu i oczekiwanego standardu.

  Cena sprzedaży: 272.000 zł

 • Budynek

  BM/368 dom, Ogrodzona k.Cieszyna

  Ogrodzona k. Cieszyna

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż jednorodzinny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej posadowiony na 20 arowej działce w Ogrodzonej praktycznie na granicy z Cieszynem w odległości ok. 7 km od centrum miasta. Budynek jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji, częściowo podpiwniczonym. Na chwilę obecną na parterze budynku znajdują się 3 pokoje, kuchnia ze spiżarką, łazienka, w.c. wiatrołap oraz przedpokój.

  Cena sprzedaży: 229.000 zł

 • Budynki

  BM/367 nowy dom, Goleszów

  Goleszów 

  NOWA CENA !!! 

  Na sprzedaż całkowicie nowy, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 180 m² posadowiony na 16 arowej działce. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym wzniesiony metodą tradycyjną, wymagający częściowego wykończenia. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym i spokojnym miejscu z dobrym i szybkim dojazdem do Cieszyna i Ustronia. Oprócz budynku mieszkalnego na terenie działki znajduje się wolnostojący garaż na dwa samochody z częścią gospodarczą.

  Cena sprzedaży: 449.000 zł

 • Budynek

  BM/366 budynek mieszkalno-użytkowy

  Kaczyce

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalno- użytkowy o powierzchni 270 m² znajdujący się w centrum Kaczyc. Budynek posadowiony jest na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 36 arów. Na chwile obecną część użytkowa budynku zajmuje około 115 m² i prowadzony jest w niej bar. Na część mieszkalną składają się 3 pokoje, kuchnia ze spiżarką, łazienka z w.c. oraz w.c.

  Cena sprzedaży: 385.000 zł

 • Budynek

  BM/365 dom wolnostojący , Cieszyn

  Cieszyn

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 18 arowej działce w niezwykle spokojnym i ustronnym miejscu. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczony, składający się na chwilę obecną z 3 pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki oraz poddasza do adaptacji. 

  Cena sprzedaży: 284.000 zł

 • Dom

  BM/364 dom wolnostojący, Goleszów

  Goleszów

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż nowy, wolnostojący budynek mieszkalny położony w spokojnym i cichym miejscu na widokowej działce o powierzchni 643 m². Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym i garażem o powierzchni około 170 m². Budynek wymaga przeprowadzenia prac wykończeniowych. 

  Cena sprzedaży: 250.000 zł

 • Dom

  BM/362 dom wolnostojący, Zbytków

  Zbytków k.Strumienia

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 13 ar zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 80 m² oraz budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji wybudowanym w latach 50-tych.

  Cena sprzedaży: 150.000 zł

 • Budynek

  BM/361 dom wolnostojący, Kończyce

  Kończyce Małe

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 150 m² posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 571 m² w atrakcyjnym miejscu z dobrym i szybkim dojazdem zarówno do Cieszyna jak i Jastrzębia. Budynek jest domem jednopiętrowym wzniesionym w latach 90-tych.

  Cena sprzedaży: 329.000 zł

 • Budynek

  BM/309 dom dwurodzinny, Dębowiec

  Dębowiec

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  Dwurodzinny wolnostojący budynek mieszkalny składający się z dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami. Każde z mieszkań ma powierzchnię 70m². Jedno z mieszkań jest w stanie surowym zamkniętym i wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży całości: 249.000 zł

 • BM/358 szeregówka, Cieszyn

  Cieszyn Pastwiska

  OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż dom z lat 80-tych w zabudowie szeregowej znajdujący się w Cieszynie Pastwiskach. Jest to budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony z garażem i poddaszem do adaptacji o powierzchni około 160 m². Budynek jest skrajnym segmentem posadowionym na działce o powierzchni 539 m².

  Cena sprzedaży: 270.000 zł

 • Budynek

  BM/354 dom, centrum Zebrzydowic

  Zebrzydowice

  Na sprzedaż piętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w latach 60-tych, posadowiony na działce o powierzchni 7,5 ar. Dom dzięki swojemu układowi idealnie nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny, ponieważ składa się z dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami. Każde mieszkanie- parter oraz piętro ma powierzchnię 106 m². Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym i spokojnym miejscu, praktycznie w centrum miejscowości. 

  Cena sprzedaży: 235.000 zł

 • Dom

  BM/353 gospodarstwo, Bąków

  Bąków gm. Strumień

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Bąkowie składająca się z działki o powierzchni 2,87 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, kurnikiem, budynkiem gospodaraczym z garażem oraz magazynem sprzętu rolniczego. Nieruchomość położona przy drodze gminnej utwardzonej asfaltem niedaleko drogi nr 81 Katowice – Wisła.

  Cena sprzedaży: 1.195.000 zł

 • BM/395 budynek, Ustroń

  Ustroń Hermanice

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż budynek usługowo- handlowy z częścią mieszkalną o powierzchni użytkowej 160 m².  Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony w zabudowie szeregowej. Parter budynku stanowi lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy nadający się na działalność handlową lub usługową. Na poddaszu natomiast znajduje się 3 pokojowe mieszkanie.

  Cena sprzedaży: 229.000 zł

 • Budynek

  BM/391 domek, Istebna

  Istebna

  Na sprzedaż całoroczny budynek mieszkalny o powierzchni około 68 m² posadowiony na 4,5 arowej działce w spokojnym i malowniczym miejscu. Jest to budynek parterowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym o konstrukcji mieszanej ( murowano-drewnianej).

  Cena sprzedaży: 215.000 zł

 • Budynek

  BM/391 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 120 m² położony przy ul. Przepilińskiego w Cieszynie.  Dom posadowiony jest na 12 arowej działce, wymaga przeprowadzenia. W budynku aktualnie jest 5 pokoi, kuchnia oraz łazienka z w.c. Oprócz budynku mieszkalnego na terenie nieruchomości są 3 garaże.

  Cena sprzedaży: 209.000 zł

 • Budynek

  BM/390 dom wolnostojący, Pogórze

  Pogórze k. Skoczowa

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 8,5 arowej działce. Jest to dom piętrowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem do ewentualnej adaptacji o powierzchni około 180 m². Dzięki układowi pomieszczeń dom nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny.

  Cena sprzedaży: 447.000 zł

 • BM/382 duży dom, Wisła

  Wisła

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 649.000 zł

 • Dom

  BM/381 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn Mała Łąka

  Na sprzedaż działka o powierzchni 23 ar, zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wzniesionym początkiem XX wieku. Jest to dom parterowy z poddaszem do adaptacji, murowany z cegły, na kamiennym fundamencie,  wymagający remontu. W budynku znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka, pralnia i dwie werandy. Na terenie nieruchomości znajdują się piękne stare drzewa i ozdobne krzewy.

  Cena sprzedaży: 239.000 zł

 • Budynek

  BM/377 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny z lat 30-tych, po generalnym remoncie wykonanym w latach 2000-2005. Jest to budynek częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 120 m². Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, posadowiony jest na 7 arowej działce. Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji może nadawać się na prowadzenie działalności gospodarczej.

  Cena sprzedaży: 430.000 zł

 • Budynek

  BM/370 dom w st.surowym, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 11 ar,  zabudowanej wolnostojącym budynkiem w trakcie budowy ( aktualnie stan surowy zamknięty). Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem do adaptacji o powierzchni 207 m².

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Budynek

  BM/369 dom piętrowy, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż wolnostojący, jednopiętrowy budynek mieszkalny z 1975 roku.  Budynek nadaje się do zamieszkania dla dwóch rodzin lub na prowadzenie działalności turystycznej ( bliskość wyciągów narciarskich, rzeki, szlaków turystycznych). Budynek został wzniesiony z pustaka, dach płaski betonowy kryty papą, okna drewniane podwójne. Ogrzewanie centralne z pieca węglowego z podajnikiem.

  Cena sprzedaży: 390.000 zł

 • Budynek

  BM/366 ładny dom, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż bardzo zadbany, przestronny dom wolnostojący. Jest to budynek jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony posadowiony na 32 arowej działce, w cichym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem. Budynek nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

  Cena sprzedaży: 595.000 zł

 • Budynek

  BM/352 dom w Cieszynie

  Cieszyn

  NOWA  NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na "Cieszyńskiej Wenecji". Jest to budynek w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 227 m². Budynek został poddany gruntownemu remontowi i wymaga nie wielkich nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Budynek

  BM/359 dom do remontu, Cieszyn

  Cieszyn ul. Hallera

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest budynek z lat 30-tych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m². Budynek posadowiony jest na 8 arowej działce, bezpośrednio przy ul. Hallera ( naprzeciwko szkoły podstawowej). W domu na chwilę obecną znajdują się dwa oddzielne mieszkania. Budynek wymaga przeprowadzenia generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 184.000 zł

 • Dom

  BM/347 duży piękny dom, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo ładny, duży wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 520 m² położony na 30 arowej, widokowej i zagospodarowanej działce. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, basenem i podwójnym garażem. Istnieje możliwość wynajęcia nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 2.470.000 zł

  Cena wynajmu: 7.000 zł/miesięcznie

 • Budynek

  BM/320 piękny dom, Zamarski

  Zamarski

  Na sprzedaż bardzo ładny i ciekawy architektonicznie dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m² położony w spokojnym miejscu na 10 arowej działce. Jest to budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony z podwójnym garażem.

  Cena sprzedaży: 690.000 zł