A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Budynek

  BM/468 dom do remontu, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż duży, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 160 m² posadowiony na 8 arowej działce w atrakcyjnej lokalizacji. Budynek jest domem piętrowym z poddaszem użytkowym, całkowicie podpwiniczonym, wymagającym przeprowadzenia remontu kapitalnego.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł

 • Budynek

  BM/467 dom wolnostojący, Zamarski

  Zamarski

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 130 m² posadowiony na 15 arowej działce praktycznie w centrum Zamarsk. Dom jest budynkiem piętrowym, częściowo podpiwniczonym, wzniesionym w technologii tradycyjnej z dachem o konstrukcji drewnianej krytym blachą. Budynek jest po częściowym remoncie, wnętrza są zadbane i bardzo dobrze utrzymane.

  Cena sprzedaży: 369.000 zł

 • Budynek

  BM/466 mały domek, Dębowiec

  Dębowiec

  Na sprzedaż nieduży, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 60 m² położony na ładnej 10 arowej działce w Dębowcu. Budynek składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Dom jest budynkiem parterowym, bez podpiwniczenia z poddaszem na chwilę obecną nieużytkowym.

  Cena sprzedaży: 230.000 zł

 • Pokój

  BM/465 dom wolnostojący, Puńców

  Puńców

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny oddany do użytkowania w 2003 roku. Budynek jest domem parterowym, składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz garażu dwustanowiskowego, kotłowni i pomieszczenia gospodarczego. Powierzchnia całkowita budynku ( wraz z garażami) to 152 m². Dom posadowiony jest na 9,5 arowej działce bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, w spokojnym i widokowym miejscu.

  Cena sprzedaży: 279.000 zł

 • Budynek

  BM/463 dom, okolice Cieszyna

  ok. Cieszyna

  Na sprzedaż całkowicie nowy, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 143 m² położony na widokowej i częściowo ogrodzonej działce o powierzchni 7 arów, bezpośrednio przy drodze Cieszyn-Dębowiec w miejscowości Gumna. Dom jest budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim- do indywidualnego wykończenia wnętrz.

  Cena sprzedaży: 450.000 zł

 • Budynek

  BM/462 dom wolnostojący, Chybie

  Chybie

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 922 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym w trakcie budowy o powierzchni około 160 m². Budynek jest domem piętrowym z poddaszem do adaptacji na cele mieszkalne, niepodpiwniczonym, budowę którego rozpoczęto w 1985 roku.

  Cena sprzedaży: 115.000 zł

 • Budynek

  BM/461 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn Marklowice

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 1330 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym z garażem na poziomie piwnicy, o powierzchni około 100 m². Budynek jest obiektem parterowym z poddaszem nieużytkowym, jest całkowicie podpiwniczony. Budynek jest bardzo zadbany, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. 

  Cena sprzedaży: 479.000 zł

 • Pokój

  BM/460 dom "bliźniak", Pruchna

  Pruchna

  OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 428 m² zabudowanej budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 130 m². Budynek wzniesiony został w 1993 roku, natomiast na przestrzeni ostatnich kilku lat został zmodernizowany. 

  Cena sprzedaży: 349.000 zł

 • Budynek

  BM/428 dom w centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 130 m² położony na działce o powierzchni 525 m² w centrum miasta, bezpośrednio przy ul. Sikorskiego w Cieszynie. Budynek charakteryzuje się ciekawą architekturą, jest w stosunkowo dobrym stanie technicznym lecz wymaga przeprowadzenia remontu, co daje nowemu nabywcy możliwość dostosowania go do własnych potrzeb i wykończenia wnętrz według własnego gustu.

  Cena sprzedaży: 255.000 zł

 • Budynek

  BM/416 nowy dom, Cieszyn

  Cieszyn Mnisztwo

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny znajdujący się w topowej lokalizacji przy ul. Jastrzębiej w Cieszynie. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym o powierzchni około 158 m² posadowiony na działce o powierzchni 239 m². Budynek jest w stanie deweloperskim- do indywidualnych wykończeń wnętrz.

  Cena sprzedaży: 329.000 zł 

 • Budynek

  BM/ 429 budynek mieszkalny, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 146 m² położony na 12 arowej działce w Cieszynie w bardzo korzystnej lokalizacji- osiedle Bobrek Zachód. Budynek jest domem piętrowym z poddaszem do ewentualnej adaptacji na cele mieszkaniowe ( odpowiednia ilość miejsca oraz wysokość) z garażem na poziomie parteru. Dzięki układowi pomieszczeń budynek może z powodzeniem pełnić funkcję domu jedno jak i dwurodzinnego lub umożliwić połączenie mieszkania z prowadzeniem działalności. 

  Cena sprzedaży: 359.000 zł

 • Kuchnia

  BM/458 super lokalizacja, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Przepilińskiego w Cieszynie. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 550 m² zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej o powierzchni około 100 m². Niewątpliwym atutem jest pięknie zagospodarowany ogród za budynkiem.

  Cena sprzedaży: 275.000 zł

 • Budynek

  BM/454 nowy dom, ok. Skoczowa

  Pierściec ok. Skoczowa

  Na sprzedaż całkowicie nowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 117,75 m² położony na płaskiej, 3 arowej działce w samym centrum miejscowości. Dom jest budynkiem w zabudowie bliźniaczej, parterowym z poddaszem mieszkalnym i garażem na poziomie parteru. Budynek sprzedawany jest w stanie deweloperskim tj. do indywidualnego wykończenia wnętrz.

  Cena sprzedaży: 345.000 zł

 • Budynek

  BM/457 dom, Harbutowice

  Harbutowice

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 110 m². Budynek jest domem piętrowym z poddaszem do ewentualnej adaptacji oraz garażem w bryle budynku. Dom został wzniesiony końcem lat 70-tych, wymaga przeprowadzenia remontu i częściowo prac wykończeniowych. Nieruchomość położona jest w spokojnym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.

  Cena sprzedaży: 219.000 zł

 • Budynek

  BM/449 dom wolnostojący, Kończyce

  Kończyce Małe

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 140 m² posadowiony na bardzo ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 20 arów.  Budynek został wzniesiony w latach 50-tych i rozbudowany w latach 80-tych. Budynek jest domem piętrowym z poddaszem do ewentualnej adaptacji, w dobrym stanie technicznym. Nieruchomość położona jest w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu.

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Dom

  BM/408 dom wolnostojący, Dębowiec

  Dębowiec

   

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 150 m² posadowiony na zagospodarowanej 18 arowej działce w spokojnym i malowniczym miejscu. Budynek wzniesiony został częściowo w latach 50-tych, a rozbudowany w latach 80-tych. Budynek jest domem parterowym, podpiwniczonym z poddaszem użytkowym. Poza budynkiem mieszkalnym na terenie działki posadowiony jest budynek gospodarczy mieszczący dwa garaże oraz stodoła. Nieruchomosć położona jest w spokojnym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Dom idealnie nadaje się dla dwóch rodzin- dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami.

  Cena sprzedaży: 259.000 zł

 • Nieruchomość

  BM/438 nieruchomość, os. Podgórze

  Cieszyn os. Podgórze

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość położona w atrakcyjnym miejscu, bezpośrednio przy ul. Kossak-Szatkowskiej w Cieszynie. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 13 arów, zabudowana wolnostojącym budynkiem usługowo-mieszkalnym o powierzchni około 180 m² wraz z dużym, utwardzonym parkingiem. Dzięki lokalizacji na dużym osiedlu mieszkaniowym nieruchomość daje ogromne możliwości wykorzystania jej na dowolny cel (mieszkanie, działalność gospodarcza lub połączenie obu funkcji).

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • Budynek

  BM/427 dom wolnostojący, ok.Cieszyna

  Cieszyn/Pogwizdów

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny położony praktycznie na granicy Cieszyna i Pogwizdowa. Budynek został oddany do użytkowania w 2004 roku, a jego stan techniczny umożliwia wprowadzenie się "od zaraz". Dom posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 733 m², bezpośrednio przy drodze prowadzącej z Pogwizdowa do Cieszyna.

  Cena sprzedaży: 379.000 zł

 • Budynek

  BM/352 dom w Cieszynie

  Cieszyn

  NOWA  NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na "Cieszyńskiej Wenecji". Jest to budynek w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 227 m². Budynek został poddany gruntownemu remontowi i wymaga nie wielkich nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 275.000 zł

 • Budynek

  Osiedle LEŚNE ZACISZE II

  Gumna/ Cieszyn

  AKTUALNY TYLKO 1 BUDYNEK !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI ! Osiedle LEŚNE ZACISZE II. Zapraszamy do zapoznania się z NOWĄ inwestycją deweloperską polegającą na budowie 14-stu wolnostojących budynków mieszkalnych w bardzo atrakcyjnym i widokowym miejscu w Gumnach pod Cieszynem !!! Położenie nieruchomości na niewielkim wzniesieniu, wśród okolicznych pól gwarantuje czyste powietrze, dobre nasłonecznienie a także co jest ogromnym atutem  piękne widoki na pasmo Beskidów i okoliczne tereny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ! NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ !!!

  Cena domu z garażem jednostanowiskowym: 450.000 zł (I etap)

  Cena domu z garażem jednostanowiskowym: na zapytanie (II etap)

  Cena domu z garażem dwustanowiskowym: na zapytanie ( II etap)

 • Budynek

  BM/432 rezydencja pod Cieszynem

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż okazała rezydencja położona niedaleko Cieszyna w miejscowości Kończyce Wielkie. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej około 340 m² posadowiony na 18 arowej działce ( z możliwością powiększenia). Dom został wzniesiony w 2009 roku z materiałów wysokiej jakości przy zastosowaniu nowoczesnych technologii na podstawie indywidualnego projektu. Nieruchomość położona jest w spokojnym i malowniczym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.

  Cena sprzedaży: 749.000 zł

 • Nieruchomość

  BM/422 urocza posiadłość

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż urocza posiadłość położona w niezwykle spokojnym i ustronnym miejscu, z dala od zwartej zabudowy a zarazem z bardzo dobrym dojazdem gminną drogą asfaltową. Nieruchomość składa się z pięknie zagospodarowanej działki o powierzchni 47 arów, na kórej wśród bujnej roślinności znajduje się wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni ok. 260 m² wraz z wolnostojącym budynkiem gospodarczym w którym aktualnie znajduje się garaż dwustanowiskowy. Nieruchomość jest niezwykle urokliwa i klimatyczna.

  Cena sprzedaży: 846.000 zł

 • Budynek

  BM/417 dom wolnostojący, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 140 m² położony na 7 arowej działce. Nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie 2,5 kilometra od ścisłego centrum Brennej i około 150 metrów od rzeki. Budynek został wzniesiony w latach 60-tych, natomiast w 2005 roku wykonano w nim generalny remont.

  Cena sprzedaży: 345.000 zł

 • Budynek

  BM/399 rezydencja pod Cieszynem

  okolice Cieszyna

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż piękna rezydencja położona niedaleko Cieszyna w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu, wśród pól uprawnych i z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość składa się z całkowicie ogrodzonej płaskiej działki o powierzchni 58 arów, na której wśród bujnych iglaków posadowiony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 200 m² oraz wolnostojący garaż dwustanowiskowy o powierzchni 70 m². Dom jest wykończony, bardzo zadbany i dobrze utrzymany.

  Cena sprzedaży: 680.000 zł

 • Kamienica

  BM/391 kamienica w Cieszynie

  Cieszyn Rynek

  Na sprzedaż IV piętrowa kamienica położona bezpośrednio przy płycie Rynku w jego centralnym punkcie. Kamienica składa się z lokalu użytkowego usytuowanego na parterze oraz 7 lokali mieszkalnych a także strychu do adaptacji na cele mieszkaniowe. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 1.950.000 zł

 • Budynek

  BM/384 gospodarstwo, Dzięgielów

  Dzięgielów

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż gospodarstwo rolne składające się z działki o powierzchni 2,46 ha wraz z zabudowaniami mieszkalnymi i gospodarczymi położone w Dzięgielowie niedaleko granicy z Cieszynem. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale, nadaje się na prowadzenie działalności rolniczej, agroturystykę, hodowlę koni, itp.

  Cena sprzedaży: 800.000 zł

 • Dom

  BM/353 dom wolnostojący, Bąków

  Bąków gm. Strumień

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Bąkowie składająca się z działki o powierzchni 15 ar zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość położona przy drodze gminnej utwardzonej asfaltem niedaleko drogi nr 81 Katowice – Wisła. 

  Cena sprzedaży: 350.000 zł

 • BM/382 duży dom, Wisła

  Wisła

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 649.000 zł

 • Budynek

  BM/366 ładny dom, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż bardzo zadbany, przestronny dom wolnostojący. Jest to budynek jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony posadowiony na 32 arowej działce, w cichym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem. Budynek nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

  Cena sprzedaży: 595.000 zł