A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Dom

  BM/473 dom wolnostojący, Kończyce

  Kończyce Wielkie

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 130 m² posadowiony na 9 arowej działce w Kończycach Wielkich. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, wzniesionym w technologii tradycyjnej. Dom został oddany do użytkowania 10 lat temu.

  Cena sprzedaży: 395.000 zł

 • Budynek

  BM/472 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 12 arowej działce w Cieszynie. Dom jest budynkiem parterowym z poddaszem mieszkalnym, podpiwniczonym, wzniesionym w latach 60-tych. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym ( ocieplony, okna PCV, dach kryty blachodachówką).

  Cena sprzedaży: 379.000 zł

 • Budynek

  BM/426 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż piętrowy, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 160 m² posadowiony na działce o powierzchni 620 m². Dom idealnie nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny ( dwa mieszkania). Atutem nieruchomości jest lokalizacja w spokojnym miejscu, niedaleko centrum miasta. 

  Cena sprzedaży: 395.000 zł

 • Budynek

  BM/454 nowy dom, ok. Skoczowa

  Pierściec ok. Skoczowa

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż całkowicie nowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 117,75 m² położony na płaskiej działce o powierzchni 275 mkw w samym centrum miejscowości. Dom jest budynkiem w zabudowie bliźniaczej, parterowym z poddaszem mieszkalnym i garażem na poziomie parteru. Budynek sprzedawany jest w stanie deweloperskim tj. do indywidualnego wykończenia wnętrz.

  Cena sprzedaży: 345.000 zł

 • Budynek

  BM/424 nowy dom w Cieszynie

  Cieszyn ul. Odległa

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nowy dom wolnostojący posadowiony na 11 arowej działce w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Odległej w Cieszynie. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym i garażem jednostanowiskowym o powierzchni użytkowej 136 m². Budynek charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą oraz bardzo korzystnym układem pomieszczeń. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim - wnętrza do wykończenia.

  Cena sprzedaży: 495.000 zl

 • BM/470 pół domu, Pogwizdów

  Pogwizdów

  Na sprzedaż pół domu ( wyodrębniony lokal mieszkalny położony na I piętrze budynku mieszkalnego dwulokalowego). Mieszkanie ma powierzchnię 71 m² i  składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 119.000 zł

 • Dom

  BM/469 dwurodzinny dom, Pogwizdów

  Pogwizdów

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 180 m² położony na płaskiej działce o powierzchni 832 m². Budynek został wzniesiony w latach 90-tych, jest domem piętrowym z poddaszem do ewentualnej adaptacji. Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga dużych nakładów finansowych, idealnie nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny ( dwa niezależne mieszkania).

  Cena sprzedaży: 419.000 zł

 • Budynek

  BM/468 dom do remontu, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż duży, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 160 m² posadowiony na 8 arowej działce w atrakcyjnej lokalizacji. Budynek jest domem piętrowym z poddaszem użytkowym, całkowicie podpwiniczonym, wymagającym przeprowadzenia remontu kapitalnego.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł

 • Budynek

  BM/467 dom wolnostojący, Zamarski

  Zamarski

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 130 m² posadowiony na 15 arowej działce praktycznie w centrum Zamarsk. Dom jest budynkiem piętrowym, częściowo podpiwniczonym, wzniesionym w technologii tradycyjnej z dachem o konstrukcji drewnianej krytym blachą. Budynek jest po częściowym remoncie, wnętrza są zadbane i bardzo dobrze utrzymane.

  Cena sprzedaży: 369.000 zł

 • Budynek

  BM/463 dom, okolice Cieszyna

  ok. Cieszyna

  Na sprzedaż całkowicie nowy, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 143 m² położony na widokowej i częściowo ogrodzonej działce o powierzchni 7 arów, bezpośrednio przy drodze Cieszyn-Dębowiec w miejscowości Gumna. Dom jest budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim- do indywidualnego wykończenia wnętrz.

  Cena sprzedaży: 450.000 zł

 • Dom

  BM/408 dom wolnostojący, Dębowiec

  Dębowiec

   

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 150 m² posadowiony na zagospodarowanej 18 arowej działce w spokojnym i malowniczym miejscu. Budynek wzniesiony został częściowo w latach 50-tych, a rozbudowany w latach 80-tych. Budynek jest domem parterowym, podpiwniczonym z poddaszem użytkowym. Poza budynkiem mieszkalnym na terenie działki posadowiony jest budynek gospodarczy mieszczący dwa garaże oraz stodoła. Nieruchomosć położona jest w spokojnym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Dom idealnie nadaje się dla dwóch rodzin- dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami.

  Cena sprzedaży: 259.000 zł

 • Nieruchomość

  BM/438 nieruchomość, os. Podgórze

  Cieszyn os. Podgórze

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość położona w atrakcyjnym miejscu, bezpośrednio przy ul. Kossak-Szatkowskiej w Cieszynie. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 13 arów, zabudowana wolnostojącym budynkiem usługowo-mieszkalnym o powierzchni około 180 m² wraz z dużym, utwardzonym parkingiem. Dzięki lokalizacji na dużym osiedlu mieszkaniowym nieruchomość daje ogromne możliwości wykorzystania jej na dowolny cel (mieszkanie, działalność gospodarcza lub połączenie obu funkcji).

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • Budynek

  BM/427 dom wolnostojący, ok.Cieszyna

  Cieszyn/Pogwizdów

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny położony praktycznie na granicy Cieszyna i Pogwizdowa. Budynek został oddany do użytkowania w 2004 roku, a jego stan techniczny umożliwia wprowadzenie się "od zaraz". Dom posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 733 m², bezpośrednio przy drodze prowadzącej z Pogwizdowa do Cieszyna.

  Cena sprzedaży: 379.000 zł

 • Budynek

  Osiedle LEŚNE ZACISZE II

  Gumna/ Cieszyn

  AKTUALNY TYLKO 1 BUDYNEK !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI ! Osiedle LEŚNE ZACISZE II. Zapraszamy do zapoznania się z NOWĄ inwestycją deweloperską polegającą na budowie 14-stu wolnostojących budynków mieszkalnych w bardzo atrakcyjnym i widokowym miejscu w Gumnach pod Cieszynem !!! Położenie nieruchomości na niewielkim wzniesieniu, wśród okolicznych pól gwarantuje czyste powietrze, dobre nasłonecznienie a także co jest ogromnym atutem  piękne widoki na pasmo Beskidów i okoliczne tereny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ! NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ !!!

  Cena domu z garażem jednostanowiskowym: 450.000 zł (I etap)

  Cena domu z garażem jednostanowiskowym: na zapytanie (II etap)

  Cena domu z garażem dwustanowiskowym: na zapytanie ( II etap)

 • Budynek

  BM/432 rezydencja pod Cieszynem

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż okazała rezydencja położona niedaleko Cieszyna w miejscowości Kończyce Wielkie. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej około 340 m² posadowiony na 18 arowej działce ( z możliwością powiększenia). Dom został wzniesiony w 2009 roku z materiałów wysokiej jakości przy zastosowaniu nowoczesnych technologii na podstawie indywidualnego projektu. Nieruchomość położona jest w spokojnym i malowniczym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.

  Cena sprzedaży: 749.000 zł

 • Nieruchomość

  BM/422 urocza posiadłość

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż urocza posiadłość położona w niezwykle spokojnym i ustronnym miejscu, z dala od zwartej zabudowy a zarazem z bardzo dobrym dojazdem gminną drogą asfaltową. Nieruchomość składa się z pięknie zagospodarowanej działki o powierzchni 47 arów, na kórej wśród bujnej roślinności znajduje się wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni ok. 260 m² wraz z wolnostojącym budynkiem gospodarczym w którym aktualnie znajduje się garaż dwustanowiskowy. Nieruchomość jest niezwykle urokliwa i klimatyczna.

  Cena sprzedaży: 846.000 zł

 • Budynek

  BM/399 rezydencja pod Cieszynem

  okolice Cieszyna

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż piękna rezydencja położona niedaleko Cieszyna w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu, wśród pól uprawnych i z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość składa się z całkowicie ogrodzonej płaskiej działki o powierzchni 58 arów, na której wśród bujnych iglaków posadowiony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 200 m² oraz wolnostojący garaż dwustanowiskowy o powierzchni 70 m². Dom jest wykończony, bardzo zadbany i dobrze utrzymany.

  Cena sprzedaży: 680.000 zł

 • Kamienica

  BM/391 kamienica w Cieszynie

  Cieszyn Rynek

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż IV piętrowa kamienica położona bezpośrednio przy płycie Rynku w jego centralnym punkcie. Kamienica składa się z lokalu użytkowego usytuowanego na parterze oraz 7 lokali mieszkalnych a także strychu do adaptacji na cele mieszkaniowe. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 1.850.000 zł

 • Dom

  BM/353 dom wolnostojący, Bąków

  Bąków gm. Strumień

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Bąkowie składająca się z działki o powierzchni 15 ar zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość położona przy drodze gminnej utwardzonej asfaltem niedaleko drogi nr 81 Katowice – Wisła. 

  Cena sprzedaży: 350.000 zł

 • BM/382 duży dom, Wisła

  Wisła

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 649.000 zł