A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Elewacja frontowa

  nowe, tanie domy w Strumieniu

  Strumień

  NOWA INWESTYCJA MIESZKANIOWA !!! W bardzo atrakcyjnej lokalizacji powstanie 8 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Będą to budynki parterowe z poddaszem mieszkalnym i garażem jednostanowiskowym na poziomie parteru o powierzchni całkowitej 135,62 m² ( użytkowej 111,16 m² ). Bardzo dużym atutem oferty jest położenie nieruchomości praktycznie w centrum miejscowości, a zarazem w miejscu niezwykle spokojnym i zielonym. Nie bez znaczenia pozostaje fakt bliskości przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum, a także dobra komunikacja z drogą ekspresową 81 ( tzw. "wiślanką"). Rezerwacji poszczególnych budynków dokonywać można poprzez podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku w wysokości 10.000 zł. Pozostała do zapłaty cena sprzedaży płacona jest w momencie podpisywania umowy przeniesienia własności gotowego budynku.

 • Budynek c-n 2

  nowe osiedle domków w Cieszynie !!!

  Cieszyn Błogocice

  Nowa inwestycja mieszkaniowa w Cieszynie !!! W bardzo atrakcyjnej lokalizacji- Błogocicach powstaje nowe osiedle wolnostojących, jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Będzie to kompleks 12 budynków parterowych z poddaszem mieszkalnym o powierzchni od 143 m² do 178 m² posadowionych na działkach od 9- 14 arów. Już teraz można dokonywać rezerwacji poprzez podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku w wysokości 10.000 zł. Prawie wszystkie budynki są już ukończone !!!!!

 • Budynki z elewacją

  nowe domy w Skoczowie

  Skoczów ul. Jodłowa

  Na sprzedaż 5 nowych budynków mieszkalnych położonych w atrakcyjnej lokalizacji na ładnym osiedlu szeregowych domów jednorodzinnych. Są to budynki parterowe z poddaszem mieszkalnym oraz garażem o powierzchni użytkowej 135 m²  w różnym stopniu zaawansowania robót budowlanych.

  Cena sprzedaży: od 197.000 zł

 • Budynek

  BM/357 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn 

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 117 m² posadowiony na 8 arowej działce w atrakcyjnym i spokojnym miejscu. Jest to dom jednopiętrowy, składający się z dwóch niezależnych mieszkań nadający się jako dwurodzinny. Budynek jest całkowicie podpiwniczony, wzniesiony z cegły w latach 70-tych, w dobrym stanie technicznym. 

  Cena sprzedaży: 345.000 zł

 • Budynek

  BM/356 piękna willa, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo reprezentacyjny wolnostojący budynek z okresu międzywojennego w stylu art-deco o powierzchni użytkowej około 300 m². Jest to budynek jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony z garażem składający się z dwóch mieszkań. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, posadowiony jest na 12 arowej działce. Dom nadaje się do zamieszkania przez jedną lub dwie rodziny, lecz również idealnie nadaje się na działalność gospodarczą ( siedziba firmy, kancelarie, salon SPA, itp.).

  Cena sprzedaży: 750.000 zł

 • Domek

  BM/355 budynek letniskowy, Leszna

  Leszna Górna

  Na sprzedaż  wolnostojący, murowany dom letniskowy posadowiony na 20 arowej działce budowlanej. Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony ( z garażem na poziomie piwnicy). W budynku znajduje się duży pokój, kuchnia oraz łazienka z kabiną prysznicową. Nieruchomość jest całowicie ogrodzona i zagospodarowana z licznymi nasadzeniami w postaci drzew i krzewów ozdobnych.

  Cena sprzedaży: 165.000 zł

 • Budynek

  BM/354 dom, centrum Zebrzydowic

  Zebrzydowice

  Na sprzedaż piętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w latach 60-tych, posadowiony na działce o powierzchni 7,5 ar. Dom dzięki swojemu układowi idealnie nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny, ponieważ składa się z dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami. Każde mieszkanie- parter oraz piętro ma powierzchnię 106 m². Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym i spokojnym miejscu, praktycznie w centrum miejscowości. 

  Cena sprzedaży: 235.000 zł

 • Dom

  BM/353 gospodarstwo, Bąków

  Bąków gm. Strumień

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Bąkowie składająca się z działki o powierzchni 2,87 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, kurnikiem, budynkiem gospodaraczym z garażem oraz magazynem sprzętu rolniczego. Nieruchomość położona przy drodze gminnej utwardzonej asfaltem niedaleko drogi nr 81 Katowice – Wisła.

  Cena sprzedaży: 1.490.000 zł

 • Budynek

  BM/388 nowy dom w Cieszynie

  Cieszyn Mnisztwo

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nowy, wolnostojący budynek mieszkalny położony na 10 arowej działce w bardzo atrakcyjnym miejscu. Jest to dom parterowy, częściowo podpiwniczony z garażem dwustanowiskowym na poziomie parteru i poddaszem do ewentualnej adaptacji. Budynek ma powierzchnię około 130 m² i  na chwilę obecną mieści w sobie salon, jadalnię z wyjściem na taras i aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienkę oraz w.c. Budynek jest w stanie deweloperskim, co daje nowemu nabywcy możliwość wykończenia wnętrz według własnego gustu i oczekiwanego standardu.

  Cena sprzedaży: 428.000 zł

 • Dom

  BM/350 dom wolnostojący, Ustroń

  Ustroń Lipowiec

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż niezwykle malowniczo i widokowo położony wolnostojący budynek mieszkalny z lat 70-tych. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym,  częściowo podpiwniczony o powierzchni około 160 m². Budynek jest w  dobrym stanie technicznym, nadaje się do zamieszkania dla dwóch rodzin. Na parterze znajduje się duża kuchnia, 2 duże pokoje, łazienka z w.c. oraz spiżarka i przedpokój. Poddasze aktualnie stanowią 3 pokoje oraz stryszek w którym można urządzić łazienkę. Budynek posadowiony jest na 10 arowej działce, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.

  Cena sprzedaży: 290.000 zł

 • BM/395 budynek, Ustroń

  Ustroń Hermanice

  Na sprzedaż budynek usługowo- handlowy z częścią mieszkalną o powierzchni użytkowej 160 m².  Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony w zabudowie szeregowej. Parter budynku stanowi lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy nadający się na działalność handlową lub usługową. Na poddaszu natomiast znajduje się 3 pokojowe mieszkanie.

  Cena sprzedaży: 250.000 zł

 • Budynek

  BM/393 szeregówka, Cieszyn

  Cieszyn Pastwiska

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni około 180 m².  Jest to skrajny segment położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 303 m²  w cichym, spokojnym i ustronnym miejscu, przy asfaltowej "ślepej" ulicy.

  Cena sprzedaży: 225.000 zł

 • Budynek

  BM/392 dom do remontu, Kończyce

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 1,4 ha zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem , częściowo podpiwniczonym z garażem. Aktualnie w budynku są 4 pokoje, kuchnia, łazienka, w.c. oraz spiżarka. Dom wymaga przeprowadzenia generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Budynek

  BM/391 domek, Istebna

  Istebna

  Na sprzedaż całoroczny budynek mieszkalny o powierzchni około 68 m² posadowiony na 4,5 arowej działce w spokojnym i malowniczym miejscu. Jest to budynek parterowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym o konstrukcji mieszanej ( murowano-drewnianej).

  Cena sprzedaży: 215.000 zł

 • Budynek

  BM/391 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 120 m² położony przy ul. Przepilińskiego w Cieszynie.  Dom posadowiony jest na 12 arowej działce, wymaga przeprowadzenia częściowego remontu. W budynku aktualnie jest 5 pokoi, kuchnia oraz łazienka z w.c. Oprócz budynku mieszkalnego na terenie nieruchomości są 3 garaże.

  Cena sprzedaży: 229.000 zł

 • Budynek

  BM/390 dom wolnostojący, Pogórze

  Pogórze k. Skoczowa

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 8,5 arowej działce. Jest to dom piętrowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem do ewentualnej adaptacji o powierzchni około 180 m². Dzięki układowi pomieszczeń dom nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny.

  Cena sprzedaży: 447.000 zł

 • Dom

  BM/389 dom wolnostojący, Zamarski

  Zamarski k. Cieszyna

  Na sprzedaż piętrowy, wolnostojący budynek mieszkalny z 1990 roku posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 7 ar. Powierzchnia użytkowa budynku to około 240 m², co wraz z układem pomieszczeń daje możliwość zamieszkania przez dwie rodziny. Budynek jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 299.000 zł

 • Budynek

  BM/387 okazały, ciekawy dom, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo okazały i ciekawy architektonicznie wolnostojący budynek mieszkalny z 1996 roku o powierzchni użytkowej około 300 m² . Jest to budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony z garażem na dwa samochody. Budynek posadowiony jest na zagospodarowanej i widokowej działce o powierzchni 19 ar.

  Cena sprzedaży: 690.000 zł

 • BM/382 duży dom, Wisła

  Wisła

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 649.000 zł

 • Dom

  BM/381 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn Mała Łąka

  Na sprzedaż działka o powierzchni 23 ar, zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wzniesionym początkiem XX wieku. Jest to dom parterowy z poddaszem do adaptacji, murowany z cegły, na kamiennym fundamencie,  wymagający remontu. W budynku znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka, pralnia i dwie werandy. Na terenie nieruchomości znajdują się piękne stare drzewa i ozdobne krzewy.

  Cena sprzedaży: 239.000 zł

 • Budynek

  BM/309 dom dwurodzinny, Dębowiec

  Dębowiec

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  Dwurodzinny wolnostojący budynek mieszkalny składający się z dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami. Każde z mieszkań ma powierzchnię 70m². Jedno z mieszkań jest w stanie surowym zamkniętym i wymaga wykończenia. Istnieje możliwość kupna tylko jednego ( nie wykończonego ) mieszkania.

  Cena sprzedaży całości: 249.000 zł

 • Budynek

  BM/377 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny z lat 30-tych, po generalnym remoncie wykonanym w latach 2000-2005. Jest to budynek częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 120 m². Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, posadowiony jest na 7 arowej działce. Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji może nadawać się na prowadzenie działalności gospodarczej.

  Cena sprzedaży: 430.000 zł

 • Budynek

  BM/370 dom w st.surowym, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 11 ar,  zabudowanej wolnostojącym budynkiem w trakcie budowy ( aktualnie stan surowy zamknięty). Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem do adaptacji o powierzchni 207 m².

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Budynek

  BM/356 dom wolnostojący, Pruchna

  Pruchna

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Nieruchomość składająca się z ogrodzonej działki o powierzchni 989 m²  zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji na cele mieszkaniowe o powierzchni około 130 m², jest częściowo podpiwniczony.

  Cena sprzedaży: 215.000 zł

 • Budynek

  BM/369 dom piętrowy, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż wolnostojący, jednopiętrowy budynek mieszkalny z 1975 roku.  Budynek nadaje się do zamieszkania dla dwóch rodzin lub na prowadzenie działalności turystycznej ( bliskość wyciągów narciarskich, rzeki, szlaków turystycznych). Budynek został wzniesiony z pustaka, dach płaski betonowy kryty papą, okna drewniane podwójne. Ogrzewanie centralne z pieca węglowego z podajnikiem.

  Cena sprzedaży: 390.000 zł

 • Budynek

  BM/366 ładny dom, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż bardzo zadbany, przestronny dom wolnostojący. Jest to budynek jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony posadowiony na 32 arowej działce, w cichym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem. Budynek nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

  Cena sprzedaży: 595.000 zł

 • Budynek

  BM/352 dom w Cieszynie

  Cieszyn

  NOWA  NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na "Cieszyńskiej Wenecji". Jest to budynek w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 227 m². Budynek został poddany gruntownemu remontowi i wymaga nie wielkich nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Budynek

  BM/359 dom do remontu, Cieszyn

  Cieszyn ul. Hallera

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest budynek z lat 30-tych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m². Budynek posadowiony jest na 8 arowej działce, bezpośrednio przy ul. Hallera ( naprzeciwko szkoły podstawowej). W domu na chwilę obecną znajdują się dwa oddzielne mieszkania. Budynek wymaga przeprowadzenia generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 184.000 zł

 • Dom

  BM/347 duży piękny dom, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo ładny, duży wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 520 m² położony na 30 arowej, widokowej i zagospodarowanej działce. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, basenem i podwójnym garażem. Istnieje możliwość wynajęcia nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 2.470.000 zł

  Cena wynajmu: 7.000 zł/miesięcznie

 • Budynek mieszkalny

  BM/323 dwa budynki, Kończyce

  Kończyce Małe

  OKAZJA ! NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 763 m² zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz użytkowym. Budynek mieszkalny dzięki układowi pomieszczeń może pełnić funkcję domu dwurodzinnego. Budynek użytkowy natomiast można wykorzystać na dowolną działalność.

  Cena sprzedaży: 189.000 zł

 • Budynek

  BM/320 piękny dom, Zamarski

  Zamarski

  Na sprzedaż bardzo ładny i ciekawy architektonicznie dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m² położony w spokojnym miejscu na 10 arowej działce. Jest to budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony z podwójnym garażem.

  Cena sprzedaży: 690.000 zł