A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Budynek

  Osiedle LEŚNE ZACISZE II

  Gumna/ Cieszyn

  Osiedle LEŚNE ZACISZE II. Zapraszamy do zapoznania się z NOWĄ inwestycją deweloperską polegającą na budowie 14-stu wolnostojących budynków mieszkalnych w bardzo atrakcyjnym i widokowym miejscu w Gumnach pod Cieszynem !!! Położenie nieruchomości na niewielkim wzniesieniu, wśród okolicznych pól gwarantuje czyste powietrze, dobre nasłonecznienie a także co jest ogromnym atutem  piękne widoki na pasmo Beskidów i okoliczne tereny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ! Rusza budowa I etapu !!! ROZPOCZĘTO PRACE ZIEMNE !!!

  Cena domu z garażem jednostanowiskowym: 440.000 zł

 • I etap

  Osiedle Brzozowa Aleja

  Rusza sprzedaż drugiego etapu inwestycji jaką jest budowa domów w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Brzozowa Aleja w Strumieniu. Z racji bardzo atrakcyjnej lokalizacji pierwszy etap cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Zapraszamy do rezerwacji poszczególnych budynków !

  Cena sprzedaży: 315.000 zł

 • Osiedle

  nowe domy wolnostojące, Strumień

  Strumień

  Nowe domy wolnostojące w stanie deweloperskim w Strumieniu !!! W bardzo atrakcyjnym i zielonym miejscu powstaje nowe osiedle jednorodzinnych domów wolnostojących. Osiedle będzie składało się z 8 budynków ( 3 parterowych i 5 parterowych z poddaszem użytkowym). Każdy budynek posiada garaż jedno lub dwustanowiskowy. Domy posadowione będą na działkach od 8-12 arów i sprzedawane w stanie deweloperskim tj. do indywidualnego wykończenia. Dwa budynki zostały zarezerwowane !!!

 • Dom wolnostojący

  nowe domy, Pierściec k. Skoczowa

  Pierściec k. Skoczowa

  BUDOWA RUSZYŁA !!!

  Polecamy nową inwestycję mieszkaniową realizowaną w miejscowości Pierściec k. Skoczowa, na którą składały się będą dwa domy w zabudowie bliźniaczej oraz jeden budynek wolnostojący. Domy sprzedawane będą w stanie tzw. "deweloperskim" tj. do indywidualnego wykończenia wnętrz. Niewątliwym atutem oferty jest lokalizacja inwestycji w samym centrum miejscowości w pobliżu sklepu spożywczego, szkoły podstawowej i gimnazjum oraz przedszkola. 

 • Budynek c-n 2

  osiedle Leśne Zacisze w Cieszynie

  Cieszyn Błogocice

  SPRZEDAŻ BUDYNKÓW ZAKOŃCZONA !

  WSZYSTKIE BUDYNKI ZOSTAŁY SPRZEDANE !!! Prosimy o kontakt z biurem jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje o kolejnych inwestycjach deweloperskich planowanych na 2017 rok !!! PRZYJMUJEMY NIEZOBOWIĄZUJĄCE ZAPISY NA KOLEJNE INWESTYCJE  DEWELOPERSKIE !

 • Budynek

  BM/413 dom wolnostojący, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 106 m² posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1268 m² w niezwykle spokojnym i ustronnym miejscu. Dom jest budynkiem wzniesionym w technologii tradycyjnej, parterowym z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczonym z garażem. Dom nadaje się do wprowadzenie "od zaraz".

  Cena sprzedaży: 339.000 zł

 • Budynek

  BM/412 nowy dom, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjny, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 135 m² posadowiony na 6,5 arowej działce w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek jest domem wzniesionym w technologii tradycyjnej, całkowicie wykończony i gotowy do wprowadzenia "od zaraz". Wnętrza wykończone są bardzo estetycznie i gustownie, materiałami wysokiej jakości. 

  Cena sprzedaży: 579.000 zł

 • Budynek

  BM/411 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 14 arów, zabudowanych wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oddanym do użytkowania w 2004 roku. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym i garażem, bez podpiwniczenia o powierzchni 156 m². Dom jest w dobrym stanie technicznym i nadaje się do wprowadzenia od zaraz. 

  Cena sprzedaży: 449.000 zł

 • Budynek

  BM/410 dom w centrum Cieszyna

  Cieszyn 

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 150 m² posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 670 m². Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym miejscu, niedaleko centrum miasta w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych w rejonie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Budynek został wzniesiony w latach 80-tych metodą tradycyjną, jest w dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 279.000 zł

 • Budynek

  BM/409 nowy dom parterowy

  Strumień

  Na sprzedaż nowo wybudowany dom parterowy o powierzchni 126 m² posadowiony na płaskiej, częściowo ogrodzonej działce o powierzchni 1096 m². Budynek cechuje się bardzo korzystnym i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim ( wnętrza do indywidualnego wykończenia).

  Cena sprzedaży: 415.000 zł

 • Budynek

  BM/408 dom wolnostojący, Dębowiec

  Dębowiec

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 150 m² posadowiony na 18 arowej działce. Budynek wzniesiony został częściowo w latach 50-tych, a rozbudowany w latach 80-tych. Budynek jest domem parterowym, podpiwniczonym z poddaszem użytkowym. Poza budynkiem mieszkalnym na terenie działki posadowiony jest budynek gospodarczy mieszczący dwa garaże oraz stodoła. Nieruchomosć położona jest w spokojnym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. 

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • BM/385 nieruchomość z potencjałem

  Hażlach

  NOWA CENA !!! DUŻA OBNIŻKA !!!

  Na sprzedaż dochodowy budynek użytkowo- mieszkalny o powierzchni 377 m², w którym znajduje się restauracja, mieszkanie dla właścicieli ( z możliwością podzielenia na dwa mniejsze) oraz 3 garaże ( jeden zaadaptowany na kosmetykę samochodową). Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji przy głównej drodze prowadzącej z Cieszyna do Jastrzębia. Budynek idealnie nadaje się na prowadzenie przedszkola, żłobka, przychodni, itp. Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na mieszkanie !!!

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • Budynek

  BM/406 nowy dom, Cieszyn

  Cieszyn Mnisztwo

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż całkowicie nowy, wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 10 arowej działce w bardzo atrakcyjnym i widokowym miejscu w Cieszynie. Dom jest w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia wnętrz. Budynek charakteryzuje się bardzo korzystnym układem pomieszczeń, pokoje są przestronne i ustawne. Nieruchomość położona jest w widokowym miejscu.

  Cena sprzedaży: 489.000 zł

 • Budynek

  BM/405 nowy dom, Bażanowice

  Bażanowice

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 461 m² zabudowanej nowym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni 140 m² oddanym do użytkowania w 2015 roku. Budynek jest domem parterowym, nie podpiwniczonym z poddaszem mieszkalnym.

  Cena sprzedaży: 365.000 zł

 • Budynek

  BM/395 dom wolnostojący, Skoczów

  Skoczów

  REZERWACJA !!!

   

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 1371 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni 230 m². Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia, wzniesiony metodą tradycyjną poprzez wymurowanie ścian z pustaka.

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Budynek

  BM/399 rezydencja pod Cieszynem

  okolice Cieszyna

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż piękna rezydencja położona niedaleko Cieszyna w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu, wśród pól uprawnych i z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość składa się z całkowicie ogrodzonej płaskiej działki o powierzchni 58 arów, na której wśród bujnych iglaków posadowiony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 200 m² oraz wolnostojący garaż dwustanowiskowy o powierzchni 70 m². Dom jest wykończony, bardzo zadbany i dobrze utrzymany.

  Cena sprzedaży: 680.000 zł

 • Kamienica

  BM/391 kamienica w Cieszynie

  Cieszyn Rynek

  Na sprzedaż IV piętrowa kamienica położona bezpośrednio przy płycie Rynku w jego centralnym punkcie. Kamienica składa się z lokalu użytkowego usytuowanego na parterze oraz 7 lokali mieszkalnych a także strychu do adaptacji na cele mieszkaniowe. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 1.950.000 zł

 • Budynek

  BM/403 dom wolnostojący, Dzięgielów

  Dzięgielów

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 11 arów zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 150 m² oraz budynkiem gospodarczym z garażem.

  Cena sprzedaży: 299.000 zł

 • Dom

  BM/402 dom wolnostojący, Gumna

  Gumna gm. Dębowiec

  Na sprzedaż malowniczo położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 1 ha zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym z lat 50-tych oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym i widokowym miejscu, bezpośrednio przy drodze Cieszyn-Dębowiec. Istnieje możliwość kupna domu na mniejszej działce.

  Cena sprzedaży: 235.000 zł

 • Budynek

  BM/401 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny typu wysoki parter, posadowiony na działce o powierzchni 385 m². Nieruchomość znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych w Cieszynie Pastwiskach. 

  Cena sprzedaży: 275.000 zł

 • Budynek mieszkalny

  BM/404 nieruchomość, Puńców

  Puńców

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 22 arów zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 120 m² oraz budynkiem gospodarczym (oborą) o powierzchni około 150 m². Budynki nadają się do kapitalnego remontu lub wyburzenia. Nieruchomość zlokalizowana jest w niezwykle spokojnym i ustronnym miejscu.

  Cena sprzedaży: 149.000 zł

 • BM/398 nowoczesny dom, Leszna

  Leszna Górna

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż bardzo ciekawa nieruchomość składająca się z 14 arowej działki zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o bardzo nowoczesnej architekturze. Budynek jest wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania " od zaraz". Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnym i spokojnym miejscu.

  Cena sprzedaży: 595.000 zł

 • Budynek

  BM/393 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 12 arowej działce w bardzo atrakcyjnym miejscu- na granicy Cieszyna i Puńcowa. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony o powierzchni 150 m². Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 380.000 zł

 • Budynek

  BM/392 dom, Zebrzydowice

  Zebrzydowice

   

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 120 m² posadowiony na 13 arowej działce w Zebrzydowicach, bezpośrednio przy drodze prowadzącej do Jastrzębia. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczony wzniesiony metodą tradycyjną z dachem dwuspadowym krytym blachą.

  Cena sprzedaży: 275.000 zł

 • Budynek

  BM/376 nowy duży dom, Brzezówka

  Brzezówka k. Cieszyna

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż bardzo ładny, przestronny dom wolnostojący posadowiony na 20 arowej działce w spokojnym i cichym miejscu. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczonym z garażem dwustanowiskowym na poziomie parteru. Powierzchni użytkowa to około 230 m² ( bez piwnic ). Budynek został wzniesiony z materiałów bardzo dobrej jakości, wymaga prac wykończeniowych.

  Cena sprzedaży: 399.000 zł

 • Budynek

  BM/387 dom w zabudowie szeregowej

  Jastrzębie Zdrój

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż ładny dom w zabudowie szeregowej z 2007 roku, położony w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnym i ustronnym miejscu. Budynek jest domem piętrowym z poddaszem mieszkalnym, podpiwniczonym z garażem o powierzchni około 230 m². Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia "od zaraz".

  Cena sprzedaży: 375.000 zł

 • Dom

  BM/386 dom wolnostojący, Kaczyce

  Kaczyce

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dużej działki o powierzchni 5088 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 180 m². Budynek jest domem piętrowym z poddaszem do ewentualnej adaptacji, całkowicie podpiwniczonym z garażem na poziomie piwnicy. Dzięki układowi pomieszczeń budynek idealnie nadaje się na dom dwurodzinny.

  Cena sprzedaży: 319.000 zł

 • Budynek

  BM/384 gospodarstwo, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż gospodarstwo rolne składające się z działki o powierzchni 2,46 ha wraz z zabudowaniami mieszkalnymi i gospodarczymi położone w Dzięgielowie niedaleko granicy z Cieszynem. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale, nadaje się na prowadzenie działalności rolniczej, agroturystykę, hodowlę koni, itp.

  Cena sprzedaży: 1.600.000 zł

 • Budynki z elewacją

  szeregówka w Skoczowie

  Skoczów ul. Jodłowa

  Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny położony w atrakcyjnej lokalizacji na ładnym osiedlu szeregowych domów jednorodzinnych. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym oraz garażem o powierzchni użytkowej 135 m²  w stanie "do wykończenia"

  .

  Cena sprzedaży: 272.000 zł

 • Budynek

  BM/375 super lokalizacja, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 220 m² posadowiony na działce o powierzchni 790 m². Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko centrum miasta, a zarazem w  spokojnej i cichej dzielnicy budynków mieszkalnych. 

  Cena sprzedaży: 468.000 zł

 • Budynek

  BM/370 nowy dom, Goleszów

  Goleszów

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny w trakcie budowy posadowiony na 10 arowej działce w niesamowicie widokowym miejscu, na zboczu góry Chełm. Z terenu nieruchomości, a także z  balkonów rozpościera się przepiękny, niczym nie zasłonięty widok na góry i okoliczne tereny. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczonym aktualnie w stanie surowym otwartym co daje nowemu nabywcy możliwość wykończenia go według własnego gustu i oczekiwanego standardu.

  Cena sprzedaży: 272.000 zł

 • Dom

  BM/353 gospodarstwo, Bąków

  Bąków gm. Strumień

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Bąkowie składająca się z działki o powierzchni 2,87 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, kurnikiem, budynkiem gospodaraczym z garażem oraz magazynem sprzętu rolniczego. Nieruchomość położona przy drodze gminnej utwardzonej asfaltem niedaleko drogi nr 81 Katowice – Wisła. Istnieje możliwość podziału nieruchomości i kupna jej części w różnych konfiguracjach.

  Cena sprzedaży całej nieruchomości: 850.000 zł

 • Budynek

  BM/390 dom wolnostojący, Pogórze

  Pogórze k. Skoczowa

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 8,5 arowej działce. Jest to dom piętrowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem do ewentualnej adaptacji o powierzchni około 180 m². Dzięki układowi pomieszczeń dom nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny.

  Cena sprzedaży: 447.000 zł

 • BM/382 duży dom, Wisła

  Wisła

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 649.000 zł

 • Budynek

  BM/370 dom w st.surowym, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 11 ar,  zabudowanej wolnostojącym budynkiem w trakcie budowy ( aktualnie stan surowy zamknięty). Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem do adaptacji o powierzchni 207 m².

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Budynek

  BM/369 dom piętrowy, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż wolnostojący, jednopiętrowy budynek mieszkalny z 1975 roku.  Budynek nadaje się do zamieszkania dla dwóch rodzin lub na prowadzenie działalności turystycznej ( bliskość wyciągów narciarskich, rzeki, szlaków turystycznych). Budynek został wzniesiony z pustaka, dach płaski betonowy kryty papą, okna drewniane podwójne. Ogrzewanie centralne z pieca węglowego z podajnikiem.

  Cena sprzedaży: 390.000 zł

 • Budynek

  BM/366 ładny dom, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż bardzo zadbany, przestronny dom wolnostojący. Jest to budynek jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony posadowiony na 32 arowej działce, w cichym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem. Budynek nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

  Cena sprzedaży: 595.000 zł

 • Budynek

  BM/352 dom w Cieszynie

  Cieszyn

  NOWA  NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na "Cieszyńskiej Wenecji". Jest to budynek w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 227 m². Budynek został poddany gruntownemu remontowi i wymaga nie wielkich nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Budynek

  BM/320 piękny dom, Zamarski

  Zamarski

  Na sprzedaż bardzo ładny i ciekawy architektonicznie dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m² położony w spokojnym miejscu na 10 arowej działce. Jest to budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony z podwójnym garażem.

  Cena sprzedaży: 690.000 zł