A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Elewacja frontowa

  nowe, tanie domy w Strumieniu

  Strumień

  NOWA INWESTYCJA MIESZKANIOWA !!! W bardzo atrakcyjnej lokalizacji powstanie 8 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Będą to budynki parterowe z poddaszem mieszkalnym i garażem jednostanowiskowym na poziomie parteru o powierzchni całkowitej 135,62 m² ( użytkowej 111,16 m² ). Bardzo dużym atutem oferty jest położenie nieruchomości praktycznie w centrum miejscowości, a zarazem w miejscu niezwykle spokojnym i zielonym. Nie bez znaczenia pozostaje fakt bliskości przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum, a także dobra komunikacja z drogą ekspresową 81 ( tzw. "wiślanką"). Rezerwacji poszczególnych budynków dokonywać można poprzez podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku w wysokości 10.000 zł. Pozostała do zapłaty cena sprzedaży płacona jest w momencie podpisywania umowy przeniesienia własności gotowego budynku.

 • Budynek c-n 2

  nowe osiedle domków w Cieszynie !!!

  Cieszyn Błogocice

  Nowa inwestycja mieszkaniowa w Cieszynie !!! W bardzo atrakcyjnej lokalizacji- Błogocicach powstaje nowe osiedle wolnostojących, jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Będzie to kompleks 12 budynków parterowych z poddaszem mieszkalnym o powierzchni od 143 m² do 178 m² posadowionych na działkach od 9- 14 arów. Już teraz można dokonywać rezerwacji poprzez podpisanie umowy przedwstępnej i wpłacenie zadatku w wysokości 10.000 zł. Prawie wszystkie budynki są już ukończone !!!!!

 • Budynki z elewacją

  nowe domy w Skoczowie

  Skoczów ul. Jodłowa

  Na sprzedaż 5 nowych budynków mieszkalnych położonych w atrakcyjnej lokalizacji na ładnym osiedlu szeregowych domów jednorodzinnych. Są to budynki parterowe z poddaszem mieszkalnym oraz garażem o powierzchni użytkowej 135 m²  w różnym stopniu zaawansowania robót budowlanych.

  Cena sprzedaży: od 197.000 zł

 • Budynek

  BM/369 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 11 arów zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz garażem. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczonym o powierzchni około 150 m². Nieruchomość położona jest w rejonie ulicy Przepilińskiego.

  Cena sprzedaży: 285.000 zł

 • Budynek

  BM/368 dom, Ogrodzona k.Cieszyna

  Ogrodzona k. Cieszyna

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż jednorodzinny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej posadowiony na 20 arowej działce w Ogrodzonej praktycznie na granicy z Cieszynem w odległości ok. 7 km od centrum miasta. Budynek jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji, częściowo podpiwniczonym. Na chwilę obecną na parterze budynku znajdują się 3 pokoje, kuchnia ze spiżarką, łazienka, w.c. wiatrołap oraz przedpokój.

  Cena sprzedaży: 229.000 zł

 • Budynki

  BM/367 nowy dom, Goleszów

  Goleszów 

  Na sprzedaż całkowicie nowy, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 180 m² posadowiony na 16 arowej działce. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym wzniesiony metodą tradycyjną, wymagający częściowego wykończenia. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym i spokojnym miejscu z dobrym i szybkim dojazdem do Cieszyna i Ustronia. Oprócz budynku mieszkalnego na terenie działki znajduje się wolnostojący garaż na dwa samochody z częścią gospodarczą.

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • Budynek

  BM/366 budynek mieszkalno-użytkowy

  Kaczyce

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalno- użytkowy o powierzchni 270 m² znajdujący się w centrum Kaczyc. Budynek posadowiony jest na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 36 arów. Na chwile obecną część użytkowa budynku zajmuje około 115 m² i prowadzony jest w niej bar. Na część mieszkalną składają się 3 pokoje, kuchnia ze spiżarką, łazienka z w.c. oraz w.c.

  Cena sprzedaży: 450.000 zł

 • Budynek

  BM/365 dom wolnostojący , Cieszyn

  Cieszyn

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 18 arowej działce w niezwykle spokojnym i ustronnym miejscu. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczony, składający się na chwilę obecną z 3 pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki oraz poddasza do adaptacji. 

  Cena sprzedaży: 284.000 zł

 • Dom

  BM/364 dom w budowie, Goleszów

  Goleszów

   

  Na sprzedaż nowy, wolnostojący budynek mieszkalny w trakcie budowy położony w spokojnym i cichym miejscu na widokowej działce o powierzchni 643 m². Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym i garażem o powierzchni około 170 m². Budynek wymaga przeprowadzenia prac wykończeniowych.

  Cena sprzedaży: 289.000 zł

 • Dom

  BM/362 dom wolnostojący, Zbytków

  Zbytków k.Strumienia

  OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 13 ar zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 80 m² oraz budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji wybudowanym w latach 50-tych.

  Cena sprzedaży: 150.000 zł

 • Budynek

  BM/361 dom wolnostojący, Kończyce

  Kończyce Małe

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 150 m² posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 571 m² w atrakcyjnym miejscu z dobrym i szybkim dojazdem zarówno do Cieszyna jak i Jastrzębia. Budynek jest domem jednopiętrowym wzniesionym w latach 90-tych.

  Cena sprzedaży: 329.000 zł

 • Dom

  BM/360 ładny dom, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż ładny, dobrze utrzymany i solidnie wykonany budynek mieszkalny z 1997 roku. Jest to dom wolnostojący, jednopiętrowy, podpiwniczony w 3/4 części z garażem na poziomie piwnicy posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 13 ar. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnym miejscu na granicy Cieszyna i Puńcowa.

  Cena sprzedaży: 649.000 zł

 • Budynek

  BM/359 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn ul. Frysztacka

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny z lat 60-tych położony bezpośrednio przy ul. Frysztackiej w Cieszynie. Jest to budynek jedno piętrowy, nadający się do zamieszkania przez dwie rodziny. Lokalizacja nieruchomości przy głównej drodze daje również możliwość wykorzystania budynku do celów prowadzenia działalności. Dom posadowiony jest na całkowicie ogrodzonej działce o powierzchni 10 ar.

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • BM/358 szeregówka, Cieszyn

  Cieszyn Pastwiska

  OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż dom z lat 80-tych w zabudowie szeregowej znajdujący się w Cieszynie Pastwiskach. Jest to budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony z garażem i poddaszem do adaptacji o powierzchni około 160 m². Budynek jest skrajnym segmentem posadowionym na działce o powierzchni 539 m².

  Cena sprzedaży: 270.000 zł

 • Domek

  BM/355 budynek letniskowy, Leszna

  Leszna Górna

  Na sprzedaż  wolnostojący, murowany dom letniskowy posadowiony na 20 arowej działce budowlanej. Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony ( z garażem na poziomie piwnicy). W budynku znajduje się duży pokój, kuchnia oraz łazienka z kabiną prysznicową. Nieruchomość jest całowicie ogrodzona i zagospodarowana z licznymi nasadzeniami w postaci drzew i krzewów ozdobnych.

  Cena sprzedaży: 165.000 zł

 • Budynek

  BM/354 dom, centrum Zebrzydowic

  Zebrzydowice

  Na sprzedaż piętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w latach 60-tych, posadowiony na działce o powierzchni 7,5 ar. Dom dzięki swojemu układowi idealnie nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny, ponieważ składa się z dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami. Każde mieszkanie- parter oraz piętro ma powierzchnię 106 m². Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym i spokojnym miejscu, praktycznie w centrum miejscowości. 

  Cena sprzedaży: 235.000 zł

 • Dom

  BM/353 gospodarstwo, Bąków

  Bąków gm. Strumień

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Bąkowie składająca się z działki o powierzchni 2,87 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, kurnikiem, budynkiem gospodaraczym z garażem oraz magazynem sprzętu rolniczego. Nieruchomość położona przy drodze gminnej utwardzonej asfaltem niedaleko drogi nr 81 Katowice – Wisła.

  Cena sprzedaży: 1.290.000 zł

 • BM/395 budynek, Ustroń

  Ustroń Hermanice

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż budynek usługowo- handlowy z częścią mieszkalną o powierzchni użytkowej 160 m².  Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony w zabudowie szeregowej. Parter budynku stanowi lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy nadający się na działalność handlową lub usługową. Na poddaszu natomiast znajduje się 3 pokojowe mieszkanie.

  Cena sprzedaży: 229.000 zł

 • Budynek

  BM/392 dom do remontu, Kończyce

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 1,4 ha zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem , częściowo podpiwniczonym z garażem. Aktualnie w budynku są 4 pokoje, kuchnia, łazienka, w.c. oraz spiżarka. Dom wymaga przeprowadzenia generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Budynek

  BM/391 domek, Istebna

  Istebna

  Na sprzedaż całoroczny budynek mieszkalny o powierzchni około 68 m² posadowiony na 4,5 arowej działce w spokojnym i malowniczym miejscu. Jest to budynek parterowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym o konstrukcji mieszanej ( murowano-drewnianej).

  Cena sprzedaży: 215.000 zł

 • Budynek

  BM/391 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 120 m² położony przy ul. Przepilińskiego w Cieszynie.  Dom posadowiony jest na 12 arowej działce, wymaga przeprowadzenia. W budynku aktualnie jest 5 pokoi, kuchnia oraz łazienka z w.c. Oprócz budynku mieszkalnego na terenie nieruchomości są 3 garaże.

  Cena sprzedaży: 209.000 zł

 • Budynek

  BM/390 dom wolnostojący, Pogórze

  Pogórze k. Skoczowa

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 8,5 arowej działce. Jest to dom piętrowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem do ewentualnej adaptacji o powierzchni około 180 m². Dzięki układowi pomieszczeń dom nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny.

  Cena sprzedaży: 447.000 zł

 • BM/382 duży dom, Wisła

  Wisła

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 649.000 zł

 • Dom

  BM/381 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn Mała Łąka

  Na sprzedaż działka o powierzchni 23 ar, zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wzniesionym początkiem XX wieku. Jest to dom parterowy z poddaszem do adaptacji, murowany z cegły, na kamiennym fundamencie,  wymagający remontu. W budynku znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka, pralnia i dwie werandy. Na terenie nieruchomości znajdują się piękne stare drzewa i ozdobne krzewy.

  Cena sprzedaży: 239.000 zł

 • Budynek

  BM/377 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny z lat 30-tych, po generalnym remoncie wykonanym w latach 2000-2005. Jest to budynek częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 120 m². Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, posadowiony jest na 7 arowej działce. Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji może nadawać się na prowadzenie działalności gospodarczej.

  Cena sprzedaży: 430.000 zł

 • Budynek

  BM/370 dom w st.surowym, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 11 ar,  zabudowanej wolnostojącym budynkiem w trakcie budowy ( aktualnie stan surowy zamknięty). Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem do adaptacji o powierzchni 207 m².

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Budynek

  BM/369 dom piętrowy, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż wolnostojący, jednopiętrowy budynek mieszkalny z 1975 roku.  Budynek nadaje się do zamieszkania dla dwóch rodzin lub na prowadzenie działalności turystycznej ( bliskość wyciągów narciarskich, rzeki, szlaków turystycznych). Budynek został wzniesiony z pustaka, dach płaski betonowy kryty papą, okna drewniane podwójne. Ogrzewanie centralne z pieca węglowego z podajnikiem.

  Cena sprzedaży: 390.000 zł

 • Budynek

  BM/366 ładny dom, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż bardzo zadbany, przestronny dom wolnostojący. Jest to budynek jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony posadowiony na 32 arowej działce, w cichym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem. Budynek nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

  Cena sprzedaży: 595.000 zł

 • Budynek

  BM/352 dom w Cieszynie

  Cieszyn

  NOWA  NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na "Cieszyńskiej Wenecji". Jest to budynek w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 227 m². Budynek został poddany gruntownemu remontowi i wymaga nie wielkich nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Budynek

  BM/359 dom do remontu, Cieszyn

  Cieszyn ul. Hallera

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest budynek z lat 30-tych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m². Budynek posadowiony jest na 8 arowej działce, bezpośrednio przy ul. Hallera ( naprzeciwko szkoły podstawowej). W domu na chwilę obecną znajdują się dwa oddzielne mieszkania. Budynek wymaga przeprowadzenia generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 184.000 zł

 • Dom

  BM/347 duży piękny dom, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo ładny, duży wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 520 m² położony na 30 arowej, widokowej i zagospodarowanej działce. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, basenem i podwójnym garażem. Istnieje możliwość wynajęcia nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 2.470.000 zł

  Cena wynajmu: 7.000 zł/miesięcznie

 • Budynek

  BM/320 piękny dom, Zamarski

  Zamarski

  Na sprzedaż bardzo ładny i ciekawy architektonicznie dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m² położony w spokojnym miejscu na 10 arowej działce. Jest to budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony z podwójnym garażem.

  Cena sprzedaży: 690.000 zł