Skąd dowiedziałeś się o firmie
BEST Nieruchomości?
A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Budynek

  BM/388 ładny dom, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo ładny, wolnostojący budynek mieszkalny wybudowany w latach 90-tych. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczony o powierzchni użytkowej około 150 m². Budynek posadowiony jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 31 ar. Nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym miejscu z dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta. 

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • Budynek

  BM/387 okazały, ciekawy dom, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo okazały i ciekawy architektonicznie wolnostojący budynek mieszkalny z 1996 roku o powierzchni użytkowej około 300 m² . Jest to budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony z garażem na dwa samochody. Budynek posadowiony jest na zagospodarowanej i widokowej działce o powierzchni 19 ar.

  Cena sprzedaży: 690.000 zł

 • Budynek

  BM/386 dom z pięknym ogrodem

  Puńców

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na przepięknie zagospodarowanej działce, zlokalizowany na granicy Cieszyna i Puńcowa. Jest to dom z lat 80-tych typu "wysoki parter" o powierzchni około 120 m². Nieruchomość składa się z dwóch  działek o łącznej powierzchni 22 ar ( 10ar i 12ar). Niewątpliwym atutem nieruchomości jest to iż klient który nie będzie potrzebował tak dużego ogrodu może sprzedać niezabudowaną działkę (12 ar), która warta jest około 70.000 zł.

  Cena sprzedaży: 385.000 zł

 • Budynek

  BM/385 piękny, nowy dom, Cieszyn

  Cieszyn

  REZERWACJA

  Na sprzedaż nowy, bardzo porządny i komfortowy wolnostojący budynek mieszkalny wykończony materiałami wysokiej jakości. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, nie podpiwniczony  z garażem dwustanowiskowym na poziomie parteru o powierzchni użytkowej około 170 m².  Budynek nie wymaga dużych nakładów finansowych (do wykończenia elewacja), w środku jest całkowicie wykończony i nadaje się do zamieszkania "od zaraz". Wnętrza są bardzo gustowne, schludne i nowoczesne.

  Cena sprzedaży: 529.000 zł

 • Dom

  BM/384 super dom, okolice Cieszyna

  okolice Cieszyna

  Na sprzedaż piękny, wolnostojący budynek mieszkalny z 2005 roku posadowiony na 14 arowej działce w cichym i spokojnym miejscu. Jest to dom parterowy, nie podpiwniczony z garażem i poddaszem do adaptacji o powierzchni około 120 m². Aktualnie w budynku znajduje się salon z wyjściem na zadaszony taras, otwarta kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z w.c. ( kabina prysznicowa + wanna) oraz wiatrołap.

  Cena sprzedaży: 349.000 zł

 • Budynek

  BM/383 ładna szeregówka, Cieszyn

  Cieszyn

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczona jest nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 838 m²  zabudowanej budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej o powierzchni około 180 m². Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej części Cieszyna. W domu łącznie znajduje się 6 pokoi, kuchnia oraz 2 łazienki z w.c. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, nie wymaga dużych nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 329.000 zł

 • BM/382 duży dom, Wisła

  Wisła

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 690.000 zł

 • Budynek

  BM/314 piękny dom, Cieszyn

  Cieszyn Mnisztwo

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  NOWA CENA !!! Pięknie wykończony nowy budynek mieszkalny położony na działce o powierzchni 14ar. Jest to budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem mieszkalnym, nie podpiwniczony z garażem na poziomie parteru.

  Cena sprzedaży: 548.000 zł

 • Dom

  BM/381 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn Mała Łąka

  Na sprzedaż działka o powierzchni 23 ar, zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym wzniesionym początkiem XX wieku. Jest to dom parterowy z poddaszem do adaptacji, murowany z cegły, na kamiennym fundamencie,  wymagający remontu. W budynku znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka, pralnia i dwie werandy. Na terenie nieruchomości znajdują się piękne stare drzewa i ozdobne krzewy.

  Cena sprzedaży: 239.000 zł

 • Budynek

  BM/380 szeregówka w Cieszynie

  Cieszyn

  Na sprzedaż dobrze utrzymany budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m².  Jest to skrajny segment położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 283 m².  Jest to budynek trzykondygnacyjny wzniesiony z pustaka, częściowo ocieplony. Nieruchomość nie wymaga dużych nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 320.000 zł

 • Budynek

  BM/334 dom mieszkalny, Ogrodzona

  Ogrodzona

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym i garażem. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 5 ar. Nieruchomość znajduje się w spokojnym i atrakcyjnym miejscu.

  Cena sprzedaży: 245.000 zł

 • Budynek

  BM/378 ładny nowy dom, Cieszyn

  Cieszyn

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż ładny, wolnostojący budynek mieszkalny w bardzo dobrym stanie technicznym oddany do użytku w 2004 roku. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym ( do niewielkiego wykończenia) o powierzchni użytkowej około 220 m², który dzięki korzystnemu układowi pomieszczeń daje możliwość zamieszkania go przez dwie rodziny.  Budynek posadowiony jest na całkowicie ogrodzonej i zagospodaowanej działce o powierzchni 14 ar.

  Cena sprzedaży: 539.000 zł

 • Budynek

  BM/309 dom dwurodzinny, Dębowiec

  Dębowiec

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  Dwurodzinny wolnostojący budynek mieszkalny składający się z dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami. Każde z mieszkań ma powierzchnię 70m². Jedno z mieszkań jest w stanie surowym zamkniętym i wymaga wykończenia. Istnieje możliwość kupna tylko jednego ( nie wykończonego ) mieszkania.

  Cena sprzedaży całości: 249.000 zł

 • Budynek-widok od frontu

  BM/376 duża ładna willa, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjny i reprezentacyjny, wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 13 arowej działce. Jest to budynek piętrowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony, w którym na każdej kondygnacji znajduje się niezależne mieszkanie ( 3 mieszkania- każde o powierzchni 85 m²). Oprócz budynku mieszkalnego na terenie nieruchomości zlokalizowany jest wolnostojący budynek gospodarczy, garaż oraz duży basen. Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 750.000 zł

 • Budynek

  BM/375 ładny dom, Goleszów

  Goleszów

  REZERWACJA !!!

  Parterowy, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony budynek z poddaszem mieszkalnym o powierzchni około 200 m².  Parter budynku został wybudowany w latach 60-tych, natomiast poddasze wraz z nową konstrukcją dachu zostało wzniesione kilka lat temu. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 439.000 zł

 • Budynek

  BM/374 ładny dom, Pruchna

  Pruchna

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż bardzo ładny wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 180 m². Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony. Ze względu na układ pomieszczeń budynek nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny. Poddasze budynku jest nowe i nie wymaga żadnych nakładów finansowych, natomiast parter wymaga niewielkiego remontu i podniesienia standardu. Budynek posadowiony jest na 49 arowej działce w spokojnym miejscu z dobrym dojazdem.

  Cena sprzedaży: 399.000 zł

 • Budynek

  BM/377 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny z lat 30-tych, po generalnym remoncie wykonanym w latach 2000-2005. Jest to budynek częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 120 m². Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, posadowiony jest na 7 arowej działce. Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji może nadawać się na prowadzenie działalności gospodarczej.

  Cena sprzedaży: 430.000 zł

 • Budynek

  BM/372 dom do wykończenia, Puńców

  Puńców

  Na sprzedaż budynek mieszkalny w trakcie budowy posadowiony na 14 arowej działce. Jest to budynek parterowy, nie podpiwniczony z garażem dwustanowiskowym o powierzchni użytkowej 153 m² ( bez strychu). Budynek wymaga wykończenia.

  Cena sprzedaży: 349.000 zł

 • Budynek

  BM/370 dom w st.surowym, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 11 ar,  zabudowanej wolnostojącym budynkiem w trakcie budowy ( aktualnie stan surowy zamknięty). Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem do adaptacji o powierzchni 207 m².

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Budynek

  BM/356 dom wolnostojący, Pruchna

  Pruchna

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Nieruchomość składająca się z ogrodzonej działki o powierzchni 989 m²  zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji na cele mieszkaniowe o powierzchni około 130 m², jest częściowo podpiwniczony.

  Cena sprzedaży: 215.000 zł

 • Budynek

  BM/369 dom piętrowy, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż wolnostojący, jednopiętrowy budynek mieszkalny z 1975 roku.  Budynek nadaje się do zamieszkania dla dwóch rodzin lub na prowadzenie działalności turystycznej ( bliskość wyciągów narciarskich, rzeki, szlaków turystycznych). Budynek został wzniesiony z pustaka, dach płaski betonowy kryty papą, okna drewniane podwójne. Ogrzewanie centralne z pieca węglowego z podajnikiem.

  Cena sprzedaży: 390.000 zł

 • Budynek

  BM/368 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn ul.Paderewskiego

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny  o powierzchni 130 m² posadowiony na 7 arowej działce. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczony z garażem na poziomie piwnicy. Budynek składa się z dwóch niezależnych mieszkań. Na każdej kondygnacji znajdują się po 2 pokoje, kuchnia oraz łazienka z w.c. Parter budynku wymaga wykonania remontu, poddasze natomiast jest po remoncie.  Wszystkie okna wymienione na PCV, dach kryty blachodachówką.

  Cena sprzedaży: 355.000 zł

 • Budynek

  BM/337 dom wolnostojący, Dębowiec

  Dębowiec

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Polecamy na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny położony w centrum Dębowca. Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni około 150 m². Budynek jest po częściowym remoncie. Dzięki układowi pomieszczeń może spełniać rolę domu dwurodzinnego.

  Cena sprzedaży: 229.000 zł

 • Budynek

  BM/366 ładny dom, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż bardzo zadbany, przestronny dom wolnostojący. Jest to budynek jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony posadowiony na 32 arowej działce, w cichym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem. Budynek nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

  Cena sprzedaży: 595.000 zł

 • Dom

  BM/342 dom w centrum Ustronia

  Ustroń Centrum ul. Miedziana

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m² położony na działce o powierzchni 153 m². Budynek znajduje się w centrum Ustronia w spokojnym i atrakcyjnym miejscu, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, niedaleko stawu kajakowego. Jednocześnie w odległości kilku minut jest dojście do pasażu nadwiślańskiego, muszli amfiteatru, centrum handlowego z apteką oraz przedszkola i szkoły.

  Cena sprzedaży: 229.000 zł

 • Budynek

  BM/365 przestronny dom, Cieszyn

  Cieszyn ul. Północna

  Na sprzedaż przeznaczony jest przestronny, wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na działce o powierzchni 10 ar, znajdujący się na granicy Cieszyna i Zamarsk przy ul. Północnej. Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 203 m².

  Cena sprzedaży: 349.000 zł

 • Budynek

  BM/364 dom w centrum Cieszyna

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w ścisłym centrum miasta przy ul. Śrutarskiej. Jest to parterowy budynek mieszkalny z poddaszem nie użytkowym, częściowo podpiwniczony o powierzchni około 110 m² wybudowany z cegły w latach 50-tych. Budynek składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju.

  Cena sprzedaży: 249.000 zł

 • Budynek

  BM/352 dom w Cieszynie

  Cieszyn

  NOWA  NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na "Cieszyńskiej Wenecji". Jest to budynek w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 227 m². Budynek został poddany gruntownemu remontowi i wymaga nie wielkich nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Budynek

  BM/359 dom do remontu, Cieszyn

  Cieszyn ul. Hallera

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest budynek z lat 30-tych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m². Budynek posadowiony jest na 8 arowej działce, bezpośrednio przy ul. Hallera ( naprzeciwko szkoły podstawowej). W domu na chwilę obecną znajdują się dwa oddzielne mieszkania. Budynek wymaga przeprowadzenia generalnego remontu.

  Cena sprzedaży: 184.000 zł

 • Budynek

  BM/358 dom w Bąkowie

  Bąków

  Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym położony na 12 arowej działce w trakcie podziału. Jest to budynek jedno piętrowy z poddaszem, całkowicie podpiwniczony z garażem na poziomie piwnicy. W budynku została wykonana instalacja centralnego ogrzewania oraz wodno-kanalizacyjna.

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • Budynek

  BM/353 duży dom, Skoczów

  Skoczów

  Na sprzedaż przeznaczony jest duży budynek wolnostojący. Jest to dom jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym i garażem posadowiony na działce o powierzchni 6,5 ar.  Nieruchomość nadaje się na prowadzenie działalności.

  Cena sprzedaży: 599.000 zł

 • Dom

  BM/347 duży piękny dom, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo ładny, duży wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 520 m² położony na 30 arowej, widokowej i zagospodarowanej działce. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, basenem i podwójnym garażem. Istnieje możliwość wynajęcia nieruchomości.

  Cena sprzedaży: 2.470.000 zł

  Cena wynajmu: 7.000 zł/miesięcznie

 • Budynek

  BM/346 posiadłość, Kończyce

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się z bardzo dużej działki o powierzchni 99 ar, zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 160 m² oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni 90 m².  Z racji iż cała działka położona jest w terenach zabudowy mieszkaniowej nieruchomość ma bardzo duży potencjał pod kątem inwestycji.

  Cena sprzedaży: 990.000 zł

 • Dom

  BM/344 dom wolnostojący, Skoczów

  Skoczów

  Wolnostojący, piętrowy budynek mieszkalny położony na 9 arowej działce. Budynek jest całkowicie podpiwniczony, z przyziemiem na cele gospodarcze oraz poddaszem do adaptacji na cele mieszkaniowe.

  Cena sprzedaży: 390.000 zł

 • Budynek mieszkalny

  BM/323 dwa budynki, Kończyce

  Kończyce Małe

  OKAZJA ! NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 763 m² zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz użytkowym. Budynek mieszkalny dzięki układowi pomieszczeń może pełnić funkcję domu dwurodzinnego. Budynek użytkowy natomiast można wykorzystać na dowolną działalność.

  Cena sprzedaży: 199.000 zł

 • Budynek

  BM/320 piękny dom, Zamarski

  Zamarski

  Na sprzedaż bardzo ładny i ciekawy architektonicznie dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m² położony w spokojnym miejscu na 10 arowej działce. Jest to budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony z podwójnym garażem.

  Cena sprzedaży: 690.000 zł

 • Budynek

  BM/316 dom mieszkalny, Brzezówka

  Brzezówka

  Polecamy na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny z częścią gospodarczą położony na działce o powierzchni 30ar, na której znajduje się również duża stodoła z garażem. Nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym i spokojnym miejscu.

  Cena sprzedaży: 235.000 zł

 • Budynek

  BM/317 dom mieszkalny, Zebrzydowice

  Zebrzydowice

  Na sprzedaż dom z 1992 roku o powierzchni całkowitej 240 m² położony w atrakcyjnym miejscu w centrum Zebrzydowic w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

  Cena sprzedaży: 420.000 zł

 • Budynek

  BM/313 budynek mieszkalny, Cieszyn

  Cieszyn

  NOWOŚĆ. Dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni około 160m² położony w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Uniwerystetu Śląskiego.

  Cena sprzedaży: 389.000 zł

 • Budynek

  BM/310 piękny duży dom, Brenna

  Brenna

  Piękny budynek mieszkalny o powierzchni 350m² położony na wspaniale zagospodarowanej działce o powierzchni 18ar. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym oraz garażem na dwa samochody. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

  Cena sprzedaży: 1.550.000 zł

 • Budynek

  BM/300 budynek mieszkalny, Pruchna

  Pruchna

  Budynek mieszkalny wolnostojący, jednopiętrowy o powierzchni użytkowej około 150m². Budynek jest częściowo podpiwniczony.

  Cena sprzedaży: 199.000 zł

 • Budynek

  BM/296 budynek mieszkalny, Istebna

  Istebna

  Wolnostojący parterowy budynek mieszkalny. Budynek całkowicie podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym. Budynek przygotowany jest pod wynajem pokoi dla turystów.

  Cena sprzedaży: 550.000 zł

 • Budynek

  BM/290 budynek mieszkalny,Cieszyn

  Cieszyn

  Budynek w zabudowie bliźniaczej, jednopiętrowy z poddaszem mieszkalnym położony na działce o powierzchni 366m².

  Cena sprzedaży: 399.000 zł

 • Budynek

  BM/287 dom mieszkalny, Bażanowice

  Bażanowice

  Wolnostojący parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym, podpiwniczony w 3/4 części o powierzchni użytkowej 223m². Budynek oddany do użytku w 2004 roku.

  Cena sprzedaży: 550.000 zł

 • Budynek

  BM/283 dom wolnostojący, Pruchna

  Pruchna

  Budynek wolnostojący, nie podpiwniczony, parterowy z poddaszem mieszkalnym i garażem.

  Cena sprzedaży: 469.000 zł

 • Salon

  BM/277 nowy dom, Ustroń

  Ustroń

  Nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m² położony na działce o powierzchni 2,7ar.

  Cena sprzedaży: 750.000 zł

 • Dom

  BM/269 dom, Poścień

  Poścień woj. mazowieckie, powiat: przasnyski

  Dom w Pościeniu. Nieruchomość składająca się z działki 0,5ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym i gospodarczym.

  Cena sprzedaży: 85.000 zł