A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Dom wolnostojący

  nowe domy, Pierściec k. Skoczowa

  Pierściec k. Skoczowa

  Polecamy nową inwestycję mieszkaniową realizowaną w miejscowości Pierściec k. Skoczowa, na którą składały się będą dwa domy w zabudowie bliźniaczej oraz jeden budynek wolnostojący. Domy sprzedawane będą w stanie tzw. "deweloperskim" tj. do indywidualnego wykończenia wnętrz. Niewątliwym atutem oferty jest lokalizacja inwestycji w samym centrum miejscowości w pobliżu sklepu spożywczego, szkoły podstawowej i gimnazjum oraz przedszkola.

 • Budynek c-n 2

  osiedle Leśne Zacisze w Cieszynie

  Cieszyn Błogocice

  SPRZEDAŻ BUDYNKÓW ZAKOŃCZONA !  WSZYSTKIE DOMY SPRZEDANE !

  Na ten rok planowana jest podobna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w okolicach Cieszyna. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail na adres: biuro@best-nieruchomosci.pl bądź o kontakt telefoniczny pod numerem 601-084-625.

 • Budynki z elewacją

  nowe domy w Skoczowie

  Skoczów ul. Jodłowa

  Na sprzedaż 2 nowe budynki mieszkalne położone w atrakcyjnej lokalizacji na ładnym osiedlu szeregowych domów jednorodzinnych. Są to budynki parterowe z poddaszem mieszkalnym oraz garażem o powierzchni użytkowej 135 m²  w różnym stopniu zaawansowania robót budowlanych.

  Cena sprzedaży: od 272.000 zł

 • Budynek

  BM/389 willa do remontu, Cieszyn

  Cieszyn ul. Powstańców Śląskich

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 989 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 129,65 m² wymagającym generalnego remontu oraz budynkiem gospodarczo-garażowym.

  Cena sprzedaży: 195.000 zł

 • Budynek

  BM/387 dom w zabudowie szeregowej

  Jastrzębie Zdrój

  Na sprzedaż ładny dom w zabudowie szeregowej z 2007 roku, położony w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnym i ustronnym miejscu. Budynek jest domem piętrowym z poddaszem mieszkalnym, podpiwniczonym z garażem o powierzchni około 230 m². Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia "od zaraz".

  Cena sprzedaży: 389.000 zł

 • Dom

  BM/386 dom wolnostojący, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dużej działki o powierzchni 5088 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 180 m². Budynek jest domem piętrowym z poddaszem do ewentualnej adaptacji, całkowicie podpiwniczonym z garażem na poziomie piwnicy. Dzięki układowi pomieszczeń budynek idealnie nadaje się na dom dwurodzinny.

  Cena sprzedaży: 349.000 zł

 • Budynek

  BM/384 gospodarstwo, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż gospodarstwo rolne składające się z działki o powierzchni 2,46 ha wraz z zabudowaniami mieszkalnymi i gospodarczymi położone w Dzięgielowie niedaleko granicy z Cieszynem. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale, nadaje się na prowadzenie działalności rolniczej, agroturystykę, hodowlę koni, itp.

  Cena sprzedaży: 1.600.000 zł

 • Budynek

  BM/383 dom wolnostojący, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż działka o powierzchni 668 m² zabudowana murowanym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 70 m². Parter budynku stanowi salon z aneksem kuchennym, pokój oraz łazienka. Na poddaszu zlokalizowane są 2 pokoje. Działka jest całkowicie ogrodzona i zagospodarowana.

  Cena sprzedaży: 179.000 zł

 • BM/382 luksusowy dom, Ustroń

  Ustroń

  Na sprzedaż zjawiskowy dom w Ustroniu w dobrej lokalizacji z pięknym widokiem na góry. Dom został wzniesiony w 2006 roku z wielkim rozmachem przy zastosowaniu materiałów najwyższej jakości ( drewno, klinkier, kamień).  Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym o powierzchni około 140 m². Działka o powierzchni 11 ar, na której posadowiony jest budynek mieszkalny oraz gospodarczy jest całkowicie ogrodzona ( od frontu okazałe ogrodzenie kamienne) i kompletnie zagospodarowana.

  Cena sprzedaży: 670.000 zł

 • Budynek

  BM/309 dom wolnostojący, Dębowiec

  Dębowiec

  OKAZJA !!!

  Wolnostojący budynek mieszkalny składający się z dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami. Każde z mieszkań ma powierzchnię 70m². Jedno z mieszkań jest w stanie surowym zamkniętym i wymaga wykończenia. Budynek może być wykorzystany jako dom jedno lub dwurodzinny.

  Cena sprzedaży całości: 199.000 zł

 • Dom

  BM/380 nowy dom, Strumień

  Strumień

  Na sprzedaż nowy, wolnostojący budynek mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 144 m². Budynek jest domem parterowym z garażem dwustanowiskowym, niepodpiwniczony. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do większych miast.

  Cena sprzedaży: 425.000 zł

 • Budynek

  BM/365 dom wolnostojący , Cieszyn

  Cieszyn

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 18 arowej działce w niezwykle spokojnym i ustronnym miejscu. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczony, składający się na chwilę obecną z 3 pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki oraz poddasza do adaptacji. 

  Cena sprzedaży: 249.000 zł

 • Budynek

  BM/377 tani dom, Kończyce Małe

  Kończyce Małe

  Na sprzedaż nieruchomość położona na granicy Kończyc Małych i Zebrzydowic składająca się z działki o powierzchni 2085 m² zabudowanej budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 71 m². Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczonym wzniesionym w latach 50-tych.

  Cena sprzedaży: 150.000 zł

 • Budynek

  BM/376 nowy duży dom, Brzezówka

  Brzezówka k. Cieszyna

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż bardzo ładny, przestronny dom wolnostojący posadowiony na 20 arowej działce w spokojnym i cichym miejscu. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczonym z garażem dwustanowiskowym na poziomie parteru. Powierzchni użytkowa to około 230 m² ( bez piwnic ). Budynek został wzniesiony z materiałów bardzo dobrej jakości, wymaga prac wykończeniowych.

  Cena sprzedaży: 429.000 zł

 • Budynek

  BM/375 super lokalizacja, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 220 m² posadowiony na działce o powierzchni 790 m². Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko centrum miasta, a zarazem w  spokojnej i cichej dzielnicy budynków mieszkalnych. 

  Cena sprzedaży: 468.000 zł

 • Budynek

  BM/354 dom, centrum Zebrzydowic

  Zebrzydowice

  Na sprzedaż piętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w latach 60-tych, posadowiony na działce o powierzchni 7,5 ar. Dom dzięki swojemu układowi idealnie nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny, ponieważ składa się z dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami. Każde mieszkanie- parter oraz piętro ma powierzchnię 106 m². Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym i spokojnym miejscu, praktycznie w centrum miejscowości. 

  Cena sprzedaży: 240.000 zł

 • Budynek

  nowe, tanie domy w Strumieniu

  Strumień

  Nowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym i garażem jednostanowiskowym na poziomie parteru o powierzchni całkowitej 135,62 m² ( użytkowej 111,16 m² ). Bardzo dużym atutem oferty jest położenie nieruchomości praktycznie w centrum miejscowości, a zarazem w miejscu niezwykle spokojnym i zielonym. Nie bez znaczenia pozostaje fakt bliskości przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum, a także dobra komunikacja z drogą ekspresową 81 ( tzw. "wiślanką"). 

   

  WSZYSTKIE BUDYNKI ZOSTAŁY SPRZEDANE !!! 

 • Budynek

  BM/368 dom, Ogrodzona k.Cieszyna

  Ogrodzona k. Cieszyna

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż jednorodzinny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej posadowiony na 20 arowej działce w Ogrodzonej praktycznie na granicy z Cieszynem w odległości ok. 7 km od centrum miasta. Budynek jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji, częściowo podpiwniczonym. Na chwilę obecną na parterze budynku znajdują się 3 pokoje, kuchnia ze spiżarką, łazienka, w.c. wiatrołap oraz przedpokój.

  Cena sprzedaży: 139.000 zł

 • Budynek

  BM/370 nowy dom, Goleszów

  Goleszów

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny w trakcie budowy posadowiony na 10 arowej działce w niesamowicie widokowym miejscu, na zboczu góry Chełm. Z terenu nieruchomości, a także z  balkonów rozpościera się przepiękny, niczym nie zasłonięty widok na góry i okoliczne tereny. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczonym aktualnie w stanie surowym otwartym co daje nowemu nabywcy możliwość wykończenia go według własnego gustu i oczekiwanego standardu.

  Cena sprzedaży: 272.000 zł

 • BM/358 szeregówka, Cieszyn

  Cieszyn Pastwiska

  OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż dom z lat 80-tych w zabudowie szeregowej znajdujący się w Cieszynie Pastwiskach. Jest to budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony z garażem i poddaszem do adaptacji o powierzchni około 160 m². Budynek jest skrajnym segmentem posadowionym na działce o powierzchni 539 m².

  Cena sprzedaży: 270.000 zł

 • Dom

  BM/353 gospodarstwo, Bąków

  Bąków gm. Strumień

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Bąkowie składająca się z działki o powierzchni 2,87 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, kurnikiem, budynkiem gospodaraczym z garażem oraz magazynem sprzętu rolniczego. Nieruchomość położona przy drodze gminnej utwardzonej asfaltem niedaleko drogi nr 81 Katowice – Wisła.

  Cena sprzedaży: 1.195.000 zł

 • BM/395 budynek, Ustroń

  Ustroń Hermanice

  Na sprzedaż budynek usługowo- handlowy z częścią mieszkalną o powierzchni użytkowej 160 m².  Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony w zabudowie szeregowej. Parter budynku stanowi lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy nadający się na działalność handlową lub usługową. Na poddaszu natomiast znajduje się 3 pokojowe mieszkanie.

  Cena sprzedaży: 229.000 zł

 • Budynek

  BM/391 domek, Istebna

  Istebna

  Na sprzedaż całoroczny budynek mieszkalny o powierzchni około 68 m² posadowiony na 4,5 arowej działce w spokojnym i malowniczym miejscu. Jest to budynek parterowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym o konstrukcji mieszanej ( murowano-drewnianej).

  Cena sprzedaży: 215.000 zł

 • Budynek

  BM/390 dom wolnostojący, Pogórze

  Pogórze k. Skoczowa

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 8,5 arowej działce. Jest to dom piętrowy, całkowicie podpiwniczony z poddaszem do ewentualnej adaptacji o powierzchni około 180 m². Dzięki układowi pomieszczeń dom nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny.

  Cena sprzedaży: 447.000 zł

 • BM/382 duży dom, Wisła

  Wisła

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 649.000 zł

 • Budynek

  BM/377 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny z lat 30-tych, po generalnym remoncie wykonanym w latach 2000-2005. Jest to budynek częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 120 m². Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, posadowiony jest na 7 arowej działce. Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji może nadawać się na prowadzenie działalności gospodarczej.

  Cena sprzedaży: 430.000 zł

 • Budynek

  BM/370 dom w st.surowym, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 11 ar,  zabudowanej wolnostojącym budynkiem w trakcie budowy ( aktualnie stan surowy zamknięty). Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem do adaptacji o powierzchni 207 m².

  Cena sprzedaży: 269.000 zł

 • Budynek

  BM/369 dom piętrowy, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż wolnostojący, jednopiętrowy budynek mieszkalny z 1975 roku.  Budynek nadaje się do zamieszkania dla dwóch rodzin lub na prowadzenie działalności turystycznej ( bliskość wyciągów narciarskich, rzeki, szlaków turystycznych). Budynek został wzniesiony z pustaka, dach płaski betonowy kryty papą, okna drewniane podwójne. Ogrzewanie centralne z pieca węglowego z podajnikiem.

  Cena sprzedaży: 390.000 zł

 • Budynek

  BM/366 ładny dom, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż bardzo zadbany, przestronny dom wolnostojący. Jest to budynek jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony posadowiony na 32 arowej działce, w cichym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem. Budynek nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

  Cena sprzedaży: 595.000 zł

 • Budynek

  BM/352 dom w Cieszynie

  Cieszyn

  NOWA  NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na "Cieszyńskiej Wenecji". Jest to budynek w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 227 m². Budynek został poddany gruntownemu remontowi i wymaga nie wielkich nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 295.000 zł

 • Budynek

  BM/320 piękny dom, Zamarski

  Zamarski

  Na sprzedaż bardzo ładny i ciekawy architektonicznie dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m² położony w spokojnym miejscu na 10 arowej działce. Jest to budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony z podwójnym garażem.

  Cena sprzedaży: 690.000 zł