Skąd dowiedziałeś się o firmie
BEST Nieruchomości?
A A A
RSS

Domy

Budynki mieszkalne.

 • Budynek

  BM/441 nowy dom, Cieszyn

  Cieszyn Marklowice

  Na sprzedaż nowy, całkowicie wykończony, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 113 m². Dom znajduje się w spokojnym miejscu, na ogrodzonej, płaskiej działce o powierzchni 10 ar. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym i garażem, charakteryzuje się bardzo korzystnym i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dom nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

  Cena sprzedaży: 579.000 zł

 • Budynek

  BM/440 ładna willa, Cieszyn

  Cieszyn os. Liburnia

  Na sprzedaż ładna, przedwojenna willa położona na działce o powierzchni 611 m². Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczonym, został wzniesiony w 1929 roku, jednakże w ostatnich latach był remontowany i modernizowany. Dom nadaje się do zamieszkania przez jedną, jak i dwie rodziny.

  Cena sprzedaży: 389.000 zł

 • Budynek

  BM/439 nowy dom, Hażlach

  Hażlach

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 11 ar zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oddanym do użytkowania w 2014 roku. Budynek jest domem parterowym, niepodpiwniczonym z poddaszem użytkowym (do adaptacji) o powierzchni 100 m². Budynek wymaga niewielkich prac wykończeniowych, lecz nadaje się do wprowadzenia "od zaraz". Wnętrza wykończone zostały bardzo estetycznie i gustownie.

  Cena sprzedaży: 395.000 zł

 • Nieruchomość

  BM/438 nieruchomość, os. Podgórze

  Cieszyn os. Podgórze

  Na sprzedaż nieruchomość położona w atrakcyjnym miejscu, bezpośrednio przy ul. Kossak-Szatkowskiej w Cieszynie. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 13 arów, zabudowana wolnostojącym budynkiem usługowo-mieszkalnym o powierzchni około 180 m² wraz z dużym, utwardzonym parkingiem. Dzięki lokalizacji na dużym osiedlu mieszkaniowym nieruchomość daje ogromne możliwości wykorzystania jej na dowolny cel (mieszkanie, działalność gospodarcza lub połączenie obu funkcji).

  Cena sprzedaży: 549.000 zł

 • Nieruchomość

  BM/437 nieruchomość, Cieszyn

  Cieszyn ul. Odległa 

  Na sprzedaż bardzo ciekawa nieruchomość położona w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Odległej w Cieszynie. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 28 arów zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 220 m², wolnostojącym garażem wraz z wiatą oraz budynkami gospodarczymi. Nieruchomość jest ogrodzona i zagospodarowana z licznymi nasadzeniami i lasem olchowo-lipowym.

  Cena sprzedaży: 649.000 zł

 • Dom

  BM/436 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn Błogocice

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 159 m² położony w bardzo atrakcyjnym miejscu, na płaskiej działce o powierzchni 684 m². Budynek jest obiektem dwu-  i trzykondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym, oddanym do użytkowania w 2000 roku. Dom jest w dobrym stanie technicznym, jest zadbany, czysty i dobrze utrzymany.

  Cena sprzedaży: 379.000 zł

 • Budynek

  BM/424 nowy dom w Cieszynie

  Cieszyn ul. Odległa

  Na sprzedaż świeżo wybudowany dom wolnostojący posadowiony na 11 arowej działce w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Odległej w Cieszynie. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym i garażem jednostanowiskowym o powierzchni użytkowej 131,84 m². Budynek charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą oraz bardzo korzystnym układem pomieszczeń. Dom sprzedawany będzie w stanie deweloperskim - wnętrza do wykończenia.

  Cena sprzedaży: 479.000 zl

 • Budynek

  BM/435 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn Błogocice

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 516 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, typu "wysoki parter" o powierzchni 124 m². Budynek został wzniesiony na przełomie lat 70/80, jest w dobrym stanie technicznym i nadaje się do wprowadzenia "od zaraz".

  Cena sprzedaży: 339.000 zł

 • Budynek

  BM/434 nieduży dom w Cieszynie

  Cieszyn

  NOWA CENA !!!

  Piękny domek przy Pięknej w Cieszynie. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 542 m² zabudowanej bardzo ładnym i klimatycznym budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m². Budynek jest po generalnym remoncie i nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy "ślepej" ulicy.

  Cena sprzedaży: 375.000 zł

 • Budynek

  Osiedle LEŚNE ZACISZE II

  Gumna/ Cieszyn

  AKTUALNE TYLKO 2 BUDYNKI !!!  RUSZA II ETAP BUDOWY ( 3 budynki z garażem jednostanowiskowym i 2 budynki z garażem dwustanowiskowym)!!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI ! Osiedle LEŚNE ZACISZE II. Zapraszamy do zapoznania się z NOWĄ inwestycją deweloperską polegającą na budowie 14-stu wolnostojących budynków mieszkalnych w bardzo atrakcyjnym i widokowym miejscu w Gumnach pod Cieszynem !!! Położenie nieruchomości na niewielkim wzniesieniu, wśród okolicznych pól gwarantuje czyste powietrze, dobre nasłonecznienie a także co jest ogromnym atutem  piękne widoki na pasmo Beskidów i okoliczne tereny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ! NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ !!!

  Cena domu z garażem jednostanowiskowym: 440.000 zł (I etap)

  Cena domu z garażem jednostanowiskowym: 450.000 zł (II etap)

  Cena domu z garażem dwustanowiskowym: 475.000 zł ( II etap)

 • Budynek

  BM/433 wolnostojący dom po remoncie

  okolice Cieszyna

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość położona niedaleko Cieszyna składająca się z działki o powierzchni 11 arów zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej około 160 m². Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, został wyremontowany i jest doskonale utrzymany.

  Cena sprzedaży: 375.000 zł

 • Budynek

  BM/432 rezydencja pod Cieszynem

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż okazała rezydencja położona niedaleko Cieszyna w miejscowości Kończyce Wielkie. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej około 340 m² posadowiony na 18 arowej działce ( z możliwością powiększenia). Dom został wzniesiony w 2009 roku z materiałów wysokiej jakości przy zastosowaniu nowoczesnych technologii na podstawie indywidualnego projektu. Nieruchomość położona jest w spokojnym i malowniczym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.

  Cena sprzedaży: 749.000 zł

 • Budynek

  BM/416 nowy dom, Cieszyn

  Cieszyn Mnisztwo

  Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny znajdujący się w topowej lokalizacji przy ul. Jastrzębiej w Cieszynie. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym o powierzchni około 158 m² posadowiony na działce o powierzchni 239 m². Budynek jest w stanie deweloperskim- do indywidualnych wykończeń wnętrz.

  Cena sprzedaży: 375.000 zł

 • Budynek

  BM/430 piękny dom, Ustroń

  Ustroń

  Na sprzedaż pięknie wykończony, kilkuletni, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 180 m² posadowiony na płaskiej i widokowej 17 arowej działce. Budynek został wzniesiony z materiałów najwyższej jakości i wykończony w wysokim standardzie, jest domem parterowym z przestronnym poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia i garażem na poziomie parteru.

  Cena sprzedaży: 1.780.000 zł

 • Dom w zabudowie bliźniaczej

  nowe domy, ok. Skoczowa

  Pierściec k. Skoczowa

  Polecamy nową inwestycję mieszkaniową realizowaną w miejscowości Pierściec k. Skoczowa, na którą składały się będą dwa domy w zabudowie bliźniaczej oraz jeden budynek wolnostojący. Domy sprzedawane będą w stanie tzw. "deweloperskim" tj. do indywidualnego wykończenia wnętrz. Niewątliwym atutem oferty jest lokalizacja inwestycji w samym centrum miejscowości w pobliżu sklepu spożywczego, szkoły podstawowej i gimnazjum oraz przedszkola. AKTUALNY TYLKO JEDEN BUDYNEK !!!

  Cena sprzedaży: 310.000 zł

 • Pokój

  BM/ 429 budynek mieszkalny, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 146 m² położony na 12 arowej działce w Cieszynie w bardzo korzystnej lokalizacji ( rejon ul. Przepilińskiego). Budynek jest domem piętrowym z poddaszem do ewentualnej adaptacji na cele mieszkaniowe ( odpowiednia ilość miejsca oraz wysokość) z garażem na poziomie parteru. Dzięki układowi pomieszczeń budynek może z powodzeniem pełnić funkcję domu jedno jak i dwurodzinnego lub umożliwić połączenie mieszkania z prowadzeniem działalności. 

  Cena sprzedaży: 379.000 zł

 • Budynek

  BM/428 dom w centrum, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 130 m² położony na działce o powierzchni 525 m² w centrum miasta, bezpośrednio przy ul. Sikorskiego w Cieszynie. Budynek charakteryzuje się ciekawą architekturą, jest w stosunkowo dobrym stanie technicznym ( bez zagrzybień, itp.) lecz wymaga przeprowadzenia remontu, co daje nowemu nabywcy możliwość dostosowania go do własnych potrzeb i wykończenia wnętrz według własnego gustu.

  Cena sprzedaży: 289.000 zł

 • Budynek

  BM/427 dom wolnostojący, ok.Cieszyna

  Cieszyn/Pogwizdów

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny położony praktycznie na granicy Cieszyna i Pogwizdowa. Budynek został oddany do użytkowania w 2004 roku, a jego stan techniczny umożliwia wprowadzenie się "od zaraz". Dom posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 733 m², bezpośrednio przy drodze prowadzącej z Pogwizdowa do Cieszyna.

  Cena sprzedaży: 419.000 zł

 • Budynek

  BM/426 dom wolnostojący , Cieszyn

  Cieszyn Błogocice

  Na sprzedaż komfortowy, przestronny, wolnostojący budynek mieszkalny wzniesiony w 2003 roku. Budynek posadowiony jest na 10 arowej, płaskiej działce w topowej lokalizacji. Dom został wzniesiony w technologii tradycyjnej z materiałów najwyższej jakości, według indywidualnego projektu. Dom jak i działka są bardzo zadbane i dobrze utrzymane. Układ pomieszczeń jest bardzo czytelny i funkcjonalny, powierzchnia budynku to około 250 m².

  Cena sprzedaży: 695.000 zł

 • Budynek

  BM/425 dom w centrum, Wisła

  Wisła

  Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 110 m². Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, podpiwniczeniem i garażem, wzniesionym w technologii tradycyjnej- murowanej z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej krytym blachą. Dom posadowiony jest na 4,5 arowej działce w bardzo atrakcyjnym, malowniczym, widokowym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem drogą asfaltową.

  Cena sprzedaży: 259.000 zł 

 • Dom

  BM/402 dom wolnostojący, Gumna

  Gumna gm. Dębowiec

  Na sprzedaż malowniczo i widokowo położona nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 20 ar zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym z lat 50-tych oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym i widokowym miejscu, bezpośrednio przy drodze Cieszyn-Dębowiec. Budynek wymaga przeprowadzenia remontu.

  Cena sprzedaży: 175.000 zł

 • Ukończony I etap

  Osiedle Brzozowa Aleja

  Zapraszamy do rezerwacji poszczególnych budynków !!!

  Rusza sprzedaż drugiego etapu inwestycji jaką jest budowa domów w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Brzozowa Aleja w Strumieniu. Z racji bardzo atrakcyjnej lokalizacji pierwszy etap cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Zapraszamy do rezerwacji poszczególnych budynków ! JUŻ 2 BUDYNKI ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE !!!

  Cena sprzedaży: 320.000 zł

 • Budynek

  BM/423 dom, Jarząbkowice

  Jarząbkowice

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnym i malowniczym miejscu, składająca się z działki o powierzchni 12 arów na której znajduje się wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 100 m², stodoła oraz budynek gospodarczy. Budynek mieszkalny jest domem parterowym z poddaszem do adaptacji, wymagającym przeprowadzenia remontu. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.

  Cena sprzedaży: 165.000 zł

 • Nieruchomość

  BM/422 urocza posiadłość

  Kończyce Wielkie

  Na sprzedaż urocza posiadłość położona w niezwykle spokojnym i ustronnym miejscu, z dala od zwartej zabudowy a zarazem z bardzo dobrym dojazdem gminną drogą asfaltową. Nieruchomość składa się z pięknie zagospodarowanej działki o powierzchni 47 arów, na kórej wśród bujnej roślinności znajduje się wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni ok. 260 m² wraz z wolnostojącym budynkiem gospodarczym w którym aktualnie znajduje się garaż dwustanowiskowy. Nieruchomość jest niezwykle urokliwa i klimatyczna.

  Cena sprzedaży: 846.000 zł

 • Budynek

  BM/393 dom wolnostojący, Cieszyn

  Cieszyn

   

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny posadowiony na 12 arowej działce w bardzo atrakcyjnym miejscu- na granicy Cieszyna i Puńcowa. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony o powierzchni 150 m². Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 369.000 zł

 • Budynek

  BM/408 dom wolnostojący, Dębowiec

  Dębowiec

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 150 m² posadowiony na zagospodarowanej 18 arowej działce w bardzo spokojnym i malowniczym miejscu. Budynek wzniesiony został częściowo w latach 50-tych, a rozbudowany w latach 80-tych. Budynek jest domem parterowym, podpiwniczonym z poddaszem użytkowym. Poza budynkiem mieszkalnym na terenie działki posadowiony jest budynek gospodarczy mieszczący dwa garaże oraz stodoła. Nieruchomosć położona jest w spokojnym miejscu, bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Dom idealnie nadaje się dla dwóch rodzin- dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami.

  Cena sprzedaży: 259.000 zł

 • Budynek

  BM/376 nowy duży dom, Brzezówka

  Brzezówka k. Cieszyna

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż bardzo ładny, przestronny dom wolnostojący posadowiony na 20 arowej działce w spokojnym i cichym miejscu. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczonym z garażem dwustanowiskowym na poziomie parteru. Powierzchni użytkowa to około 230 m² ( bez piwnic ). Budynek został wzniesiony z materiałów bardzo dobrej jakości, wymaga prac wykończeniowych.

  Cena sprzedaży: 360.000 zł

 • Budynek

  BM/417 dom wolnostojący, Brenna

  Brenna

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 140 m² położony na 7 arowej działce. Nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie 2,5 kilometra od ścisłego centrum Brennej i około 150 metrów od rzeki. Budynek został wzniesiony w latach 60-tych, natomiast w 2005 roku wykonano w nim generalny remont.

  Cena sprzedaży: 345.000 zł

 • Dom

  BM/415 nowy dom, Skoczów

  Skoczów

  Na sprzedaż całkowicie nowy, wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 145 m²  posadowiony na 10 arowej działce w spokojnym i atrakcyjnym miejscu. Budynek jest domem jedno- piętrowym bez podpiwniczenia z garażem jednostanowiskowym. Dom jest w stanie deweloperskim- do indywidualnego wykończenia. Nieruchomość jest ogrodzona nowym płotem.

  Cena sprzedaży: 455.000 zł

 • Budynek

  BM/385 nieruchomość z potencjałem

  Hażlach

  NOWA CENA !!! DUŻA OBNIŻKA !!!

  Na sprzedaż dochodowy budynek użytkowo- mieszkalny o powierzchni 377 m², w którym znajduje się restauracja, mieszkanie dla właścicieli ( z możliwością podzielenia na dwa mniejsze) oraz 3 garaże ( jeden zaadaptowany na kosmetykę samochodową). Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji przy głównej drodze prowadzącej z Cieszyna do Jastrzębia. Budynek idealnie nadaje się na prowadzenie przedszkola, żłobka, przychodni, itp. Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na mieszkanie !!!

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • Budynek c-n 2

  osiedle Leśne Zacisze w Cieszynie

  Cieszyn Błogocice

  SPRZEDAŻ BUDYNKÓW ZAKOŃCZONA !

  WSZYSTKIE BUDYNKI ZOSTAŁY SPRZEDANE !!! Prosimy o kontakt z biurem jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje o kolejnych inwestycjach deweloperskich planowanych na 2017 rok !!! PRZYJMUJEMY NIEZOBOWIĄZUJĄCE ZAPISY NA KOLEJNE INWESTYCJE  DEWELOPERSKIE !

 • Budynek

  BM/399 rezydencja pod Cieszynem

  okolice Cieszyna

  DUŻA OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż piękna rezydencja położona niedaleko Cieszyna w bardzo spokojnym i ustronnym miejscu, wśród pól uprawnych i z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość składa się z całkowicie ogrodzonej płaskiej działki o powierzchni 58 arów, na której wśród bujnych iglaków posadowiony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 200 m² oraz wolnostojący garaż dwustanowiskowy o powierzchni 70 m². Dom jest wykończony, bardzo zadbany i dobrze utrzymany.

  Cena sprzedaży: 680.000 zł

 • Kamienica

  BM/391 kamienica w Cieszynie

  Cieszyn Rynek

  Na sprzedaż IV piętrowa kamienica położona bezpośrednio przy płycie Rynku w jego centralnym punkcie. Kamienica składa się z lokalu użytkowego usytuowanego na parterze oraz 7 lokali mieszkalnych a także strychu do adaptacji na cele mieszkaniowe. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 1.950.000 zł

 • Budynek mieszkalny

  BM/404 nieruchomość, Puńców

  Puńców

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 22 arów zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 120 m² oraz budynkiem gospodarczym (oborą) o powierzchni około 150 m². Budynki nadają się do kapitalnego remontu lub wyburzenia. Nieruchomość zlokalizowana jest w niezwykle spokojnym i ustronnym miejscu.

  Cena sprzedaży: 129.000 zł

 • Budynek

  BM/392 dom, Zebrzydowice

  Zebrzydowice

   

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 120 m² posadowiony na 13 arowej działce w Zebrzydowicach, bezpośrednio przy drodze prowadzącej do Jastrzębia. Jest to dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczony wzniesiony metodą tradycyjną z dachem dwuspadowym krytym blachą.

  Cena sprzedaży: 275.000 zł

 • Budynek

  BM/384 gospodarstwo, Dzięgielów

  Dzięgielów

  Na sprzedaż gospodarstwo rolne składające się z działki o powierzchni 2,46 ha wraz z zabudowaniami mieszkalnymi i gospodarczymi położone w Dzięgielowie niedaleko granicy z Cieszynem. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale, nadaje się na prowadzenie działalności rolniczej, agroturystykę, hodowlę koni, itp.

  Cena sprzedaży: 1.600.000 zł

 • Budynek

  BM/375 super lokalizacja, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni około 220 m² posadowiony na działce o powierzchni 790 m². Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko centrum miasta, a zarazem w  spokojnej i cichej dzielnicy budynków mieszkalnych. 

  Cena sprzedaży: 468.000 zł

 • Budynek

  BM/370 nowy dom, Goleszów

  Goleszów

  Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny w trakcie budowy posadowiony na 10 arowej działce w niesamowicie widokowym miejscu, na zboczu góry Chełm. Z terenu nieruchomości, a także z  balkonów rozpościera się przepiękny, niczym nie zasłonięty widok na góry i okoliczne tereny. Budynek jest domem parterowym z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczonym aktualnie w stanie surowym otwartym co daje nowemu nabywcy możliwość wykończenia go według własnego gustu i oczekiwanego standardu.

  Cena sprzedaży: 272.000 zł

 • Dom

  BM/353 dom wolnostojący, Bąków

  Bąków gm. Strumień

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Bąkowie składająca się z działki o powierzchni 15 ar zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość położona przy drodze gminnej utwardzonej asfaltem niedaleko drogi nr 81 Katowice – Wisła. 

  Cena sprzedaży: 350.000 zł

 • BM/382 duży dom, Wisła

  Wisła

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 649.000 zł

 • Budynek

  BM/366 ładny dom, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż bardzo zadbany, przestronny dom wolnostojący. Jest to budynek jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony posadowiony na 32 arowej działce, w cichym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem. Budynek nie wymaga nakładów finansowych, nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

  Cena sprzedaży: 595.000 zł

 • Budynek

  BM/352 dom w Cieszynie

  Cieszyn

  NOWA  NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na "Cieszyńskiej Wenecji". Jest to budynek w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 227 m². Budynek został poddany gruntownemu remontowi i wymaga nie wielkich nakładów finansowych.

  Cena sprzedaży: 295.000 zł