A A A
RSS

Budynki użytkowe

 • Hala

  BU/223 nowa hala, Żory

  Żory

  Na sprzedaż lub do wynajęcia przeznaczona jest nowo budowana hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 985 m² wraz z przylegającym dwukondygnacyjnym biurowcem z wydzielonym zapleczem socjalnym o powierzchni 111 m². Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji, na terenie Żorskiego Parku Przemysłowego.

  Cena sprzedaży: 2.600.000 zł netto

  Cena wynajmu: hala-23 zł/mkw, biura- 26 zł/mkw

 • Budynek

  BU/221 budynek użytkowy, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż obiekt o powierzchni użytkowej ok. 1900 mkw, położony na działce o powierzchni 2181 mkw. Budynek 3-kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, oddany do użytkowania w 1986 roku, w konstrukcji stalowo-żelbetowej.

  Cena sprzedaży: 550.000 zł

 • Pawilon

  BU/220 pawilon, os. Podgórze

  Cieszyn os. Podgórze

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż pawilon handlowy o powierzchni około 32 m² położony na osiedlu Podgórze, przy ul. Kossak-Szatkowskiej w Cieszynie. Pawilon o konstrukcji drewnianej, składa się z sali sprzedaży oraz zaplecza socjalnego z toaletą.

  Cena sprzedaży: 19.000 zł

 • Budynek

  BU/219 oferta dla inwestora, Cieszyn

  Czeski Cieszyn

  Bardzo atrakcyjna oferta dla inwestora !!! Na sprzedaż przeznaczony jest praktycznie nowy, wolnostojący budynek o powierzchni 1346 m² mieszczący 20 lokali mieszkalnych o powierzchni od 35 m² do 65 m². Wszystkie mieszkania są wykończone i gotowe do zamieszkania. Część lokali została wynajęta.

  Cena sprzedaży: 24.900.000 KC ( ok. 4,2 mln zł)

 • Budynek

  BU/218 budynek w centrum Cieszyna

  Cieszyn ul. Bielska

  Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum Cieszyna w rejonie Szpitala Śląskiego. Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-użytkowy o powierzchni 541 m² posadowiony na działce o powierzchni 492 m² oraz niezabudowana działka położona w niedalekiej odległości o powierzchni 893 m². Dla nieruchomości zostało wydane pozwolenie na przebudowę kamienicy ( nadbudowa ) pozwalająca uzyskać powierzchnię 838 m². Budynek nadaje się do remontu, jest niezamieszkały.

  Cena sprzedaży: 747.000 zł

 • Nieruchomość

  BU/217 budynek + działka 1,2 ha

  Bażanowice k. Cieszyna

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 1,2 ha, częściowo zabudowanej wolnostojącym budynkiem o powierzchni 1081 mkw. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy ul. Ustrońskiej w Bażanowiach, w sąsiedztwie kompleksu hal produkcyjnych. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w terenach o funkcji wiodącej: tereny przemysłowe, składy.

  Cena sprzedaży: 500.000 zł

 • Nieruchomość

  BU/216 budynek użytkowy, Cieszyn

  Cieszyn/Gumna

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 22 arów na której posadowiony jest budynek użytkowy o powierzchni około 200 m². Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w terenach zabudowy usługowej. 

  Cena sprzedaży: 249.000 zł

 • Karczma

  BU/215 Karczma Pod Dębem, Cieszyn

  Cieszyn

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość położona przy Alei Łyska w Cieszynie składająca się z działki o powierzchni 20 arów zabudowanej dwoma budynkami użytkowymi o charakterze gastronomicznym z długoletnimi tradycjami. Jeden z budynków (karczma) ma powierzchnię 628 m², natomiast drugi budynek (dawna kręgielnia), w którym znajdowała się pizzeria, ma powierzchnię 100 m². Budynki są w dobrym stanie technicznym i nadają się do prowadzenia działalności "od zaraz". Istnieje możliwość wynajęcia nieruchomości w cenie 5.000 zł netto miesięcznie.

  Cena sprzedaży: 990.000 zł netto

 • BU/210 nieruchomość, os. Podgórze

  Cieszyn os. Podgórze

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż nieruchomość położona w atrakcyjnym miejscu, bezpośrednio przy ul. Kossak-Szatkowskiej w Cieszynie. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 13 arów, zabudowana wolnostojącym budynkiem usługowo-mieszkalnym wraz z dużym, utwardzonym parkingiem. Dzięki lokalizacji na dużym osiedlu mieszkaniowym nieruchomość daje ogromne możliwości wykorzystania jej na dowolny cel (mieszkanie, działalność gospodarcza lub połączenie obu funkcji).

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • Budynek

  BU/209 budynek usługowy, Wisła

  Wisła

  Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 335 m² położony przy głównej drodze biegnącej przez Wisłę. Budynek składa się z lokalu gastronomicznego oraz lokalu gdzie prowadzony był warsztat samochodowy. Obiekt nadaje się do adaptacji pod dowolną działalność. 

  Cena sprzedaży: 750.000 zł

 • Budynek

  BU/208 budynek biurowy, Strumień

  Strumień

  Do wynajęcia przeznaczony jest wolnostojący, parterowy budynek o powierzchni 239 m² położony bezpośrednio przy asfaltowej, głównej drodze w Strumieniu. Budynek składa się z pomieszczeń biurowych, socjalno-sanitarnych oraz warsztatowych. Obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga nakładów finansowych. Przed budynkiem znajduje się wygodny, utwardzony parking. 

  Cena wynajmu: 19 zł/m² brutto

 • Budynek

  BU/207 restauracja-pensjonat, Wisła

  Wisła

  Na sprzedaż wolnostojący budynek restauracyjno- pensjonatowy położony na 44 arowej działce przy głównej drodze biegnącej przez Wisłę. Jest to budynek parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej 824 m², w trakcie budowy- aktualnie stan surowy. Na parterze budynku zaplanowano część restauracyjną, na poddaszu natomiast pokoje gościnne z łazienkami.

  Cena sprzedaży: 2.600.000 zł netto

 • Nieruchomość

  Ośrodek Fundacja, Cieszyn

  Cieszyn ul. Moniuszki

  OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w Cieszynie przy ul. Moniuszki tj. Ośrodek Fundacja ( dawny Internat). Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 63 ar, na której zlokalizowanych jest 5 połączonych ze sobą budynków o różnym sposobie użytkowania. Całkowita powierzchnia budynków to 5800 m², a składa się na nią powierzchnia usługowa, biurowa i mieszkalna. Na terenie nieruchomości znajdują się również miejsca parkingowe. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI WYKONANEJ ZA POMOCĄ DRONA !!!

 • Budynek

  BM/205 nieruchomość, Marklowice G.

  Marklowice Górne

  Na sprzedaż nieruchomość położona w Marklowicach Górnych składająca się z ogrodzonej działki o powierzchni 2190 m² zabudowanej wolnostojącym budynkiem warsztatowo-magazynowym o powierzchni użytkowej 248 m². Budynek jest obiektem parterowym, nie podpwiniczonym, składającym się z części warsztatowej oraz biurowej.

  Cena sprzedaży: 259.000 zł

 • Budynek

  BU/204 budynek do wynajęcia

  Cieszyn/Pogwizdów

  Do wynajęcia wolnostojący budynek o powierzchni 260 m² położony na granicy Cieszyna i Pogwizdowa, przy głównej drodze naprzeciwko sklepu Dino. Budynek jest obiektem parterowym z poddaszem użytkowym, podpiwniczonym. Przed budynkiem znajduje się wygodny parking. Cała nieruchomość jest ogrodzona z bramą wjazdową.

  Cena wynajmu: 20 zł/m²

 • Budynek

  BU/203 budynek usługowy, Cieszyn

  Cieszyn

  Do wynajęcia wolnostojący budynek usługowy o powierzchni 560 m² położony przy głównej drodze wyjazdowej z Cieszyna w niedalekiej odległości od węzła z drogą ekspresową S1. Budynek do tej pory wykorzystywany był do prowadzenia działalności gastronomiczno-noclegowej, jednak istnieje możliwość zaadaptowania go na dowolną działalność ( pensjonat, dom weselny, siedzibę firmy, itp.). Na terenie działki przed budynkiem wygodny i przestronny parking dla samochodów.

  Cena wynajmu: 7.000 zł netto miesięcznie +media

 • Budynek

  BU/196 nieruchomość produkcyjna

  Hażlach

  Na sprzedaż działka o powierzchni 0,9 ha zabudowana budynkiem produkcyjno- magazynowym z częścią socjalną i biurową o powierzchni użytkowej 1052 m². Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej w miejscowości Hażlach.

  Cena sprzedaży: 950.000 zł brutto

 • Elewacja

  BU/150 kamienica, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  NOWA CENA !!!

  Kamienica piętrowa z poddaszem do zaadaptowania na cele mieszkalne z lokalami użytkowymi w piwnicy i na parterze, na piętrze mieszkanie, położona na działce o pow. 469 m² z ogrodem.

  Cena sprzedaży: 550.000 zł

 • Budynek

  BU/198 budynek użytkowy, Puńców

  Puńców

  Na sprzedaż wolnostojący budynek użytkowy składający się z lokalu gastronomicznego na parterze i części mieszkalnej na piętrze. Obiekt nadaje się na dom weselny, mały pensjonat itp. Istnieje możliwość adaptacji pomieszczeń w piwnicy i rozbudowy budynku. 

  Cena sprzedaży: 395.000 zł

 • BU/194 kamienica w Cieszynie

  Cieszyn Rynek

  Na sprzedaż IV piętrowa kamienica położona bezpośrednio przy płycie Rynku w jego centralnym punkcie. Kamienica składa się z lokalu użytkowego usytuowanego na parterze oraz 7 lokali mieszkalnych a także strychu do adaptacji na cele mieszkaniowe. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 1.950.000 zł

 • Budynek

  BU/179 nieruchomość z potencjałem

  Hażlach

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż dochodowy budynek użytkowo- mieszkalny o powierzchni 377 m², w którym znajduje się restauracja, mieszkanie dla właścicieli ( z możliwością podzielenia na dwa mniejsze) oraz 3 garaże ( jeden zaadaptowany na kosmetykę samochodową). Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji przy głównej drodze prowadzącej z Cieszyna do Jastrzębia. Budynek idealnie nadaje się na prowadzenie przedszkola, żłobka, przychodni, itp. Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na mieszkanie !!!

  Cena sprzedaży: 495.000 zł

 • Budynek

  BU/178 pensjonat, Wisła

  Wisła

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 265 m². Budynek wykorzystywany jest do prowadzenia działalności związanej z wynajmem pokoi dla turystów. W budynku znajduje się łącznie 25 miejsc noclegowych ( oprócz części mieszkalnej od właścicieli). Jest to budynek parterowy z przyziemiem mieszkalnym, użytkowym poddaszem i zaadaptowanym strychem. Dom zlokalizowany jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 530 m².

  Cena sprzedaży: 649.000 zł

 • Budynek

  BU/169 dochodowy budynek, Skoczów

  Skoczów

  NOWA NIŻSZA CENA !!!

  Na sprzedaż przeznaczony jest dochodowy budynek mieszkalno- usługowy wybudowany w 2008 roku. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczony o powierzchni około 600 m² na działce o powierzchni 7,5 ar.  Parter stanowi lokal gastronomiczny, na poddaszu natomiast zlokalizowane są cztery mieszkania przeznaczone pod wynajem. Wszystkie lokale są aktualnie wynajęte generując stały dochód.

  Cena sprzedaży: 1.100.000 zł

 • Pokój

  BU/171 pensjonat, Ustroń Polana

  Ustroń Polana

  Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 197 m² ( całkowita 300 m² ). Budynek może służyć jako pensjonacik na około 20 osób. W 2006 roku budynek przeszedł kapitalny remont i nie wymaga nakładów finansowych. Nieruchomość położona jest w spokojnym, widokowym miejscu.

  Cena sprzedaży: 895.000 zł