A A A
RSS

Budynki użytkowe

 • Budynek

  BU/198 nieruchomość, Cieszyn

  Cieszyn

  Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość komercyjna, składająca się z działki o powierzchni 1384 mkw zabudowanej wolnostojącym budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 347 m² mieszczącym kilka niezależnych lokali użytkowych. Nieruchomość idealna jako lokata kapitału- wynajem lokali bądź np. jako siedziba firmy.

  Cena sprzedaży: 1.490.000 zł netto

 • BU/197 bud. prod.-biurowy, Zamarski

  Zamarski

  Do wynajęcia budynek produkcyjno- biurowy o łącznej powierzchni 343 m² położony na 10 arowej działce w Zamarskach pod Cieszynem. Budynek składa się z pomieszczenia hali oraz biur z zapleczem sanitarnym. Teren przed budynkiem utwardzony, do wykorzystania jako parking lub składowanie materiałów.

  Cena wynajmu: 4.000 zł netto

 • Budynek

  BU/196 nieruchomość produkcyjna

  Hażlach

  Na sprzedaż działka o powierzchni 0,9 ha zabudowana budynkiem produkcyjno- magazynowym z częścią socjalną i biurową o powierzchni użytkowej 1052 m². Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej w miejscowości Hażlach.

  Cena sprzedaży: 795.000 zł brutto

 • BU/226 budynek w centrum, Pruchna

  Pruchna 

  Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w samym centrum Pruchnej. Budynek o powierzchni 568 mkw posadowiony na działce o powierzchni 931 mkw. 

  Cena sprzedaży: 599.000 zł

 • Budynek

  BU/224 budynek, okolice Cieszyna

  Gumna k. Cieszyna

  Do wynajęcia budynek użytkowy (biurowy) o powierzchni 262 m². Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnym miejscu, w niedalekiej odległości od węzła z drogą ekspresową S1. 

  Cena wynajmu: 3.500 zł netto

 • Budynek

  BU/221 budynek użytkowy, Kaczyce

  Kaczyce

  Na sprzedaż obiekt o powierzchni użytkowej ok. 1900 mkw, położony na działce o powierzchni 2181 mkw. Budynek 3-kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, oddany do użytkowania w 1986 roku, w konstrukcji stalowo-żelbetowej.

  Cena sprzedaży: 550.000 zł

 • Pawilon

  BU/220 pawilon, os. Podgórze

  Cieszyn os. Podgórze

  NOWA CENA !!!

  Na sprzedaż pawilon handlowy o powierzchni około 32 m² położony na osiedlu Podgórze, przy ul. Kossak-Szatkowskiej w Cieszynie. Pawilon o konstrukcji drewnianej, składa się z sali sprzedaży oraz zaplecza socjalnego z toaletą.

  Cena sprzedaży: 19.000 zł

 • Budynek

  BU/218 budynek w centrum Cieszyna

  Cieszyn ul. Bielska

  Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum Cieszyna w rejonie Szpitala Śląskiego. Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-użytkowy o powierzchni 541 m² posadowiony na działce o powierzchni 492 m² oraz niezabudowana działka położona w niedalekiej odległości o powierzchni 893 m². Dla nieruchomości zostało wydane pozwolenie na przebudowę kamienicy ( nadbudowa ) pozwalająca uzyskać powierzchnię 838 m². Budynek nadaje się do remontu, jest niezamieszkały.

  Cena sprzedaży: 747.000 zł

 • Nieruchomość

  BU/216 budynek użytkowy, Cieszyn

  Cieszyn/Gumna

  Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 22 arów na której posadowiony jest budynek użytkowy o powierzchni około 200 m². Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w terenach zabudowy usługowej. 

  Cena sprzedaży: 249.000 zł

 • Budynek

  BU/208 budynek biurowy, Strumień

  Strumień

  Do wynajęcia przeznaczony jest wolnostojący, parterowy budynek o powierzchni 239 m² położony bezpośrednio przy asfaltowej, głównej drodze w Strumieniu. Budynek składa się z pomieszczeń biurowych, socjalno-sanitarnych oraz warsztatowych. Obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga nakładów finansowych. Przed budynkiem znajduje się wygodny, utwardzony parking. 

  Cena wynajmu: 19 zł/m² brutto

 • Nieruchomość

  Ośrodek Fundacja, Cieszyn

  Cieszyn ul. Moniuszki

  OBNIŻKA CENY !!!

  Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w Cieszynie przy ul. Moniuszki tj. Ośrodek Fundacja ( dawny Internat). Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 63 ar, na której zlokalizowanych jest 5 połączonych ze sobą budynków o różnym sposobie użytkowania. Całkowita powierzchnia budynków to 5800 m², a składa się na nią powierzchnia usługowa, biurowa i mieszkalna. Na terenie nieruchomości znajdują się również miejsca parkingowe. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI WYKONANEJ ZA POMOCĄ DRONA !!!

 • Budynek

  BU/204 budynek do wynajęcia

  Cieszyn/Pogwizdów

  Do wynajęcia wolnostojący budynek o powierzchni 260 m² położony na granicy Cieszyna i Pogwizdowa, przy głównej drodze naprzeciwko sklepu Dino. Budynek jest obiektem parterowym z poddaszem użytkowym, podpiwniczonym. Przed budynkiem znajduje się wygodny parking. Cała nieruchomość jest ogrodzona z bramą wjazdową.

  Cena wynajmu: 20 zł/m²

 • Budynek

  BU/203 budynek usługowy, Cieszyn

  Cieszyn

  Do wynajęcia wolnostojący budynek usługowy o powierzchni 560 m² położony przy głównej drodze wyjazdowej z Cieszyna w niedalekiej odległości od węzła z drogą ekspresową S1. Budynek do tej pory wykorzystywany był do prowadzenia działalności gastronomiczno-noclegowej, jednak istnieje możliwość zaadaptowania go na dowolną działalność ( pensjonat, dom weselny, siedzibę firmy, itp.). Na terenie działki przed budynkiem wygodny i przestronny parking dla samochodów.

  Cena wynajmu: 7.000 zł netto miesięcznie +media

 • Elewacja

  BU/150 kamienica, Cieszyn

  Cieszyn Centrum

  NOWA CENA !!!

  Kamienica piętrowa z poddaszem do zaadaptowania na cele mieszkalne z lokalami użytkowymi w piwnicy i na parterze, na piętrze mieszkanie, położona na działce o pow. 469 m² z ogrodem.

  Cena sprzedaży: 550.000 zł

 • BU/194 kamienica w Cieszynie

  Cieszyn Rynek

  REZERWACJA !!!

  Na sprzedaż IV piętrowa kamienica położona bezpośrednio przy płycie Rynku w jego centralnym punkcie. Kamienica składa się z lokalu użytkowego usytuowanego na parterze oraz 7 lokali mieszkalnych a także strychu do adaptacji na cele mieszkaniowe. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

  Cena sprzedaży: 1.850.000 zł